توزیع مواد مخدر دولتی مردود است/ نقل قول‌ها درباره حذف مجازات اعدام صحت ندارد

۲۷ : ۱۴ – سه‌شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۶

English
العربیه
افغانستان

تعداد خبرهای امروز : ۱۷خبر

صفحه نخست
سیاسی
بین‌الملل
ورزشی
اجتماعی
اقتصادی
فضای مجازی
فرهنگی هنری
علمی پزشکی
فیلم و صوت
عکس
استان ها
شهروند خبرنگار
وب‌گردی

انتخاب نجفی به عنوان شهردار تهران کذب است
کد خبر: ۶۱۸۶۷۳۵
گروه : اجتماعی » رفاه و تعاون
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۶ – ۱۰:۲۵
اندازه فونت
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
ذخیره
مویدی مطرح کرد؛
توزیع مواد مخدر دولتی مردود است/ نقل قول‌ها درباره حذف مجازات اعدام صحت ندارد
قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت:توزیع مواد مخدر دولتی مردود است و وقوع این امر در ایران شدنی نیست.

توزیع مواد مخدر دولتی مردود استبه گزارش خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛نشست خبری ستاد مبارزه با مواد مخدر، با حضور علی مؤیدی قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر و اصحاب رسانه صبح امروز دوشنبه (۱۰مرداد) برگزار شد.

علی مؤیدی قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر اظهار داشت: توزیع مواد مخدر دولتی مردود است و وقوع این امر در ایران شدنی نیست.

وی افزود: حذف اعدام به صورتی که در حال حاضر در برخی محافل نقل می شود، صحت ندارد.

قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر عنوان کرد: گزارش ویژه‌ای که باید در خصوص آسیب های اجتماعی با محوریت اعتیاد و برای رهبری آماده می شد، آماده و به زودی برای معظم له ارسال می شود.

علی مویدی با اشاره به ورود مخدر جدید با پایه روان گردان به نام «Nps»به کشور گفت: مخدر فوق به دارو شباهت بسیار زیادی دارد و حمل آن بسیار آسان است.

وی با اشاره به آموزش کارکنان فرودگاه و گمرک برای برخورد با قاچاقچیان و ورود مخدر «Nps» به کشور گفت: امیدواریم با تلاش رسانه ها و مردم بتوانیم در برخورد با این مواد و جلوگیری از فراگیر شدن، با عاملان ورود آن به موقع برخورد و در این زمینه موفق عمل کنیم.

مویدی خاطرنشان کرد: نگاه ستاد مبارزه با مواد مخدر با وزارت بهداشت در خصوص درمان معتادان متجاهر، یکسان است و وزارت بهداشت یکی از مجموعه های فعال در امر مبارزه با مواد مخدر است و ما نتایج قابل توجهی را با هم در این زمینه در امر مبارزه با مواد مخدر به دست آورده ایم.

قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر در خصوص کولبران و نقش آن ها در ورود و قاچاق مواد مخدر گفت: همه کولبران قاچاقچی نیستند. تعدادی از این افراد برای معیشت اقدام به کولبری می کنند، اما در مرزهای غربی با مسأله ورود مواد پیش ساز از این راه‌ها مواجه هستیم و در این راستا مرزبان ها آموزش لازم را فرا گرفته اند.

مویدی در خصوص موفقیت طرح توزیع شربت تریاک اظهار داشت: مصرف شربت تریاک در میان برخی از مصرف کنندگان مواد مخدر باعث گرایش آن ها به ترک شده است و اگر طرح فوق با دید علمی و تخصصی اجرا شود طرح خوب و موفقی خواهد بود.

قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر خاطرنشان کرد: آمارهایی که در ادامه ارایه می شود و همچنین کارنامه فعالیت های ستاد مبارزه با مواد مخدر نشان می دهد که ستاد در این راستا فعالیت چشمگیر و موفقی داشته است.
افزایش ۹۶ درصدی سمن های فعال در حوزه اعتیاد در سال ۹۵

مویدی گفت: درمان و کاهش آسیب معتادان در سال ۹۵ با رشد ۶۱ درصدی مواجه بوده است. بحث پذیرش معتادان با رشد ۳۹ درصدی در سال ۹۵ همراه است و موضوع نگهداری معتادان متجاهر، رشد ۴۵۰ درصدی را به دنبال داشته است. این آمارها به همراه سایر فعالیت های ستاد در راستای مبارزه با مواد مخدر قابل دفاع است.

