بر اساس مشاهده کارمندان تیتز اس اس (titrss)

مطلب قیلی را ببینید

استخدام دیوان محاسبات کشور (اعلام اسامی قبول شدگان)

خانه
جستجوی آگهی
استخدام های سراسری
استخدام بانک
استخدام تهران
استخدام استان‌ها
نمونه سوالات استخدامی
درج آگهی استخدام
تماس با ما

e-estekhdam ای استخدام
معتبرترین سامانه آگهی‌های استخدامی کشور
همین حالا ثبت نام کنید ورود
استخدام دیوان محاسبات کشور (اعلام اسامی قبول شدگان)
انتشار در شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۶ مدیر امروز ۱۲۳۹۷ نظر
استخدام دیوان محاسبات کشور
برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.
لینکهای مفید

برای مشاهده تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه و سایر تجربیات آزمون دیوان محسابات کشور اینجا کلیک کنید.
برای دانلود اصل سوالات عمومی آزمون های استخدامی برگزار شده توسط سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی اینجا کلیک کنید.
برای دانلود کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه تخصصی و گزینش به همراه بودجه‌بندی دروس، منابع مطالعاتی آزمونهای استخدامی اینجا کلیک کنید.
برای دانلود سوالات آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور سال ۹۴ ارسال شده توسط کاربران اینجا کلیک کنید
برای دانلود دفترچه های آزمون ارسالی کاربران اینجا کلیک کنید.
برای مشاهده صفحه استخدام دیوان محاسبات در سال ۹۴ اینجا کلیک کنید.
برای مشاهده درصدها و کارنامه های کاربران شرکت کننده در آزمونهای استخدامی اینجا کلیک کنید.
برای مشاهده صفحه بحث و تبادل اطلاعات در مورد سوالات آزمون های استخدامی اینجا کلیک کنید.
برای دریافت آخرین اخبار و آگهی های استخدامی دیوان محاسبات در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید.

ضمن آرزوی موفقیت تیم ای-استخدام برای شرکت کنندگان آزمون استخدام دیوان محاسبات کشور، لطفا تجربیات خود را در دیدگاههای همین صفحه به اطلاع دوستان خود رسانده و با هم تبادل اطلاعات نمایید.
توجه داشته باشید تمامی اخبار در همین صفحه به اطلاع شما خواهد رسید.
خبر ۲۵ تیر ۹۶ – اطلاعیه نتایج آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور

به اطلاع کلیه شرکت کنندگان در آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور می رساند:
الف- فهرست اسامی شرکت کنندگانی که در آزمون کتبی حداقل نمره را بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور کسب کرده اند بر اساس حروف الفبا به شرح زیر اعلام میگردد.
ب- اعلام اسامی موضوع بند ( الف ) دلیل بر قبولی و استخدام فرد نمی باشد و پذیرفته شدن فرد پس از راستی آزمایی مدارک و مستندات ، منطبق با شرایط استخدام اعلام شده در آگهی استخدام و همچنین طی مراحل مصاحبه تخصصی و تاییدگزینش متعاقبا اعلام خواهد شد.
ج- پذیرفته شدگان می بایست حداکثر تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۶/۵/۲۵ مدارک ذیل را به آدرس تهران، میدان ونک، انتهای خیابان برزیل شرقی، پلاک ۲، کد پستی ۱۴۳۵۷۶۳۸۷۱ دیوان محاسبات کشور، اداره کارگزینی، با پست پیشتاز ارسال نمایند:
۱- تصویر مدرک تحصیلی ( ۲ سری )
۲-تصویر دو طرف کارت پایان خدمت یا معافیت (۲ سری )
۳- تصویر تمام صفحات شناسنامه (۲ سری )
۴- تصویر دو طرف کارت ملی ( ۲ سری )
۵- چهار قطعه عکس ۴*۳
۶- تصویر مدارک دال بر ایثارگری (مختص ایثارگران )
۷- تصویر مدارک دال بر بومی بودن ( منطبق با موارد عنوان شده در آگهی استخدام)
۸- تکمیل و ارسال فرم اطلاعات فردی( فرم پیوست را پرینت و پس از تکمیل نمودن به همراه سایر مدارک ارسال نمایید.)
د- به مدارکی که در موعد مقرر ارسال نگردد و یا کسر مدارک داشته باشند ترتیب اثر داده نخواهد شد و به منزله انصراف شرکت کننده تلقی می شود.
ه- بدیهی است صحت و سقم مدارک ارسالی ( مدرک تحصیلی ، کارت پایان خدمت، مستندات ایثارگری و مستندات بومی بودن ) از مراجع ذیصلاح استعلام میگردد و در صورت عدم تایید مراجع مربوط ، ادامه مراحل استخدامی فرد متوقف خواهد شد و نفر دخیره جایگزین فرد مورد نظر می شود.
و- در هر یک از مراحل استخدام در صورتی که محرز شود پذیرفته شده ، مستخدم یکی از دستگاههای اجرایی باشد ( مطابق بند ۸ و ۹ شرایط عمومی استخدام مندرج در آگهی استخدام ) ادامه مراحل استخدام فرد متوقف و نفر ذخیره جایگزین فرد مورد نظر میگردد.

ز- شرکت کنندگان می توانند اعتراض خود را به صورت مکتوب حداکثر تا پایان مرداد ماه سال ۱۳۹۶ به آدرس تهران، میدان ونک، انتهای خیابان برزیل شرقی، پلاک ۲، کد پستی ۱۴۳۵۷۶۳۸۷۱ دیوان محاسبات کشور، اداره کارگزینی، ارسال نمایند.

دریافت فایل فرم اطلاعات فردی دیوان محاسبات کشور فرمت PDF

برای مشاهده اسامی معرفی شدگان کلیک کنید
کاربران گرامی شما برای مصاحبه میتوانید از موارد زیر استفاده نمایید

۱- جزوه های ارسالی کاربران را از صفحه سوالات رایگان دانلود نمایید برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۲- صفحه مجتمع شده تجربیات کاربران که در دیدگاهها مطرح مینمایند برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۳-کتاب از آگهی استخدامی تا مصاحبه عقیدتی و گزینش برای مشاهده اینجا کلیک کنید.
خبر ۱۸ اریبهشت ۹۶ -دریافت کارت آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور سال ۱۳۹۶

ضمن ارزوی موفقیت برای شما کاربران گرامی، برای دریافت کارت آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور بر روی لینک زیر کلیک کنید

