الکسا و ۱۳ کارایی خارق‌العاده که از آن بی‌خبر هستید

۳۱
زومیت
فناوری
بررسی
ویدیو
زوم پلاس
آموزش
راهنمای خرید
اپلیکیشن و وب
خودرو

موضوعات داغ
گلکسی اس ۸
ال جی جی ۶
پژو ۲۰۰۸
رنو ساندرو
درباره زومیت
تبلیغات

۶
فناوری
گجت
الکسا و ۱۳ کارایی خارق‌العاده که از آن بی‌خبر هستید
احمد محمد حسینی
نویسنده: احمد محمد حسینی
جمعه, ۱۸ فروردین ۹۶ ساعت ۱۱:۳۰
الکسا و ۱۳ کارایی خارق‌العاده که از آن بی‌خبر هستید
فیس‌بوک تلگرام ذخیره
الکسا به‌عنوان دستیار هوشمند صوتی آمازون قابلیت‌های ویژه‌ای در خود دارد که بسیاری از کاربران از آن آگاه نیستند. در این مقاله با تعدادی از آن‌ها آشنا خواهید شد.

تبلیغاتتازه های سینماقیمت گوشی سامسونگ مرجع آموزش مجازی سازی
الکسا نام دستیار هوشمند صوتی شرکت آمازون است که به همراه مزایای ویژه‌ای به کاربران عرضه می‌شود، اما در حقیقت سیستم‌های اختصاصی آن که «مهارت» نامیده می‌شوند، ایجاد تجربه‌ای ویژه با این‌ دستگاه را امکان پذیر میکنند، زیرا به کمک این مهارت‌ها اجازه خواهید داشت این سیستم را به‌خوبی شخصی‌سازی کنید. مهارت‌ها شامل نسخه‌های نرم‌افزاری موجود برای نصب روی اکو هستند؛ برنامه‌هایی که وقتی آن‌ها را فعال کنید، می‌توانید به قابلیت‌های اضافه ویژه‌ای دسترسی داشته باشید. در حال حاضر هزاران ویژگی ازاین‌دست در وب‌سایت آمازون وجود دارد و هرروزه به تعداد این ویژگی‌ها افزوده می‌شود.

برخی از این مهارت‌ها به‌صورت ویژه برای ایجاد یک رابط برای دستگاه‌های سازگار با الکسا طراحی شده‌اند که از این میان می‌توان به ترموستات‌، چراغ‌ خانگی، کنترل‌ راه دور دستگاه‌های دیجیتال و … اشاره کرد. از سوی دیگر، سایر مهارت‌ها رویکردی متفاوت دارند و از کنترل صوتی مستقل استفاده می‌کنند. در ادامه به معرفی تعدادی از مهم‌ترین و کاربردی‌ترین مهارت‌ها می‌پردازیم.

الکسا یک دستیار آشپزی حرفه‌ای است
قابلیت های آلکسا

الکسا به‌صورت پیش‌فرض قابلیت ایجاد فهرست خرید مایحتاج روزانه شما را در خود دارد. با این وجود، می‌توانید به‌سادگی درحالی‌که مشغول آشپزی هستید، با صدای بلند به الکسا بگویید برای مثال، فلفل دلمه‌ای شما تمام شده است و حتی لازم نیست برای این کار از کنار گاز دور شوید.البته قابلیت‌های کمک به آشپزی در الکسا بسیار فراتر از این هستند؛ این دستیار هوشمند صوتی می‌تواند با نرم‌افزاری به نام Chefling سازگار شود که به آن اجازه می‌دهد دستور پخت غذاهای مختلف را برای شما بخواند و لیست خرید شما را به مغازه‌های طرف حساب شما ارسال کند و حتی حساب تاریخ انقضای محصولات داخل یخچال شما را نیز داشته باشد. الکسا می‌تواند زمانی که به خرید می‌روید، شما را از موجودی انبار مواد غذایی خانگی آگاه سازد؛ به‌این‌ ترتیب در زمان خرید چیزی را فراموش نخواهید کرد. با این حساب اگر اهل آشپزی در خانه هستید و بارها پیش آمده است که پس از بازگشت به خانه، به یاد آورده‌اید که چند قلم جنس مورد نظر را فراموش کرده‌اید، همکاری الکسا و نرم‌افزار Chefling برای شما بسیار کارآمد خواهد بود.