وی از افزایش ۹۶ درصدی تعداد سمن های مرتبط با کاهش آسیب های ناشی از اعتیاد خبر داد و گفت: مجموعه سمن های فعال در حوزه کاهش آسیب از یک هزار و ۲۰۸ مجموعه به ۲ هزار و ۳۶۵ سمن افزایش پیدا کرده است و این امر نشانه کاهش فاصله بین مردم، نهادهای اجتماعی مرتبط و حاکمیت در حل معضلات اجتماعی چون اعتیاد است.

قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر ادامه داد: در تهران اقدامات خوب و قابل توجهی در مسأله ساماندهی معتادان متجاهر صورت گرفته است. اما برخی از این افراد بعد از درمان اعتیاد خود به سطح شهر باز می گردند. ضمن اینکه برخی از افراد و بی خانمان های خیابانی را متکدیان، بیماران و ولگردان خیابانی تشکیل می دهند و رسیدگی به این مسأله ارتباطی با ستاد مبارزه با دمواد مخدر ندارد. طی ۲ هفته گذشته که ۲ هزار و ۸۰۰ نفر ساماندهی شدند، بخش قابل توجهی از این افراد ارتباطی با مواد مخدر و اعتیاد ندارند.
حجاج ایرانی از داشتن هرگونه موادمخدر و دارو خودداری کنند

مویدی با ابراز خرسندی از حضور حجاج ایرانی در مناسک حج تاکید کرد: امیدواریم با توجه به آموزش هایی که حجاج بیت الله الحرام در خصوص عدم مبادرت به جابجایی و حمل هر گونه مواد مخدر داده ایم، حجاج هم هیچ گونه دارو و مخدری را با خود حمل نکنند.

وی افزود: برای مسأله مبارزه با مواد مخدر در فرودگاه ها تجهیزات خوبی را فراهم کرده ایم و این امر باعث شناسایی و دستگیری عاملان ورود روان گردان به کشور شد و اتفاقات خوبی را در این حوزه رقم زد.

قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر، طرح توزیع مواد مخدر دولتی را مردود برشمرد و تصریح کرد: آنچه در حال حاضر اهمیت دارد مسأله قطع رابطه قاچاقچیان و مصرف کنندگان مواد مخدر است. در هیچ یک از کشورهای دنیا، تریاک دولتی توزیع نمی شود بلکه تنها در برخی از کشورها مواد روان گردان را به صورت کاملا کنترل شده به مصرف کننده می دهند و خود همین کشورها از اجرای طرح مذکور پشیمان هستند. اعضای کمیسیون مربوطه ای که بحث توزیع مواد مخدر دولتی را مطرح کردند می دانند که طرح فوق طرحی خام و ناپخته است و جای کار بسیاری دارد.

مؤیدی اضافه کرد: مسأله صیانت اجتماعی فرآیند مبارزه با مواد مخدر، حلقه های متعددی دارد و از مهد کودک تا دوران دانشگاه را شامل می شود. بسته های آموزشی ویژه برای هر گروه سنی در نظر گرفته شده و مطالب و موضوعات سایر بسته ها مبنای علمی دارد و در اختیار تمام گروه ها قرار می گیرد.

وی در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران در خصوص کشت آسان مخدر گل اظهار داشت: متاسفانه در حال حاضر زمینه تهیه مخدر گل در کشور وجود دارد و مصرف آن در میان برخی از جوانان مشاهده می شود. ستاد مبارزه با مواد مخدر مسأله شناسایی و برخورد با عوامل تهیه و توزیع این مخدر را همچون سایر مخدرها و روانگردان ها در دستور کار دارد و با جدیت این مسأله را دنبال می کند.

قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر یادآور شد: ستاد مبارزه با مواد مخدر یک مجموعه اجرایی نیست بلکه مجموعه ای متشکل از ۲۰ دستگاه فعال در راستای مبارزه با مواد مخدر است. حرف کسانی که همچون دادستان تهران، مدعی عملکرد ضعیف و غیرقابل قبول هستند، درست نیست. چون اگر کم کاری مشاهده می شود شامل همه اعضای این ۲۰ مجموعه می‌شود، اگر کم کاری باشد همه اعضا کم کاری کرده اند. دادستان کل کشور اعلام کرد: عملکرد ستاد واقع بینانه نیست و این در حالی است که باید به عملکرد سایر دستگاه ها در امر مبارزه و پیشگیری توجه شود.