برای دریافت کارت آزمون اینجا کلیک کنید

برای نمایش برگ‌راهنمای‌ کارت شرکت در آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور سال ۱۳۹۶ اینجا کلیک کنید
خبر ۱۷ اریبهشت ۹۶ -اطلاعیه دیوان محاسبات کشور درباره‌ تاریخ پرینت کارت و زمان‌ برگزاری آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور سال ۱۳۹۶

بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور در سال ۱۳۹۶ می‌رساند که آزمون مذکور عصر روز پنجشنبه مورخ ۹۶/۲/۲۱ در ۱۱ شهرستان کشور برگزار می‌شود. فرآیند برگزاری آزمون از ساعت ۱۴:۳۰ روز پنجشنبه آغاز و درهای ورود به جلسه امتحان نیم­ساعت قبل از شروع فرآیند بسته خواهد شد، لذا کلیه داوطلبان می‌بایست قبل از بسته شدن درهای ورودی در محل حوزه امتحانی خود حاضر باشند.
الف‌ – نحوه‌ و زمان پرینت کارت شرکت در آزمون
لینک مربوط به کارت و برگ راهنمای شرکت در آزمون از روز دو‌شنبه ۹۶/۲/۱۸ بر روی سایت اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org قرار می‌گیرد و متقاضیان می‌توانند با وارد کردن اطلاعات شناسنامه‌ای (نام، نام‌خانوادگی، شماره ملی، سال تولد و …) خود نسبت به مشاهده و تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام و براساس آدرس تعیین شده بر روی پرینت کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند. بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است.
ب‌ – درخصوص مندرجات کارت شرکت در آزمون چنانچه مغایرتی مشاهده شد، داوطلبان لازم است به شرح زیر اقدام نمایند:
۱ـ با توجه به اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون، چنانچه داوطلبان مغایرتی در اطلاعات مندرج در کارت شرکت در آزمون مشاهده نمودند، لازم است برای اصلاح مورد یا موارد مطابق ساعت و تاریخ اعلام شده در بند «ج» به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه‌ی رفع نقص مراجعه نمایند.
۲ـ چنانچه عکس الصاقی به کارت ورودی داوطلب با چهره وی مغایرت داشته باشد لازم است شخص داوطلب همراه با دو قطعه عکس و کارت ملی یا شناسنامه عکسدار برای اصلاح کارت، مطابق ساعت و تاریخ اعلام شده در بند «ج» به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه‌ رفع نقص مراجعه نمایند. در غیر این صورت فرد به عنوان متخلّف تلقی و برابر مقررات با وی رفتار خواهد شد.
۳- چنانچه عکس روی کارت داوطلب دارای اشکالاتی از جمله، فاقد مهر، واضح نبودن عکس و یا اشتباه عکس می­باشد ضروری است ضمن همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون، ۲ قطعه عکس ۴ ×۳ و کارت ملی یا شناسنامه عکسدار مطابق ساعت و تاریخ اعلام شده در بند «ج» به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه‌ی رفع نقص مراجعه نمایند. موضوع را پیگیری نموده تا مشکل برطرف گردد.
ضمناً سایر اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون هر داوطلب بر اساس اطلاعات مندرج در تقاضانامه ثبت‌نام که توسط خود داوطلب تکمیل گردیده، در نظر گرفته شده است.
تذکر: داوطلبان برای آگاهی بیشتر از ضوابط آزمون از برگ راهنمای شرکت در آزمون که بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان قرار دارد پرینت تهیه و نسبت به مطالعه دقیق آن اقدام نمایند.

ج – آدرس و محل‌ رفع نقص کارت شرکت در آزمون
در صورت بروز اشکال در تهیه پرینت از کارت شرکت در آزمون و یا مشاهده مغایرت در اطلاعات مندرج در کارت ورودی با اطلاعات ثبت‌نامی و یا هریک از موارد مندرج در بند «ب» فوق، داوطلبان می‌توانند از ساعت ۸:۳۰ الی۱۲:۰۰ صبح و ۱۴:۰۰ الی ۱۸:۰۰ بعدازظهر روزهای سه‌شنبه مورخ ۹۶/۲/۱۹ و چهارشنبه مورخ ۹۶/۲/۲۰ به نماینده سازمان سنجش آموزش کشور مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوط (مطابق جدول ذیل) مراجعه و نسبت به اصلاح و رفع اشکال احتمالی کارت خود اقدام نمایند.

د- زمان و محل برگزاری آزمون
آزمون کلیه داوطلبان در عصر روز پنجشنبه مورخ ۹۶/۲/۲۱ در ۱۱ شهرستان کشور برگزار می‌گردد و فرآیند برگزاری آزمون از ساعت‌ ۱۴:۳۰ (چهارده و سی دقیقه‌) همانروز خواهد بود. آدرس محل برگزاری آزمون بر روی پرینت کارت شرکت در آزمون داوطلبان درج گردیده است.

ه‍‍ ـ تذکرهای‌ مهم‌
۱- در زمان حضور در جلسه آزمون، همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون‌، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار الزامی است.
۲- در ورودی ِحوزه­های امتحانی رأس‌ ساعت‌ ۱۴:۰۰ (چهارده) بسته خواهد شد لذا داوطلبان لازم است قبل از بسته شدن درهای ورود به جلسه آزمون در حوزه امتحانی حاضر باشند.
۳- هر داوطلب برای حضور در جلسه آزمون باید علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار، چند مداد سیاه نرم پررنگ، مدادتراش، مداد پاکن و یک سنجاق و یا سوزن به همراه داشته باشد.
۴- مخدوش نمودن و پاره نمودن پاسخنامه، عدم ارائه پاسخنامه در زمان مقرر و تعلل در ارائه مدارک امتحانی ماهیتاً از مصادیق تخلّف و تقلّب محسوب میگردد و با داوطلبان متخلف برابر با قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در آزمونهای سراسری رسیدگی و برخورد خواهد شد.
۵- داوطلبان باید از آوردن وسایل اضافی از جمله کیف دستی، ساک دستی، پیجر، تلفن همراه، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند، جزوه، کتاب، ماشین‌حساب، هرگونه نت و یادداشت و نظایر آن و همچنین وسایل شخصی به جلسه آزمون اکیداً خودداری نمایند. بدیهی است که به همراه داشتن هر کدام از وسایل مندرج در این بند به عنوان تقلب و تخلف تلقی و با داوطلبان ذیربط براساس قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در آزمونهای سراسری رفتار خواهد شد.
در خاتمه اضافه می‌نماید که داوطلبان درصورت لزوم می‌توانند سئوال یا سئوالات خود را در این خصوص از این تاریخ لغایت روز پنج­شنبه ۹۶/۲/۲۱ همه روزه بغیر از ایام تعطیل و در وقت اداری با بخش پاسخگویی اینترنتی این سازمان و یا شماره ‌تلفن ‌۴۲۱۶۳ با پیش شماره ۰۲۱ در میان بگذارند.