الکسا می‌تواند تلفن همراه شما را پیدا کند
قابلیت های آلکسا

برای همه ما پیش آمده است که تلفن همراه خود را در گوشه‌ای از خانه بگذاریم و بعد مکان آن را فراموش کنیم و به دنبال دستگاه خود بگردیم. دیگر سناریوی ممکن در این شرایط، این است که روی مبل نشسته باشید و تلفن همراه شما از جیبتان سر بخورد و به داخل درزهای مبل بلغزد. در چنین شرایطی، یکی از بهترین راه‌حل‌ها این است که از کس دیگری بخواهید با شماره شما تماس بگیرد تا بتوانید موقعیت مکانی دستگاه خود را بیابید؛ ولی اگر کس دیگر در خانه در کنار شما نیست می‌توانید روی الکسا حساب بازکنید. کافی است مهارت Where’sMyPhone را در این دستیار هوشمند صوتی فعال‌ سازید تا الکسا به تلفن همراه شما زنگ بزند و موجب شود تا بدون کمک دیگران، آن را پیدا کنید.

الکسا می‌تواند برای شما تاکسی خبر کند
قابلیت های آلکسا

اگر دائما به این‌طرف و آن‌طرف شهر می‌روید؛ ممکن است با مشکل یافتن تاکسی روبرو باشید و به خاطر انجام کارهایی مانند حاضر شدن و خبر کردن تاکسی به‌صورت هم‌زمان، دیرتر از زمان تعیین‌شده به محل قرار خود برسید. با کمک مهارت‌های ویژه الکسا می‌توانید این دو کار را هم‌زمان انجام بدهید. این مهارت نیاز به دانستن موقعیت مکانی اکو دارد و شما می‌توانید وقتی در حال دوش گرفتن هستید، الکسا را فراخوانی کنید و از آن بخواهید برای شما تاکسی خبر کند. امروزه تاکسی‌های آنلاینی مانند اوبر (Uber) و لیفت (Lyft) به‌خوبی در سطح جهانی جایگاه خود را تثبیت کرده‌اند و الکسا می‌تواند به‌راحتی این تاکسی‌ها را برای شما فراخوانی کند و بدون شک، یکی از دلایل اصلی ساخته شدن دستیارهای هوشمند صوتی موارد این‌چنینی هستند.

الکسا می‌تواند شما را از آخرین اخبار تیم ورزشی موردعلاقه‌تان آگاه سازد
قابلیت های آلکسا

این قابلیت به‌صورت پیش‌فرض در الکسا وجود دارد و نیازی به نصب برنامه جانبی برای فعال‌سازی آن نیست؛ ولی بسیاری از کاربران از آن خبر ندارند. شما می‌توانید با مراجعه به بخش تنظیمات الکسا، اخبار ورزشی مدنظر خود را در آن شخصی‌سازی کنید و به‌این‌ترتیب اخبار مربوط به نتایج، برنامه بازی‌ها و .. را که به تیم محبوب شما مرتبط هستند، به‌سرعت توسط الکسا دریافت کنید.

الکسا می‌تواند پیش از خواب برای کودکان قصه بخواند
قابلیت های آلکسا

این قابلیت بدون شک یک نعمت بزرگ برای والدینی است که از خواندن قصه‌های شبانه برای کودکانشان خسته شده‌اند ولی همچنان باید زمان خود را برای این کار بگذارند. البته ممکن است خوشتان نیاید که یک روبات برای کودک شما قصه بخواند؛ ولی کودکان این امر را دوست خواهند داشت. این نرم‌افزار به شما اجازه می‌دهد داستان را شخصی‌سازی کنید و نام کودک خود را نیز در داستان به کار ببرید. هر یک از داستان‌ها در زیر یک دقیقه تمام می‌شود؛ ولی درصورتی‌که نیاز به استراحت بیشتر در یک شب خاص یا انجام کارهای شخصی خود دارید، به‌خوبی به خوابیدن کودک شما کمک می‌کند. با این حال به یاد داشته باشید که هیچ‌چیز به‌اندازه صدای خود شما برای کودکتان مؤثر نیست.