انتهای پیام/

حذف مجازات اعدام برای قاچاق موادمخدر صحت ندارد
کانال تلگرام – پایین شرح خبر
اشتراک گذاری
مطالب مرتبط
فعالیت مراکز درمانی ویژه کودکان معتاد در ۷ استان کشور
نقش بی بدیل هنر در کاهش آسیب‌های اجتماعی
تلاش رسانه های بیگانه برای ایجاد جو منفی در کشور/ معتادان متجاهر هرگز به زندان اعزام نشدند
جمع آوری زنان معتاد متجاهر تا آخر مهر/ احداث کمپ دولتی ترک اعتیاد برای زنان
سخنگوی ستاد مبارزه با مواد مخدر میهمان باشگاه خبرنگاران جوان شد
برچسب ها
اخبار رفاه و تعاون ، ستاد مبارزه با موادمخدر ، مجازات های اعدام و حبس ، قاچاق موادمخدر ، علی مویدی ، قایم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱۲
در انتظار بررسی: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۵ – ۱۳۹۶/۰۵/۱۰
۰
۰
پاسخ
تریاک و شیره اگه دسترس بیشتر باشد از مواد شیمایی بهتر و کم ضرر تر است ضمنا از ۶۰ سال به بالا زیاد اشکالی ندارد
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۴ – ۱۳۹۶/۰۵/۱۰
۰
۰
پاسخ
با عرض ادب احترام جانبازی هستم که در سال ۹۳ با ماده ده نوع سازی باز نشسته شدم که تامین اجتماعی بامحاسبه میان گین دوسال اخر حقوق مرا تعین نمود در صورتی طبق قانون باید اخرین فیش حقوقی محاسبه مینمود لطفا راهنمای بفر ماید تشکر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۳ – ۱۳۹۶/۰۵/۱۰
۰
۰
پاسخ
نظامیان فقط به حذف فیزیکی افراد می اندیشند آنها قادر به حل مشکل نیستند حل مشکل به کارشناسان و روانشناسان و جامعه شناسان خبره وآگاه نیازمند است و این آقا به تبعات اعدام برای اطرافیان و نتایج بلند مدت اعدام برای جامعه هیچ گاه فکر نکرده و شاید به فکرش هم نرسد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۳ – ۱۳۹۶/۰۵/۱۰
۰
۰
پاسخ
همین تندروها مملکت را به سراشیبی میبرند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۷ – ۱۳۹۶/۰۵/۱۰
۰
۰
پاسخ
بگیر بمیر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۴ – ۱۳۹۶/۰۵/۱۰
۰
۰
پاسخ
قیافش رو نگاه کن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۰ – ۱۳۹۶/۰۵/۱۰
۰
۰
پاسخ
اعدام میکنند
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۳ – ۱۳۹۶/۰۵/۱۰
۰
۰
پاسخ
با سلام
اعتیاد بد است به نظر من اکثر جرایم جامعه ما هم بر اثر اعتیاد اتفاق میوفته پلیس دستگیر میکنه میده به زندانها یک بخشی از مردم توی زندانها موندن طرف اعتیاد داره بی پوله دزدی میکنه تعداد زیادی از ماموران نیروی انتظامی شهید میشن اگر واقعا راهی باشه که دغدغه جامعه و پلیس رو در این زمینه از بین برد خیلی مملکتمون بهتر میشه واقعا اگه میگن معتاد بیماره پس داروی این بیمار رو هم خودشون بدن که از قاچاقچی جانی نرن خرید کنن برن از داروخانه بخرن تازه این موادی که معتادا میخرن طرف برای سود بیشتر تا میتونه آشغال قاطی مواد میکنه
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۴ – ۱۳۹۶/۰۵/۱۰
۰
۰
پاسخ
به هیچ وجه نباید فعل اعدام برای سوداگران مرگ برداشته شود.چرا که با ازبین رفتن قبح این کار و آسوده بودن خیال ازبابت اینکه اعدامی برایشان نخواهد بود به امید رهایی درسالهای بعد وخندیدن به ریش مردم می انجامد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۶ – ۱۳۹۶/۰۵/۱۰
۰
۰
پاسخ
اره بابا هر اقدامی که ممکن باشد به مردم کمک کند با مخالفت سخت مسئولین روبرو خواهد شد …
غریبه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۶ – ۱۳۹۶/۰۵/۱۰
۰
۰
پاسخ
مویدی مطرح کرد؛
توزیع مواد مخدر دولتی مردود است/ نقل قول‌ها درباره حذف مجازات اعدام صحت ندارد