( جدول شماره ۱ ) شهرستان محل برگزاری آزمون استخدامی دیوان محاسبات در سال ۱۳۹۶
استان نام شهرستان محل برگزاری آزمون استان محل اقامت
آذربایجان شرقی تبریز کلیه داوطلبان استانهای آذربایجان شرقی و زنجان
آذربایجان غربی ارومیه کلیه داوطلبان استان آذربایجان غربی
اصفهان اصفهان کلیه داوطلبان استانهای اصفهان، چهارمحال و بختیاری و یزد
تهران تهران کلیه داوطلبان استانهای تهران، سمنان، البرز ، مرکزی و قم
خراسان مشهد کلیه داوطلبان استانهای خراسان رضوی، خراسان شمالی و خراسان جنوبی
کرمان کرمان کلیه داوطلبان استانهای کرمان، سیستان و بلوچستان و هرمزگان
فارس شیراز کلیه داوطلبان استانهای فارس، بوشهر و کهکیلویه و بویراحمد
کرمانشاه کرمانشاه کلیه داوطلبان استانهای کرمانشاه، ایلام، کردستان و همدان
خوزستان اهواز کلیه داوطلبان استانهای خوزستان و لرستان
مازندران ساری کلیه داوطلبان استانهای مازندران و گلستان
گیلان رشت کلیه داوطلبان استانهای گیلان، اردبیل و قزوین

جدول (شماره ۲‌) استان و شهرستان محل برگزاری و نشانی باجه‌های رفع نقص احتمالی کارتهای شرکت درآزمون دیوان محاسبات کشور سال۱۳۹۶
نام استان محل اقامت نام شهرستان محل برگزاری محل رفع نقص کارت نشانی باجه‌های رفع نقص
آذربایجان شرقی و زنجان تبریز دانشگاه تبریز تبریز: بلوار۲۹بهمن، دانشگاه تبریز، ساختمان مدیریت امور آموزشی (آموزش کل)
آذربایجان غربی ارومیه دانشگاه ارومیه ارومیه: خیابان شهید بهشتی، ستاد مرکزی پردیس دانشگاهی دانشگاه ارومیه
اصفهان ، چهار محال و بختیاری و یزد ‌ اصفهان دانشگاه اصفهان اصفهان: میدان آزادی، بلواردانشگاه، درب شمالی دانشگاه – ابتدای ساختمان آموزشی، ستاد برگزاری آزمونهای دانشگاه اصفهان
تهران، سمنان ، البرز، مرکزی و قم تهران دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره تهران: میدان فردوسی ، خیابان انقلاب ، مابین خیابان استاد نجات اللهی و سپهبد قرنی ، بن بست شاهرود
خراسان شمالی
خراسان رضوی
خراسان جنوبی مشهد دانشگاه فردوسی مشهد مشهد: بلوار وکیل آباد، روبروی پارک ملت، دانشگاه فردوسی مشهد، مدیریت آموزشی دانشگاه
کرمان ، سیستان و بلوچستان و هرمزگان کرمان دانشکده فنی و حرفه ای شهید چمران کرمان کرمان: خیابان شهید مصطفی خمینی (ره) (شهاب سابق) ابتدای اتوبان هفت باغ علوی
فارس ، بوشهر وکهگیلویه و بویراحمد شیراز دانشگاه شیراز شیراز: خیابان ساحلی غربی، مجتمع فرهنگی رفاهی دانشگاه شیراز
کرمانشاه ، ایلام ، کردستان و همدان کرمانشاه دانشگاه رازی کرمانشاه کرمانشاه: طاق بستان، باغ ابریشم، پردیس دانشگاه رازی، اداره آموزش
خوزستان و لرستان اهواز دانشگاه شهید چمران اهواز اهواز: بلوار گلستان، جنب پل پنجم، ورودی دانشگاه شهید چمران اهواز

مازندران و گلستان ساری دانشکده فنی امام محمد باقر (ع) ساری: بلوار خزر، خیابان شهید مطهری (طبرستان)
گیلان ، اردبیل و قزوین رشت دانشگاه گیلان رشت: بلوار حافظ، خیابان ملت، روبروی شهر بازی، پردیس دانشگاه گیلان

برای مشاهده اطلاعیه در سایت سازمان سنجش اینجا کلیک نمایید
استخدام دیوان محاسبات کشور سال ۹۵

دیوان محاسبات کشور در نظر دارد نیروی انسانی متخصص مورد نیاز خود را از طریق آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی و گزینش به صورت پیمانی از بین افراد بومی و ساکن استانها (بجزء تهران) به شرح ذیل استخدام نماید:
– ثبت‌نام در این آزمون منحصراً به صورت اینترنتی و از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org از روز ‌شنبه مورخ ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ لغایت شنبه مورخ ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ به مدت هشت روز انجام می‌پذیرد.
لذا کلیه متقاضیان می‌بایست در مهلت مقرر و پس از مطالعه شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی آزمون و تهیه مدارک مورد نیاز نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.
شرایط عمومی استخدام

۱- داشتن تابعیت ایران.
۲- التزام به دین مبین اسلام.
۳- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
۴- عدم محکومیت به فساد اخلاقی، نداشتن سابقه محکومیت و سوء‌پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد. (با تأیید مراجع ذیصلاح)
۵- عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر و روان‌گردان‌ها.
۶- دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم برای آقایان.
توضیح ۱: کارت یا برگ معافیت موقت مورد پذیرش نمی‌باشد و تاریخ ترخیص از خدمت وظیفه و یا صدور کارت معافیت دائم قانونی، باید قبل از ۱۳۹۶/۲/۲۱ باشد.
توضیح ۲: ادامه مراحل استخدامی دارندگان کارت معافیت پزشکی، در صورت توفیق در مراحل مربوط پس از تأیید پزشک معتمد بلامانع خواهد بود.
۷- داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام می‌شوند. (طبق تأیید مراجع پزشکی)
۸- داوطلبان استخدام نباید مستخدم رسمی، پیمانی و یا بازخرید سایر دستگاه‌های اجرایی باشند.
۹- نداشتن تعهد انجام کار در سایر سازمان‌ها، مؤسسات دولتی و وابسته به دولت و یا نهادهای انقلابی.
شرایط اختصاصی استخدام