الکسا می‌تواند بدون تلفن همراه از طرف شما پیام متنی ارسال کند
قابلیت های آلکسا

الکسا به‌صورت پیش‌فرض به فهرست مخاطبین شما دسترسی ندارد؛ ولی بخشی به نام SMS with Molly برای آن وجود دارد که می‌توان به کمک آن حتی هنگامی که تلفن همراه شما در دسترستان نیست، پیام متنی به دیگران ارسال کنید. البته راه‌اندازی این مهارت نیاز به حوصله دارد؛ زیرا باید تنظیمات فراوانی را روی الکسا تغییر بدهید و شماره‌های مخاطبین را نیز به‌صورت دستی وارد کنید. با این وجود اگر پیام‌های متنی زیادی ارسال می‌کنید، این قابلیت برای شما بسیار مفید خواهد بود.

الکسا می‌تواند خلاصه اخبار منتخب را برای شما بخواند

در این مورد، اشاره‌ای به مهارتی خاص در در الکسا نداریم؛ بلکه منظور ما این است که می‌توان به کمک الکسا اخبار را فیلتر کرد و موجب شد که این دستیار هوشمند صوتی تنها از طریق منابع خبری خاصی اخبار را برای شما بخواند. شما می‌توانید از منابع خبری معتبر و بزرگ گرفته تا منبع‌های خبری ساده‌تر را به‌عنوان منبع مورد نظر خود انتخاب کنید و برای این کار تنها باید وارد بخش تنظیمات این سیستم شوید و به سراغ منابع خبری بروید.

الکسا می‌تواند برای شما در رستوران‌ها میز رزرو کند
قابلیت های آلکسا

نرم‌افزاری به نام Opentable برای تلفن‌های هوشمند وجود دارد که می‌توان به کمک آن در رستوران‌ها میز رزرو کرد. این نرم‌افزار نسخه‌ی ویژه الکسا را نیز به‌عنوان یک مهارت عرضه کرده است و به کمک آن به‌راحتی می‌توان چنین فرایندی را با ارائه دستور صوتی انجام داد. برای این کار تنها لازم است حساب کاربری خود را در این برنامه ایجاد کنید.

الکسا می‌تواند در شرایط اضطراری دوستان شما را مطلع کند
قابلیت های آلکسا

در شرایطی که به کمک نیاز دارید ولی نمی‌توانید به تلفن همراه خود دسترسی داشته باشید، مهارتی به نام «دوست من را خبر کن» یا Ask My Buddy می‌تواند به کار شما بیاید. این مهارت می‌تواند به شماره یا شماره‌هایی که از پیش تعیین شده‌اند، پیام متنی بفرستد یا حتی با آن‌ها تماس بگیرد. با این وجود این سیستم قادر به تماس گرفتن با مراکز اورژانس و پلیس نیست.

الکسا می‌تواند جزئیاتی پیچیده از آب‌وهوا در اختیار شما قرار بدهد
قابلیت های آلکسا

الکسا به‌صورت پیش‌فرض می‌تواند اطلاعات آب‌وهوا را در اختیار شما قرار بدهد؛ ولی مهارت ویژه‌ای برای آن وجود دارد که Weather Sky نامیده می‌شود و می‌تواند جزئیات آب‌وهوا را در سطحی باورنکردنی به شما اعلام کند. برای مثال این مهارت می‌تواند زمان دقیق طلوع و غروب آفتاب را به شما اعلام و حتی هوای هر روز را با روز مشابه در سال گذشته مقایسه کند.