.
.
.
بچه ها فرض کنید بنده خدا میخواد بره سر چهار راها وایسته مواد دولتی بده به معتادین
.
.
.
یا اینکه فردا از سمتش باید برکنار بشه
.
.
.
یا اینکه تغییر نام سمت بده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۰ – ۱۳۹۶/۰۵/۱۰
۰
۰
پاسخ
چرا من احتیاج داشتم
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
تلگرام باشگاه خبرنگاران – صفحه خبر
شهروند خبرنگار

پربازدید ها
پربحث ترین ها

اجازه ورود افکار منفی به ذهن خود را ندهید
توزیع مواد مخدر دولتی مردود است/ نقل قول‌ها درباره حذف مجازات اعدام صحت ندارد
محکومیت ۳۵ میلیاردی قاچاقچیان کالا در استان مرکزی
ترافیک صبحگاهی در آزادراه کرج-تهران
حضور معاون اجتماعی و فرهنگی در شورای شهر تهران
عمر شورای چهارم‌ ۱۳ مردادماه به پایان می رسد/ شورای نگهبان زمان اتمام پایان کار شورا را اعلام کرده است
اتوبوس مسافربری با ۳۵ سرنشین دچار حریق شد
فعالیت و دریافت وجه پارکبان‌ها غیرقانونی است/ وجود ۱۰ هزار پارکینگ حاشیه‌ای در شهر تهران
بیش از ۶۰ درصد تجهیزات ریلی مترو تولید داخلی است
لزوم انتقال پادگان نیروی هوایی به خارج از شهر برای حل معضل ترافیک منطقه ۱۳
سرزمین خبر
آخرین اخبار
حریق گسترده در خیابان خلازیل
گزارشی از فوت کارتن خواب‌ها در زمستان ۹۵ نداشتیم/ زیرساخت های فرهنگی شهر طی ۱۲ سال گذشته به ۳ هزار مرکز رسید
کار فرهنگی نیازمند روحیه انقلابی است
عمر شورای چهارم‌ ۱۳ مردادماه به پایان می رسد/ شورای نگهبان زمان اتمام پایان کار شورا را اعلام کرده است
معدنی پور:انتقال پادگان نیروی هوایی مشکل است/ چمران:امیدواریم پادگان به منطقه مسکونی تبدیل نشود
فعالیت و دریافت وجه پارکبان‌ها غیرقانونی است/ وجود ۱۰ هزار پارکینگ حاشیه‌ای در شهر تهران
اتوبان شهید همدانی مشکل ترافیک شهر تهران را حل می‌کند/ هزینه ۸۰۰ میلیاردی برای احداث اتوبان شهید همدانی
لزوم انتقال پادگان نیروی هوایی به خارج از شهر برای حل معضل ترافیک منطقه ۱۳
توزیع مواد مخدر دولتی مردود است/ نقل قول‌ها درباره حذف مجازات اعدام صحت ندارد
اتوبوس مسافربری با ۳۵ سرنشین دچار حریق شد
بیش از ۶۰ درصد تجهیزات ریلی مترو تولید داخلی است
ترافیک صبحگاهی در آزادراه کرج-تهران
حضور معاون اجتماعی و فرهنگی در شورای شهر تهران
محکومیت ۳۵ میلیاردی قاچاقچیان کالا در استان مرکزی
اجازه ورود افکار منفی به ذهن خود را ندهید
اشتباه در محاسبات راننده، باعث واژگونی کامیون شد +تصاویر
نجات معجزه آسای راننده در مسابقه رالی +تصاویر
نظر رهبر انقلاب درباره‌ی سوغاتی حجاج
جنجالی‌ترین عکس روز دنیا / سبیل گرو گذاشته شده / با اینترنت به سمت مرگ قدم بردارید +تصاویر و فیلم
از جزئیات درگیری نماینده مجلس با مامور نیروی انتظامی تا کشف ۴۱ کیلو گرم طلا در اتوبوس
ثبت نام ۵ هزار متقاضی در طرح نوسازی تاکسی مدل ۸۶/ افزایش ۱۸.۵ درصدی حقوق بازنشستگان کشور
استفاده بیش از ۶ ساعت از اینترنت باعث مرگ می‌شود
در این دریا هیچکس غرق نمی‌شود +تصاویر و فیلم
سبیل گرو گذاشتن به چه معنا بود؟ +عکس
تصویری زیبا از هتل رامسر
جنجالی‌ترین عکس روز دنیا
هیئت ۱۰ نفره کنسولی وزارت امورخارجه تا پایان این هفته راهی عربستان می‌شود
کشف ۴۱ کیلوگرم طلا در اتوبوس مسافربری/ محکومیت ۲۱۵ میلیاردی قاچاقچیان طلا
رویکرد سیاسی مشکل تهران را حل نمی‌کند/ حضور بنده به عنوان یک زن در میان نامزد‌های شهرداری پوششی نیست
برای تحقق اقتصاد مقاومتی نیازمند بسته‌های حمایتی‌ـ‌تشویقی هستیم/ مسئولان نظام باید پاسخ محکمی به اقدامات اخیر آمریکا بدهند
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر

صفحه نخست سیاسی بین‌الملل ورزشی اجتماعی اقتصادی فضای مجازی فرهنگی هنری علمی پزشکی فیلم و صوت عکس استان ها شهروند خبرنگار وب‌گردی

آرشیو
جستجو
پیوند ها
خبرنامه
آب و هوا
اوقات شرعی
نظر سنجی
درباره ما
تماس با ما
نقشه سایت
پخش زنده
RSS

کلیه حقوق این سایت متعلق به باشگاه خبرنگاران بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: ایران سامانه

تهیه شده توسط تیم سایت تیتر اس اس (titrss)

منبع/resource

Related Posts
 • با ۱۰ روستای پلکانی ایران آشنا شوید
 • ۱۰ ساحلی که حتما باید ببینید
 • ۱۰ کوه باعظمت که می‌توانید به آن ها صعود کنید
 • ۱۰ کشور پر بازدید جهان را بشناسید
 • ۱۰ دلیل عمده مرگ و میر در جهان را بشناسید
 • ۱۰ پارک ملی تقریبا غیرقابل بازدید دنیا کدامند؟ (قسمت اول)
 • پزشک بابلی مجتمع ۱۰ واحدی برای زوج‌های بی‌بضاعت ساخت
 • بروزرسانی Creators ویندوز ۱۰ در ۱۶ فروردین از طریق ابزار Update Assistant در دسترس خواهد بود
 • ادعای اینتل مبنی بر تولید تراشه ۱۰ نانومتری با قیمت پایین و عملکرد بهینه
 • دستیار دانلود آپدیت Creators ویندوز ۱۰ فاش و شماره ساخت این بروزرسانی مشخص شد
 • چگونه آپدیت Creators ویندوز ۱۰ را هم‌اکنون نصب کنیم
 • ۱۰ خودروی تمام برقی از مرسدس بنز در راه هستند
 • هواوی پی ۱۰ و پی ۱۰ پلاس ماه آینده به بازار ایران می‌آیند
 • مایکروسافت بروزرسانی Creators ویندوز ۱۰ را منتشر کرد
 • میزو در سال جدید ۱۰ درصد از کارمندان خود را تعدیل کرده است
 • بررسی برخی آموزش های ذهنی خاص برای کاهش خطرات زوال عقل طی ۱۰ سال
 • پشتیبانی از ویندوز ۱۰ اولیه در ۱۹ اردیبهشت پایان خواهد یافت
 • ۱۰ ویژگی فاش شده از آیفون ۸ اپل
 • ۱۰ نکته بازاریابی شبکه های اجتماعی برای تازه کارها
 • ۱۰ نکته‌ی لازم برای شرکت در کار گروهی
 • سامسونگ: نسل دوم فرایند تولید تراشه‌‌ ۱۰ نانومتری آماده بهره‌برداری است
 • مایکروسافت با ویندوز ۱۰ کلاد به رقابت با کروم بوک‌ گوگل می‌‌رود
 • تاریخ به‌روزرسانی بعدی ویندوز ۱۰ مشخص شد
 • بررسی ویدیویی پی ۱۰ هواوی
 • پیش ثبت نام الکامپ ۱۳۹۶ از یکشنبه ۱۰ اردیبهشت
 • فناوری جدید بهینه‌سازی مصرف باتری در ویندوز ۱۰
 • صدوقی: درآمد گروه اقتصادی همراه اول پارسال ۱۰ هزار و ۷۴۹ میلیارد تومان بود
 • چرا ویندوز ۱۰ سریع‌تر از ویندوز ۷ در حال فراگیر شدن است
 • ۶۰ ثانیه: آغاز انتشار عمومی آپدیت Creators‌ برای ویندوز ۱۰ موبایل
 • توصیه‌ی مایکروسافت: نسخه Creators ویندوز ۱۰ را خودتان نصب نکنید
 • گوشی پیکسل ۲ گوگل زودتر از موعد معرفی می‌شود
 • مشکلات هواوی برای استفاده از دو تراشه حافظه در پی ۱۰ تشدید شد
 • تصمیم فولکس‌ واگن برای فروش دوکاتی قطعی شد