۱- دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس و فوق‌لیسانس .(ملاک تاریخ فارغ التحصیلی ۱۳۹۶/۲/۲۱ می باشد.)
* تبصره ۱: رشته تحصیلی مقطع لیسانس افراد با مدرک تحصیلی فوق‌لیسانس می‌بایست یکی بوده و یا یکی از رشته‌های ذکر شده همان شغل در این فرا خوان باشد.
* تبصره ۲: افراد شرکت‌کننده در زمان ثبت‌نام نباید دانشجو باشند.
* تبصره ۳: ادامه تحصیل افراد پذیرفته شده صرفاً از طریق دوره‌های پودمانی مصوب دیوان محاسبات خواهد بود.
* تبصره ۴ : افراد دارای مدرک تحصیلی دکتری نمی توانند در این آزمون شرکت کنند .
۲- داشتن معدل ۱۵ و بالاتر
۳- داشتن حداکثر سن ۲۸ سال تمام برای مقطع کارشناسی (از تاریخ ۶۸/۲/۲۱ به بعد)
۴- داشتن حداکثر سن ۳۳ سال تمام برای مقطع کارشناسی ارشد (از تاریخ ۶۳/۲/۲۱ به بعد)
۵- سابقه کار مرتبط در دیوان محاسبات کشور و یا سنوات خدمت سربازی به حداکثر سن اضافه می گردد.
مراحل ثبت‌نام

۱- مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور.
۲- تکمیل فرم تقاضانامه الکترونیکی در سایت مذکور.
۳- ارسال عکس: داوطلب می‌بایست یک قطعه عکس با مشخصات ذیل اسکن و در قسمت مربوط بارگذاری نماید.
۳-۱- عکس ۴Í۳که در سال جاری گرفته شده باشد. (عکس تمام‌رخ)
۳-۲- عکس اسکن شده باید با فرمت jpg باشد.
۳-۳- اندازه عکس اسکن شده باید حداکثر ۴۰۰ Í ۳۰۰ پیکسل و حداقل ۳۰۰ Í ۲۰۰ پیکسل باشد.
۳-۴- تصویر داوطلب باید واضح، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هر گونه لکه باشد.
۳-۵- حجم فایل ذخیره شده عکس نباید از ۷۰ کیلو بایت بیشتر باشد.
۳-۶- حاشیه‌های زاید عکس اسکن شده باید حذف شده باشد.
۳-۷- حتی‌الامکان عکس‌ها سیاه و سفید و یا در صورت رنگی بودن دارای زمینه سفید باشد.
تذکر مهم: با توجه به مشکلات بوجود آمده در آزمون های قبلی، درخصوص اشتباه در ارسال عکس داوطلبان، که این موضوع اکثراً برای داوطلبانی که ثبت نام آنان توسط دیگران انجام می‌شود رخ داده است، تاکید می‌گردد که علاوه بر کنترل اطلاعات ثبت‌نامی، حتماً نسبت به کنترل عکس ارسالی دقت نمایید تا اشتباهاً عکس داوطلب دیگری به جای عکس شما ارسال نگردد. بدیهی است که در صورت ارسال عکس اشتباهی از طرف متقاضی، فرد به عنوان متخلف تلقی و مطابق مقررات با وی رفتار خواهد شد.
پرداخت هزینه ثبت‌نام به صورت اینترنتی

داوطلبان لازم است به وسیله کارت‌های عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال می‌باشد، با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور و پرداخت مبلغ ۱۰۲.۷۳۰ (یکصدو دو هزار و هفتصدوسی) ریال نسبت به دریافت سریال ثبت‌نامی اقدام و سپس با مراجعه به بخش مربوط نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.
زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون

کارت شرکت در آزمون از روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۶/۲/۱۸ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت. آزمون در بعداز ظهر روز پنجشنبه مورخ ۹۶/۲/۲۱ به صورت غیرمتمرکز، منطقه ای و به طورقطعی برگزار می‌گردد.
تذکرات

– به مدارک تحصیلی پایین‌تر، بالاتر، معادل و رشته‌های غیرمرتبط ترتیب اثر داده نخواهد شد.
– ایثارگران در صورت کسب حدنصاب نمره قبولی در آزمون از اولویت برخوردار خواهند بود.
– سربازان امریه‌ای که خدمت سربازی را در دیوان محاسبات کشور به پایان رسانده باشند و کارکنان پیمانی، قراردادی و شرکتی دیوان در صورتی که حائز شرایط مندرج در اطلاعیه باشند می‌توانند در آزمون مربوط به رشته شغلی مورد تصدی شرکت نمایند.
– با توجه به اینکه پذیرش داوطلبان بر اساس استان محل سکونت ( بجزء داوطلبین استخدام در تهران و ستاد ) صورت می‌گیرد لذا متقاضیان غیربومی حق انتخاب استانی غیر از استان محل سکونت خود را ندارند. (تذکر : به شرایط داوطلب بومی مراجعه شود )
– به نمرات مکتسبه کارکنان قراردادی، پیمانی، شرکتی صرفاً در صورت کسب حدنصاب آزمون ، به ازاء هر سال سابقه خدمت چهار (۴) درصد و حداکثر ۲۴ درصد نمره کل، در آزمون کتبی آنان برای معرفی در مرحله مصاحبه تخصصی اضافه خواهد شد.
– چنانچه در هر یک از مراحل استخدامی برای دیوان محاسبات کشور محرز گردد که متقاضی اقدام به ارائه اطلاعات خلاف واقع نموده، استخدام مشارالیه کان‌لم‌یکن تلقی گردیده و متقاضی حق هیچگونه اعتراض نخواهد داشت.
داوطلب بومی

هر داوطلب اگر یکی از شرایط زیر را داشته باشد به عنوان داوطلب بومی تلقی میگردد:
– استان محل تولد داوطلب یا همسر وی با استان محل مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.
– همسر و فرزندان کارمندان رسمی و پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح (اعم از شاغل یا بازنشسته) که استان محل خدمت فعلی یا بازنشستگی والدین داوطلب با استان محل مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.
– داوطلب حداقل چهار (۴) سال از سنوات تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان) را به صورت متوالی یا متناوب در استان محل مورد تقاضا برای استخدام طی کرده باشد.
– داوطلب حداقل چهار (۴) سال سابقه پرداخت بیمه در استان محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشد.
– پدر، مادر و یا همسر داوطلب حداقل چهار (۴) سال سابقه پرداخت بیمه در استان محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشند.
سهیمه‌ها

– ایثارگران محترم با توجه به قانون جامع حمایت از ایثارگران و با توجه به ضوابط مذکور در اولویت استخدام قرار دارند.
(ایثارگران مشمول در زمان انتخاب شغل و محل خدمت موظفند محل خدمتی را انتخاب نمایند که تعداد موردنیاز آن محل بیش از یک نفر باشد.)
– معلولین عادی به شرط دارا بودن شرایط مندرج در آگهی و کسب حدنصاب لازم به ترتیب نمره مکتسبه از ۳ درصد سهمیه قانونی برخوردار خواهند بود. (معلول عادی فردی است که دارای کارت سازمان بهزیستی باشد و توانایی انجام مشاغل مندرج در جدول شماره ۱ با تایید پزشک معتمد دیوان محاسبات کشور را داشته باشد.)