الکسا می‌تواند برای شما پیتزا سفارش بدهد
قابلیت های آلکسا

در تمام جهان دو مرکز فروش پیتزا وجود دارند که به‌صورت بین‌المللی عمل می‌کنند و کیفیت آن‌ها زبانزد خاص و عام است. این دو مرکز پیتزا دومینوز و پیتزا هات هستند و هر یک از آن‌ها مهارت ویژه‌ای برای الکسا طراحی کرده‌اند که با نصب آن می‌تواند در زمانی که مشغول به انجام کار خود هستید، تنها با صدور یک فرمان صوتی ساده به الکسا اجازه بدهید برای شما پیتزا سفارش بدهد.

الکسا می‌تواند برنامه ویژه و گفتگوی شبانه تلویزیونی را برای شما پخش کند
حتی اگر طرفدار این برنامه‌های شبانه نباشید، بازهم می‌توانید با گوش دادن به آن‌ها در حین استراحت آخر شب خود سرگرم شوید. بدون شک برنامه‌های مجریان مطرح می‌توانند لبخند را بر لب شما بیاورند و گوش دادن به آن در حین مسواک زدن و آماده شدن برای خواب، می‌تواند یک گزینه مناسب به‌حساب بیاید.

الکسا می‌تواند شما را در شبکه تودرتوی متروی نیویورک راهنمایی کند
قابلیت های آلکسا

مهارت‌های متعددی برای الکسا وجود دارند که به شما در زمینه حمل‌ونقل عمومی کمک می‌کنند و حتی برنامه‌های متعددی با وضعیت مشابه با NYC Subway وجود دارند؛ ولی این مهارت می‌تواند موجب شود تا از وضعیت‌هایی مانند تأخیر در ورود قطارها به ایستگاه آگاه شوید و بهتر برای زمان خود برنامه‌ریزی کنید.

منبع DIGITALTRENDS
تگ ها AMAZON ALEXA PERSONAL ASSISTANT
تبلیغاتسئوپنل اس ام اسبازی اندروید
مقاله های مرتبط
۱۵ شرکتی که احتمالا نمی‌دانید متعلق به آمازون هستند
۱۵ شرکتی که احتمالا نمی‌دانید متعلق به آمازون هستند

پهپادهای آمازون با بررسی خانه مشتریان، اجناس بیشتری به آن‌ها می‌فروشند
پهپادهای آمازون با بررسی خانه مشتریان، اجناس بیشتری به آن‌ها می‌فروشند

پتنت آمازون، امکان خرید به‌وسیله واقعیت افزوده را فراهم می‌کند
پتنت آمازون، امکان خرید به‌وسیله واقعیت افزوده را فراهم می‌کند

مطالب پیشنهادی از سراسر وبنیرو گرفته از کاپریلا
فیلم آموزشی ارتباط با دیتابیس در اندروید
فیلم آموزشی ارتباط با دیتابیس در اندروید

فیلم‌ آموزشی نرم افزار SketchBook Pro برای طراحی آناتومی حیوانات
فیلم‌ آموزشی نرم افزار SketchBook Pro برای طراحی آناتومی حیوانات

فیلم آموزشی نرم افزار Scopus و نمایه سازی نشریه‌های علمی
فیلم آموزشی نرم افزار Scopus و نمایه سازی نشریه‌های علمی

مطالب پیشنهادی از سراسر وبپیشنهاد توسط
تا ۹۵ درصد تخفیف لوازم الکترونیکی در جمعه بازار بامیلو
تا ۹۵ درصد تخفیف لوازم الکترونیکی در جمعه بازار بامیلو
لوازمی که هنگام طبیعت گردی نیاز دارید!
لوازمی که هنگام طبیعت گردی نیاز دارید!
از این روش برای رفع سفیدی مو استفاده کنید
از این روش برای رفع سفیدی مو استفاده کنید

۶ دیدگاه۱۵۰۰ کاراکتر باقی مانده
دیدگاه خود را وارد کنید…
ارسال دیدگاه
نمایش دیدگاه‌ها

زوم‌ پلاس
نگاه اختصاصی زومجی به فیلم Dunkirk – دانکرک
نگاه اختصاصی زومجی به فیلم Dunkirk – دانکرک