جدول شماره ۱ـ رشته های شغلی آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور
ردیف کد و عنوان رشته شغلی کد و عنوان رشته تحصیلی جنس مقطع تحصیلی تعداد کدوعنوان محل جغرافیایی خدمت
۱ حسابرس (کد ۳۰۱) حسابرسی (کد۳۰۰۱)- حسابداری (کد۳۰۰۲)- مدیریت بازرگانی (کد ۳۰۰۳)- مدیریت مالی(کد۳۰۰۴)- مدیریت صنعتی(کد۳۰۰۵) مرد کارشناسی و کارشناسی ارشد ۵۶ نفر ستاد (مرکزی)(کد۴۱)
۳ نفر برای هر استان سمنان(کد۲۳)-آذربایجان غربی(کد۱۱)-البرز(کد۴۰)
۲ نفر برای هر استان اصفهان(کد۱۳)-هرمزگان(کد۳۷)-قزوین(کد۲۶)-گیلان(کد۳۳)-خراسان جنوبی(کد۱۸)- خراسان شمالی(کد۲۰)
۱ نفر برای هر استان تهران(کد۱۶)-خراسان رضوی(کد۱۹)-خوزستان(کد۲۱)-کرمان(کد۲۹)- اردبیل(کد۱۲)-همدان(کد۳۸)-یزد(کد۳۹)-فارس(کد۲۵)
۲ دادیار * (کد ۳۰۲) حقوق خصوصی (کد ۳۰۰۶)- حقوق جزاء (کد ۳۰۰۷)- حقوق عمومی(کد۳۰۰۸) مرد کارشناسی و کارشناسی ارشد ۲ نفر ستاد (مرکزی)(کد۴۱)
۳ کارشناس حقوق (کد ۳۰۳) حقوق خصوصی (کد ۳۰۰۶)- حقوق جزاء(کد ۳۰۰۷)- حقوق عمومی(کد۳۰۰۸) زن و مرد کارشناسی و کارشناسی ارشد ۲ نفر ستاد (مرکزی)(کد۴۱)
۱ نفر برای هر استان اصفهان(کد۱۳) – مرکزی(کد۳۶)-کهکیلویه و بویر احمد (کد۳۱)
۴ کارشناس امور اقتصادی (کد ۳۰۴) اقتصادنظری (کد۳۰۰۹)- اقتصادصنعتی (کد۳۰۱۰) – اقتصادکشاورزی (کد۳۰۱۱) – اقتصادبازرگانی (کد۳۰۱۲)- آمار (کد۳۰۱۳)- علوم اقتصادی(کد۳۰۱۴)- توسعه اقتصادی وبرنامه‌ریزی(کد۳۰۱۵)-اقتصادمحیط زیست(کد۳۰۱۶) زن و مرد کارشناسی و کارشناسی ارشد ۳ نفر ستاد (مرکزی)(کد۴۱)
۵ مترجم زبان انگلیسی (کد ۳۰۵) زبان انگلیسی گرایش مترجمی (کد۳۰۱۷) مرد کارشناسی و کارشناسی ارشد ۱ نفر ستاد (مرکزی)(کد۴۱)
۶ کارشناس امور اداری و مالی (کد ۳۰۶) مدیریت دولتی(کد۳۰۱۸) زن و مرد کارشناسی و کارشناسی ارشد ۱ نفر ستاد (مرکزی)(کد۴۱)
۷ کارشناس فناوری اطلاعات-ویژه داوطلبان مهندسی کامپیوتر نرم افزار (کد۳۰۷) مهندسی کامپیوتر نرم افزار (کد۳۰۱۹) زن و مرد کارشناسی و کارشناسی ارشد ۲ نفر ستاد (مرکزی)(کد۴۱)
۱نفر تهران(کد۱۶)
۸ کارشناس فناوری اطلاعات-ویژه داوطلبان مهندسی کامپیوترسخت افزار (کد۳۰۸) مهندسی کامپیوتر سخت افزار (کد۳۰۲۰) زن و مرد کارشناسی و کارشناسی ارشد ۱ نفر ستاد (مرکزی)(کد۴۱)
۹ کارشناس برنامه ریزی (کد ۳۰۹) مدیریت بازرگانی(کد۳۰۰۳)- مدیریت صنعتی(کد۳۰۰۵)- مدیریت دولتی(کد۳۰۱۸)- مدیریت اجرایی(کد۳۰۲۱) زن و مرد کارشناسی و کارشناسی ارشد ۱ نفر ستاد (مرکزی)(کد۴۱)

* افرادی که برای شغل دادیار پذیرفته می‌شوند الزاماً جهت کسب تجربه حداقل به مدت ۲ سال در سایر واحدهای دیوان مشغول به کار خواهند شد.
مواد آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور به شرح ذیل می‌باشد

الف) آزمون عمومی
مواد آزمون
کلیه عناوین شغلی معارف اسلامی
ریاضی و آمار مقدماتی
زبان انگلیسی- عمومی
اطلاعات عمومی (قانون اساسی و قانون دیوان محاسبات کشور)
زبان و ادبیات فارسی وآیین نگارش
فناوری اطلاعات (مهارت های هفتگانه ICDL)
دانلود سوالات آزمون استخدامی دیوان محاسبات سال ۹۴ با پاسخنامه تشریحی + سوالات سنجش مجری آزمون
دانلود نمونه سوالات تخصصی دستگاههای اجرایی کشور (مناسب دیوان محاسبات کشور)

ب) آزمون تخصصی
عنوان شغلی مواد آزمون
حسابرس اصول حسابداری
اصول حسابرسی
حسابداری دولتی
قوانین مالی و محاسباتی (قانون محاسبات عمومی و قانون برگزار ی مناقصات)
قانون تجارت
قانون مدیریت خدمات کشوری
کاربرد نرم افزارهای حسابداری وحسابرسی
زبان انگلیسی – تخصصی
دادیار آیین دادرسی مدنی
آیین دادرسی کیفری
حقوق جزای عمومی
حقوق جزای اختصاصی
حقوق مدنی (به استثنای اشخاص، خانواده، ارث و وصیت )
حقوق تجارت
حقوق اداری
اصول فقه
قوانین مالی ومحاسباتی (قانون محاسبات عمومی وقانون برگزاری مناقصات)
زبان انگلیسی – تخصصی
کارشناس حقوق حقوق جزای عمومی
حقوق جزای اختصاصی (جرایم علیه اموال )
قوانین مالی ومحاسباتی (قانون محاسبات عمومی وقانون برگزاری مناقصات)
حقوق مدنی (به استثنای اشخاص، خانواده، ارث و وصیت )
حقوق تجارت
حقوق اداری (قانون مدیریت خدمات کشوری وآیین نامه های مربوط)
زبان انگلیسی – تخصصی
کارشناس امور اقتصادی اقتصاد خرد
اقتصاد کلان
اقتصاد ایران
مالیه عمومی و بودجه ریزی دولتی
زبان انگلیسی – تخصصی
مترجم زبان انگلیسی گرامرپیشرفته
واژه شناسی و واژگان پیشرفته
ترجمه مکاتبات و اسناد از فارسی به انگلیسی
ترجمه مکاتبات و اسناد از انگلیسی به فارسی
ترجمه متون مالی، اقتصادی، حسابداری وحسابرسی ازفارسی به انگلیسی
ترجمه متون مالی، اقتصادی، حسابداری وحسابرسی ازانگلیسی به فارسی
کارشناس امور اداری و مالی مبانی سازمان و مدیریت
مدیریت منابع انسانی و رفتارسازمانی
مالیه عمومی وبودجه ریزی دولتی
آمار و کاربرد آن درمدیریت
حقوق اداری،تامین اجتماعی و قانون مدیریت خدمات کشوری
زبان انگلیسی – تخصصی
کارشناس فناوری اطلاعات ویژه داوطلبان مهندسی کامپیوتر- نرم افزار زبان های برنامه سازی و مفاهیم شی گرا
طراحی الگوریتم ها
پایگاه داده ها
زبان انگلیسی – تخصصی
کارشناس فناوری اطلاعات ویژه داوطلبان مهندسی کامپیوتر-سخت افزار شبکه های کامپیوتری
معماری کامپیوتر
ذخیره و بازیابی اطلاعات
سیستم های عامل (مفاهیم مجازی سازی، لینوکس و ویندوزسرور)
زبان انگلیسی – تخصصی
کارشناس برنامه ریزی مبانی سازمان و مدیریت
مدیریت منابع انسانی و رفتار سازمانی
برنامه ریزی استراتژیک
مالیه عمومی و بودجه ریزی دولتی
اقتصادخرد وکلان
آمارکاربردی
زبان انگلیسی – تخصصی

برای ثبت نام اینجا کلیک کنید

جهت مشاهده آگهی استخدام در وب سایت سنجش اینجا کنید
دانلود سوالات آزمون استخدامی دیوان محاسبات سال ۹۴ با پاسخنامه تشریحی + سوالات سنجش مجری آزمون
دانلود نمونه سوالات تخصصی دستگاههای اجرایی کشور (مناسب دیوان محاسبات کشور)
دانلود نمونه سوالات عمومی دستگاههای اجرایی کشور (مناسب دیوان محاسبات کشور)

برای دانلود سوالات آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور سال ۹۴ ارسال شده توسط کاربران عزیز اینجا کلیک کنید
خبر ۱۴ اسفند ۹۵ – جذب نیروی امریه سربازی در دیوان محاسبات کشور

بازارکار: شرایط جذب نیروی امریه در دیوان محاسبات کشور در سال ۱۳۹۶ اعلام شد.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید
استخدام دیوان محاسبات در سال ۹۴

برای مشاهده صفحه استخدام دیوان محاسبات در سال ۹۴ اینجا کلیک کنید
دانلود نمونه سوالات تخصصی دستگاههای اجرایی کشور (مناسب دیوان محاسبات کشور)
دانلود نمونه سوالات عمومی دستگاههای اجرایی کشور (مناسب دیوان محاسبات کشور)

آگهی‌های استخدام امروز شنبه ۷ مرداد سال ۱۳۹۶ در یک نگاه
دریافت فوری جدیدترین اخبار و آگهی‌های استخدامی در کانال تلگرام
آگهی های استخدام بانکها و سایر موسسات را به محض انتشار دریافت کنید
دانلود برنامه موبایل وب سایت ای استخدام (نسخه اندروید)
فرصت استخدام را با رزومه حرفه ای از دست ندهید (رزومه ساز رایگان)
کتاب از آگهی استخدامی تا مصاحبه تخصصی،گزینش + منابع و سوالات آزمون

برای مطالعه تجربیات کاربران وب سایت از آزمون تا مصاحبه اینجا کلیک کنید
۱۲,۳۹۷ نظر برای «استخدام دیوان محاسبات کشور (اعلام اسامی قبول شدگان)»

→۱…۲۱۶۲۱۷۲۱۸

برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید

کارشناس فناوری اطلاعات – نرم افزار شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۰۲

یه آقا سروشی زمان آزمون استخدامی فراگیر سوم بود که جزو قبول شده های اون آزمون بود. کسی سراغی ازشون نداره؟ یک سوال ازشون داشتم
پاسخ دادن
حسابرسسسسس شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۶

سلام دوستان
در باره سازمان حسابرسی اطلاعات دارید؟
در مقایسه دیوان محاسبات و سازمان حسابرسی کدامیک اولویت هست؟
از نظر پیشرفت و حقوق و مزایا؟
به نظرتون اولویتهای قبولی در هر کدام چیه؟
متشکرم
پاسخ دادن
قانونم آرزوست شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۰

سلام
هر دو یکی هستن
اونی که زودتر دعوت به کار میده رو برو
اصلا معطل نکن
پاسخ دادن
مصاحبه شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۴۹

ببخشید دوستان.کسی میتونه بگه اگه در مرحله اول مصاحبه قبول بشیم چقدر احتمال استخدامی وجود داره؟چون بانک تجارت هم قبول شدم و اون احتمالا نتایجش زودتر میاد میخوام که درست تصمیم گیری کنم.مرسی از عزیزان
پاسخ دادن
قانونم آرزوست شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۱

سلام
هیچ تضمینی تو هیچ کدوم نیست
تجربه میگه که هر کدوم که زودتر دعوت دادن رو برو و شروع به کار کن
پاسخ دادن
هانی جمعه ۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۵

با توجه به اینکه مصاحبه تخصصی دیوان سخت هست، توصیه میکنم دوستانی که قبول شدن مطالعه بیشتری داشته باشن. یکی از دوستان دیوانی به من گفت: به نظر من کل سایت دیوان رو زیر و رو کن!
قوانین و مطالبی که توی آزمون اومد در کنار مطالب مربوط دیگه رو باید خوب خوند.
پاسخ دادن
….. جمعه ۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۴۲