پیش نمایش بازی Sonic Mania
پیش نمایش بازی Sonic Mania

نیوکمپ: بزرگترین استادیوم پنج ستاره‌ی یوفا
نیوکمپ: بزرگترین استادیوم پنج ستاره‌ی یوفا

۲۱ مرداد: سالگرد درگذشت سر گادفری هانسفیلد، مخترع سی‌ تی‌ اسکن
۲۱ مرداد: سالگرد درگذشت سر گادفری هانسفیلد، مخترع سی‌ تی‌ اسکن

استانبول کارت چیست؟
استانبول کارت چیست؟

پازل: مسابقه اتومبیلرانی
پازل: مسابقه اتومبیلرانی

پیشنهاد ۲۵۰ هزار دلاری HBO به هکرها
پیشنهاد ۲۵۰ هزار دلاری HBO به هکرها

بررسی بازی موبایل Lumino City
بررسی بازی موبایل Lumino City

بهترین بازی های اندروید و آیفون هفته سوم مرداد ۱۳۹۶
بهترین بازی های اندروید و آیفون هفته سوم مرداد ۱۳۹۶

آنپینگ، طولانی‌ترین پل باستانی چین
آنپینگ، طولانی‌ترین پل باستانی چین

جدیدترین بررسی‌ها
بررسی آیپد پرو ۱۰.۵ اپل
بررسی آیپد پرو ۱۰.۵ اپل

بررسی نوکیا ۵
بررسی نوکیا ۵

بررسی ماوس لاجیتک M330 Silent Plus
بررسی ماوس لاجیتک M330 Silent Plus

جدیدترین مطالب
نگاه اختصاصی زومجی به فیلم Dunkirk – دانکرک
نگاه اختصاصی زومجی به فیلم Dunkirk – دانکرک

سایپا: به دنبال تمدید مهلت توقف تولید پراید نیستیم
سایپا: به دنبال تمدید مهلت توقف تولید پراید نیستیم

چگونه یک صفحه اینستاگرام بی‌نقص داشته باشیم
چگونه یک صفحه اینستاگرام بی‌نقص داشته باشیم

میزان رضایت در مشاغل مختلف
میزان رضایت در مشاغل مختلف

پینین‌فارینا خودروی بعدی سانگ‌ یانگ را طراحی می‌کند
پینین‌فارینا خودروی بعدی سانگ‌ یانگ را طراحی می‌کند

تصویر رسمی موتو ایکس ۴ موتورولا به همراه مشخصات آن منتشر شد
تصویر رسمی موتو ایکس ۴ موتورولا به همراه مشخصات آن منتشر شد

گجت پوشیدنی گیر اسپرت سامسونگ، احتمالا این ماه عرضه خواهد شد
گجت پوشیدنی گیر اسپرت سامسونگ، احتمالا این ماه عرضه خواهد شد

بیشتر بخوانید
شاتر

شاتر: دنیای خارق‌العاده حشرات
شاتر: برترین عکس‌های سفر به انتخاب نشنال‌ جئوگرافیک (سپتامبر)
دوربین بدون آینه، فول فریم و حرفه‌ای Alpha 7S سونی با فیلم‌برداری ۴K معرفی شد
شاتر به مناسبت هالووین؛ تصاویر هالووینی از فضا
مروری بر فینالیست‌های مسابقه‌ی عکاسی اسمیت سونین
مقالات خودرو

بی‌ ام‌ و و ۲۱ نکته‌ ای که درباره آن نمی‌ دانستید
اگر پلاک خودرو گم یا دزدیده شد، چه کنیم؟
M1؛ حاصل همکاری لامبورگینی و بی‌ ام‌ و در ۱۹۷۸
۵ ابرخودروی جذاب دنیا که تولید آن‌ها ادامه نداشت
خودروهای اسپرت جنرال موتورز در راه هستند
کجارو

حقایق جالب در مورد جنگل های آمازون
هوشمندترین چمدان سفر را بشناسید
بهترین مقاصد گردشگری ایرانیان در تیر ماه
چگونه ویزای مجارستان بگیریم؟
اسکله‌ای شناور در ایتالیا که دو جزیره را به هم وصل می‌کند
زومجی