سلام.
دوستان زمان مصاحبه مشخص نشد؟سؤالی در این مورد از دیوان نپرسیدید؟
من هرچه تماس گرفتم گوشی بر نمیدارند.
پاسخ دادن
** جمعه ۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۲

سلام
دوست عزیز طبق تجارب گذشته فک کنم اواخر آذر یا دی ماه باشه ..شروع به کارم که صد درصد سال آینده خواهد بود…………
پاسخ دادن
کسری حسابداری شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۰

امکان نداره مصاحبه رو زمستون بندازن که رفت و آمد شهرستانیا به مشکل بخوره، حداکثر آبان مصاحبه است.
تردید پنج شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۹

دوستان ب نظر شما دیوان بهتره از نظر حقوق و مزایا یا برق؟؟لطفا راهنمایی کنین
پاسخ دادن
قانونم آرزوست شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۳

برق مزایای بیشتری داره
ضمنا برق رشد بهتری داری چون با گروه یا افرادی رقابت تخصصی نداری
پاسخ دادن
فارسی پنج شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۴۹

سلام دوستان
من امور مالیاتی و دیوان هر دو قبول شدم الان نمی دونم کدومو انتخاب کنم . اگه میتونین راهنمایی کنید کدومیک به لحاظ حقوق و مزایا و اینده شغلی برتری داره؟ تشکر
پاسخ دادن
افشین پنج شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۰

دوست عزیز منم مالیاتی و دیوان قبول شدم نمرم ۴۹ بود مالیاتی و مصاحبم خیلی خوب بود و با توجه به اینکه جواب مالیاتی زودتر میاد مالیاتی اولویتمه.اینم بگم که با توجه به
پیشرفت کاری و تخصصی تر بودن کار ٬مالیاتی رو بیشتر دوست دارم
پاسخ دادن
افشین پنج شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۴

دیوان رو انصراف میدم به احتمال قوی.خوش به حال قبولی های دیوان چون رقیب سرسختی ام و میخوام انصراف بدم.
‌‌‌الکی مثلا من اخرشم….
علیزاده پنج شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۹

با سلام خدمت همه دوستان

من دیوان محاسبات و آبفای تهران قبول شدم، بنظرتون حقوق و مزایای کدوم بهتره؟
آیا بعدا میتونم از آبفا استعفا بدم و برم دیوان یا تعهد خدمتی ازم میگیرن؟

ممنون میشم از کسایی که اطلاع دارن جواب بدن
پاسخ دادن
به علیزاده پنج شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۴۲

آخه پرسیدن داره معلومه که دیوان محاسبات بهتره
پاسخ دادن
علیزاده پنج شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۵۳

دوست عزیز استعفا چی ، بعدا میتونم از آبفا استعفا بدم برم دیوان؟
کارشناس فناوری اطلاعات – نرم افزار پنج شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۱۵

هر جا که بخواین شروع به کار کنین در ابتدا ازتون برای زمان مشخصی تعهد میگیرن و در صورت استعفا باید خسارت بدین.
پاسخ دادن
افشین پنج شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۳

من دیوان قبول شدم ولی به احتمال ۹۰ درصد امور مالیاتی تهران رو میرم و دیوان انصراف میدم
پاسخ دادن
کسری حسابداری پنج شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۲۸

دیوان سه برابره،چیزی مشخص نیست، آبفا رو برو.
پاسخ دادن
** جمعه ۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۳

برادر شرکتها از هر لحاظ بهترن.موفق باشید
پاسخ دادن
قانونم آرزوست شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۴

آبفا برو
حتما رشد و مزایای بهتری داری
پاسخ دادن
ازCR7به علیرضا پنج شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۰

سلام
شک نکن تمامی مدارک از دستگاههای متولی استعلام میشه حتی دانشجو بودن.اینجا دیوان و با هیشکی شوخی نداره
پیرو مطلب اولتون تو استان ما ۹ نفر قبول شدن در نهایت نفر سوم،هفتم و نهم استخدام شدن
ضمنا نفر اول استان نفر اول کشور تو ازمون ۹۴ بود پس معیار ارزیابی و منطق دیوان چندان برای کسی مشخص نیست‌‌‌…
پاسخ دادن
بنده خدا پنج شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۱

سلام دوست عزیز
ممنون از اطلاعاتتون
منم همینو میگم. البته حرف خودم نیست حرف دوستم توی دیوان بود. ولی خوب یه ذره واسم غیر منطقی بود واسه همین اصرار داشتم اینجا اگه کسی اطلاعی داره بگه. چون بقیه آزمون ها تاثیر نمره کتبی ۷۵ درصده و یکی آزمون رو عالی زده باشه اگه مشکل بدی نداشته باشه میشه گفت قطعا قبوله
دوست عزیزی که پرسیده بودن دوست داری همه چی از نو شروع شه. صادقه بگم بله! چون من اصلا منابع رو ندیده بودم! و فقط دروس ارشد رو خونده بودم فکر میکردم آزمون استخدامی همشون منابع ارشد هستن!! یعنی چیزی جز لطف خدا در قبولی مرحله اولم تاثیر گذار نبود.
ولی از الان میخوام واسه مصاحبه آماده شم و منابع آزمون رو بخونم. توکل و تلاش رو میزارم نتیجه ش هر چی باشه خیره

واسه دانشجو بودن هم به نظرم چه پیگیری بکنن چه نکنن شما فعلا تموم تلاشتون رو واسه مصاحبه بزارین اینجوری حداقل اگه بعدا معلوم شد گیر نمیدن حسرت نمیخورین

امیدوارم دوستان هر کدوم استخدام در دیوان به صلاحتونه قبول شین

التماس دعا
پاسخ دادن
مهدی پنج شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۸

خب از اولش بگو من دوسدارم ازصفر رقابت شروع بشه دیگه چرانظر میپرسین
مصاحبه هم خوندن نداره فقط روانشناسیه اون وسط واسه خالی نبودن چنتام سوال میپرسن هرچند شما هموجوری که دوسداری عمل میکنی راحت باش

→۱…۲۱۶۲۱۷۲۱۸

برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
آگهی‌های استخدام امروز شنبه ۷ مرداد سال ۱۳۹۶ در یک نگاه
لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

نام (لازم است)
پست الکترونیکی (منتشر نخواهد شد) (لازم است)
دیدگاه
اگر پاسخی به دیدگاه من ارسال شد من را از طریق ایمیل باخبر کنید

نظرات حاوی الفاظ رکیک، توهین، شماره تلفن و موبایل، آدرس ایمیل، عقاید سیاسی، نام بردن از مسئولین و امثالهم تایید نمیشود.
برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
 برای اطلاع از آخرین آگهی های مربوط به رشته و شهر خود اینجا را کلیک کنید.
در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اینجا کلیک کنید.

کارفرمایان مشکل پسند برای درج آگهی اینجا کلیک کنید
اخبار و استخدامهای مهم و ویژه

درج آگهی استخدام و جذب نیرو
از استخدامهای مهم سال ۹۶ جا نمانید
کانالهای تلگرام استانی وب سایت ای-استخدام
دانلود برنامه موبایل وب سایت ای استخدام
تجربیات شرکت کنندگان آزمون های استخدامی
شرایط استخدام بانکها، سازمانهای دولتی،وزارتخانه ها و …
تقویم استخدام های کشور
آخرین تغییرات خدمت سربازی و معافیت ها
حداقل حقوق، دستمزد و مزایا
بانک اطلاعات مشاغل و رشته ها (اطلاعات جامع و کاربردی)
ای استخدام : قوانین استخدامی کشوری

دانلود نمونه سوالات استخدامی

کتاب از آگهی استخدامی تا مصاحبه تخصصی و گزینش
سوالات اصل دفترچه آزمون های استخدامی از ۹۳ تا ۹۶
دانلود سوالات عمومی و تخصصی آموزش و پرورش
سوالات آموزش و پرورش سال ۹۵ با پاسخنامه تشریحی
سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی فراگیر
دفترچه سوالات آزمونهای فراگیر ۱ تا ۳ با پاسخنامه تشریحی
دفترچه سوالات اولین آزمون فراگیر با پاسخنامه تشریحی
دفترچه سوالات دومین آزمون فراگیر با پاسخنامه تشریحی
دفترچه سوالات سومین آزمون فراگیر با پاسخنامه تشریحی
سوالات استخدامی نیروی انتظامی
سوالات استخدامی ارتش جمهوری اسلامی ایران
سوالات استخدامی دانشگاه افسری (سوالات آزمون سال ۹۳)
سوالات رایج آزمون های استخدامی
در مصاحبه های استخدام های دولتی چه می پرسند؟
جزوه آموزشی ( چگونه استخدام شویم؟ )
سوالات تخصصی رایج آزمونهای استخدام بانکها
سوالات استخدامی شهرداری
سوالات تخصصی آزمون استخدامی شهرداری
سوالات استخدامی استانداری ها
سوالات استخدامی شرکت نفت
سوالات استخدامی وزارت نیرو + تخصصی رایگان
سوالات استخدامی شرکت گاز
سوالات آزمون استخدامی سازمان تعزیرات حکومتی کشور
سوالات آزمون استخدامی سازمان آموزش فنی و حرفه ای
سوالات استخدامی جهاد کشاورزی
سوالات استخدامی سازمان محیط زیست
سوالات استخدامی سازمان بهزیستی کشور
سوالات استخدامی مخابرات
سوالات استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور
سوالات استخدامی نهاد ریاست جمهوری
سوالات استخدامی نهاد کتابخانه های عمومی کشور
سوالات تخصصی سازمان امور مالیاتی
سوالات استخدامی سازمان امور مالیاتی
سایر سوالات آزمون های استخدامی

اخبار و استخدام های بانک ها

اخبار و استخدامهای بانک های کشور
نمونه سوالات تخصصی رایج آزمونهای استخدام بانکها با پاسخنامه تشریحی
دانلود نمونه سوالات رایج آزمونهای استخدام بانکها
استخدام بانک کارآفرین
استخدام بانک رفاه کارگران
استخدام بانک مهر اقتصاد
استخدام بانک گردشگری
استخدام بانک سپه
استخدام بانک سامان
استخدام بانک ملت
استخدام پست بانک
استخدام بانک رسالت
استخدام بانک صادرات ایران
استخدام در موسسه مالی و اعتباری کوثر
استخدام بانک پاسارگاد
استخدام بانک قوامین
استخدام بانک حکمت ایرانیان
استخدام بانک کشاورزی
استخدام بانک دی
استخدام بانک تجارت
استخدام بانک صنعت و معدن
استخدام موسسه اعتباری ثامن
استخدام بانک خاورمیانه
استخدام بانک توسعه تعاون
استخدام بانک مهر
استخدام بانک اقتصاد نوین
استخدام بانک آینده
استخدام بانک ملی
استخدام بانک مسکن
استخدام بانک سرمایه
استخدام بانک سینا
استخدام بانک پارسیان
استخدام بانک ایران زمین
استخدام بانک انصار
استخدام بانک شهر
استخدام بانک توسعه صادرات ایران

استخدام استانداری ها و شهرداری ها

اخبار و استخدامهای استانداری های کل کشور
اخبار و استخدامهای شهرداری های کل کشور
نمونه سوالات استخدامی استانداری ها
نمونه سوالات استخدامی شهرداری
دانلود نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی شهرداری

خانه
ثبت نام
ورود به پنل کاربری
راهنمای پرداخت آنلاین
راهنمای سرویس
تماس با ما
درباره ما

درج آگهی استخدام
اخبار استخدامی
استخدام‌های سراسری
استخدام‌های بانک‌ها
استخدام‌های تهران
استخدام‌های استان‌ها
دانلود سئوالات استخدامی

تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

این وب سایت در سامانه ساماندهی به آدرس www.samandehi.ir ثبت گردیده است.

۰۲۱۴۴۲۹۱۸۷۴ ۰۲۱۴۴۲۹۱۰۱۵ ۰۲۱۴۴۲۹۱۸۴۴

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به سامانه «ای-استخدام» میباشد و استفاده از مطالب همراه با ذکر منبع بلا مانع است.

لیست مطالب سایت

دسترسی سریع به دسته بندی ها

تهیه شده توسط تیم سایت تیتر اس اس (titrss)

منبع/resource

Related Posts
 • استخدام نیروی انتظامی سال ۹۶ (خبر جدید)
 • استخدام نیروی هوایی ارتش سال ۹۶ (تجربیات آزمون)
 • استخدام شرکت نفت سال ۹۶ (برگزاری دو آزمون استخدامی)
 • استخدام قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء ارتش (استخدام جدید)
 • استخدام آموزش و پرورش (آمادگی برای آزمون + خبر تغییر زمان آزمون)
 • آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی (آمادگی برای آزمون)
 • استخدام سازمان تامین اجتماعی (نتایج آزمون اعلام شد)
 • استخدام وزارت نیرو سال ۹۶ (نتایج آزمون اعلام شد)
 • سوالات عمومی اصل دفترچه آزمون های استخدامی
 • راهنمای آمادگی برای آزمون های استخدامی فراگیر ۴ و آموزش و پرورش
 • دریافت استخدام بانکها و موسسات دولتی و خصوصی در سال ۹۶