نقد قسمت دوم فصل چهارم سریال Sherlock
بیوگرافی حسن جوهرچی
بهترین بازی های رایگان اندروید در ماه بهمن
نقد فیلم Arrival
جدول فروش هفتگی انگلستان: صدرنشینی Prey در هفته دوم انتشار
داغ‌ترین مقالات هفته

قیمت قطعی برلیانس C3 کراس اعلام شد؛ بروزرسانی: شرایط فروش اعلام شد
قیمت قطعی برلیانس C3 کراس اعلام شد؛ بروزرسانی: شرایط فروش اعلام شد

۱۳۹۶/۰۵/۱۷
ام وی ام X22؛ مشخصات فنی، قیمت و هر آنچه درباره آن باید بدانید
ام وی ام X22؛ مشخصات فنی، قیمت و هر آنچه درباره آن باید بدانید

۱۳۹۶/۰۵/۱۴
چرا گوشی شما به‌ مرور زمان کند می‌شود
چرا گوشی شما به‌ مرور زمان کند می‌شود

۱۳۹۶/۰۴/۱۳
کمی از تکنولوژی فاصله بگیرید

تماشا کنید: فریم؛ برنامه سینمایی جدید زومجی
تماشا کنید: فریم؛ برنامه سینمایی جدید زومجی

۱۳۹۶/۰۵/۱۸
تماشا کنید: قدرت استتار خارق‌العاده حیوانات در طبیعت
تماشا کنید: قدرت استتار خارق‌العاده حیوانات در طبیعت

۱۳۹۶/۰۳/۲۴
چالشی سرگرم کننده: مار را پیدا کنید
چالشی سرگرم کننده: مار را پیدا کنید

۱۳۹۶/۰۲/۰۹
گروه ها

بررسی ویدیویی
موبایل
بازی اندروید
اپلیکیشن و وب
زنگ تفریح
هایلایت
بررسی
خانواده زومیت

زومیت
کجارو
زومجی
جواب ۲۴
زورل
عضویت در خبرنامه

تایید
ایمیل خود را وارد کنید.
زومیت
زومیت توسط سرورهای شاتل میزبانی و پشتیبانی می‌شود
تولید و توسعه نرم‌افزار زومیت توسط شرکت آویژه انجام می‌شود.

زومیت در شبکه های اجتماعی

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب زومیت تنها با کسب مجوز مکتوب امکان پذیر است.درباره ماتبلیغات در زومیتتماس با ما

تهیه شده توسط تیم سایت تیتر اس اس (titrss)

منبع/resource

Related Posts
 • آشنایی با روستای الورا در اسپانیا
 • زیباترین سالن‌ های تئاتر جهان
 • روزشمار: ۱۳ مرداد؛ افتتاح فرودگاه بین‌‏ المللی «مهرآباد» در تهران
 • تبلت شیائومی می پد ۳ رونمایی شد؛ دوربین ۱۳ مگاپیکسلی و نمایشگری با کیفیت
 • ارزش بیت کوین ۱.۳ درصد افزایش یافت
 • بیل گیتس: سن مناسب برای ورود کودکان به دنیای دیجیتال ۱۳ سالگی است
 • یونتو؛ طرح مفهومی جیپ با قوای هیبرید
 • راه های بهبود رابطه با رئیس شرکت
 • سرفیس لپ تاپ در مقابل مک بوک و مک بوک پرو ۱۳ اینچ
 • احتمال عرضه گلکسی نوت ۸ سامسونگ با دوربین دوگانه ۱۲ و ۱۳ مگاپیکسلی و زوم ۳ برابری اپتیکال
 • تصاویری از نوکیا ۹ منتشر شد؛ پردازنده اسنپدراگون ۸۳۵ و دوربین ۱۳ مگاپیکسلی
 • اچ پی نسل جدید لپ تاپ های Envy 13 را برای رقابت با سرفیس لپ تاپ معرفی کرد
 • امکان اختصاصی دیجی استایل برای شیرازی‌ها
 • سوپرلوکس ۱۳ میلیون دلار ی رولزرویس سوئپ‌ تیل، معرفی شد
 • نقشه راه سامسونگ و TSMC
 • الجی پروژکتور ProBeam قابل حمل لیزری را عرضه کرد
 • مشخصات پرچمدار بعدی اوپو فاش شد
 • آیا هیوندای i30 N رقیب گلف GTI خواهد بود؟
 • ۴ روش ساده برای ارتباط بهتر با مشتریان
 • آیا هیوندای i30 N رقیب گلف GTI خواهد بود؟
 • سامسونگ ۱۳ درصد از سود عملیاتی بازار گوشی های هوشمند را در اختیار دارد
 • حقایق جالب در مورد بوداپست، مجارستان
 • گلکسی نوت ۸ با دوربین دوگانه ۱۳ مگاپیکسلی در ماه آگوست رونمایی می‌شود
 • گلکسی نوت ۸ با دوربین دوگانه ۱۳ مگاپیکسلی در ماه آگوست رونمایی می‌شود
 • مقایسه ایکس باکس وان ایکس با پلی استیشن ۴ پرو
 • گزارش ویدیویی باکس آفیس: انیمیشن Cars 3 با عبور از واندر وومن صدرنشین شد
 • نقد سریال Twin Peaks؛ قسمت ۱ تا ۶، فصل سوم
 • تحلیل کنفرانس مایکروسافت در E3 2017
 • نقد سریال American Gods؛ قسمت نهایی فصل اول
 • نگاه اختصاصی زومجی به فیلم Wonder Woman – واندر وومن
 • ۱۳ باور نادرست و رایج در زمینه رژیم غذایی که باید فراموششان کنیم
 • نیم‌نگاه زومجی: Tekken 7
 • ۱۳ باور نادرست و رایج در زمینه رژیم غذایی که باید فراموششان کنیم
 • پیش نمایش بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy
 • معرفی بازی موبایل Monument Valley 2
 • نقد فیلم رگ خواب
 • آموزش بهینه سازی ویندوز ۱۰ به منظور اجرای بهتر بازی ها
 • نقد سریال Twin Peaks؛ قسمت هشتم، فصل سوم
 • فیلم هایی که هرگز به صورت عمومی اکران نشدند
 • بازی سازان بزرگ از چه سنی وارد این حرفه شده‌اند؟
 • انویدیا هوشمندترین شرکت جهان شد
 • چگونه با کارکنان بااستعداد رفتار کنیم
 • سونی سرویس شناسایی موسیقی را تعطیل می‌کند
 • عاداتی که از شما یک مدیر بد می سازند
 • بررسی فضای باقیمانده‌ ساعت هوشمند اندروید
 • بررسی فنی ۸۱۲ سوپرفست؛ قدرتمندترین محصول فعلی فراری
 • تقاضا برای سرفیس مایکروسافت پایین‌تر از انتظارات است
 • داستان تولد آیفون (بخش پایانی)
 • معافیت مالیاتی ۵ تا ۱۳ ساله برای راه اندازی واحدهای تولیدی
 • خیز بدهکار بانکی برای تسویه ۱۳ هزار میلیاردی
 • ادعای مقام آمریکایی: موشک قاره‌پیمای کره شمالی پیش از فرود متلاشی شد
 • میدل ایست آی نوشت: هشدار آیت الله خامنه‌ای درباره توانایی تهران برای دادن پاسخ قدرتمند به فشارهای آمریکا
 • توسعه تجارت الکترونیک رفوزه شد!/ چرا شرکت‌ها در سامانه تجارت دولت فعالیت نمی کنند؟
 • قاچاق پوشاک؛ سنگی بزرگ بر سر راه تولیدکنندگان داخلی
 • توقیف محموله ۱۳ تنی پارچه‌های قاچاق در شازند
 • بررسیِ نقشِ آهنگ جمله در تعیین معانی آیات قرآن کریم
 • دانلود Google Slides 1.7.292.04 ؛ نرم افزار جایگزین پاورپوینت از شرکت گوگل
 • زورگیری با قمه در اصفهان+فیلم