 • ویندوز ۱۰ اس معرفی شد
 • اشتراک رایگان نسخه آموزشی ماینکرفت برای خریداران لپ تاپ مبتنی بر ویندوز ۱۰ اس
 • مایکروسافت واقعیت افزوده را به صورت مستقیم به ویندوز ۱۰ می‌آورد
 • هایلایت ۲۵۰: رونمایی مایکروسافت از ویندوز ۱۰ اس و سرفیس لپ تاپ
 • ارتقاء سرفیس لپ تاپ به ویندوز ۱۰ پرو تا سال ۲۰۱۸ رایگان است
 • ویندوز ۱۰ اس؛ پاسخ مایکروسافت به سیستم عامل کروم
 • امکان تغییر مرورگر پیش فرض در ویندوز ۱۰ اس وجود ندارد
 • هایلایت ۲۵۱: رونمایی اچ پی و ایسر از لپ‌ تاپ های ارزان قیمت مبتنی بر ویندوز ۱۰ اس
 • هایلایت ۲۵۱: رونمایی اچ پی و ایسر از لپ‌ تاپ های ارزان قیمت مبتنی بر ویندوز ۱۰ اس
 • با اولین لپ‌تاپ‌های اقتصادی مبتنی بر ویندوز ۱۰ اس آشنا شوید
 • سرویس Video Indexer مایکروسافت، متن ویدیوها را به ۱۰ زبان مختلف خروجی می‌دهد
 • ویندوز ۱۰ S مرورگر کروم یونیورسال را هم اجرا نمی کند
 • سامسونگ از گیر وی آر تا سال آینده ۱۰ میلیون دستگاه می‌فروشد
 • قابلیت placeholder تحت عنوان Files On Demand به بخش وان درایو ویندوز ۱۰ بازگشت
 • مایکروسافت چندین ویژگی بین پلتفرمی ویندوز ۱۰ را معرفی کرد
 • مایکروسافت امکان کپی محتوا از ویندوز ۱۰ و جایگذاری در اندروید و iOS را فراهم کرد
 • پروژه‌ نئون: مایکروسافت سیستم طراحی فلوئنت را برای ویندوز ۱۰ معرفی کرد
 • ویندوز ۱۰ مبتنی بر معماری آرم، اپلیکیشن های x86 را اجرا می‌کند
 • متروی نیویورک، تنها متروی ۲۴ ساعته جهان
 • TSMC تولید پردازنده‌های A11 را با فناوری ۱۰ نانومتری آغاز کرده است
 • ۱۰ شهر جهان که تمیزترین خیابان ها را دارند
 • بررسی بازی Full Throttle Remastered
 • اچ تی سی یو ۱۱ در برابر اچ تی سی ۱۰؛ چه چیزی تغییر کرده است
 • مقایسه اچ تی سی یو ۱۱ با ال‌جی جی ۶، گوگل پیکسل، هواوی پی ۱۰، گلکسی اس ۸ و آیفون ۷ پلاس
 • تاریخچه کریستال داینامیکس
 • اپ یاهو میل در ویندوز ۱۰ غیر فعال می‌شود
 • واکنش منتقدان به فیلم Alien: Covenant – بیگانه: پیمان
 • تصاویری از گلکسی اس ۸ در حال اجرای ویندوز ۱۰ منتشر شد
 • ۱۰ ایده‌ برای کسب و کار بشر دوستانه
 • ۱۰ نکته در انتخاب نام مناسب برای شرکت
 • هایلایت ۲۶۶: از حمله‌ جاسوس‌افزار Athena به ویندوز ۱۰ تا اتوبوس‌های خودران پراترا
 • ۱۰ ایده‌ برای کسب و کار بشر دوستانه
 • معرفی ۱۰ راهکار تضمینی برای داشتن قلبی سالم در تمام زندگی
 • بررسی ۱۰ عکس برگزیده تلسکوپ فضایی هابل
 • ۱۰ حقیقتی که نظر شما را درباره کارآفرینی تغییر می‌دهند
 • مایکروسافت نسخه‌ای مخصوص از ویندوز ۱۰ برای دولت چین معرفی کرد
 • مایکروسافت: ویندوز ۱۰ اس، ویندوز ۱۰ موبایل را کنار نمی‌زند
 • ویندوز ۱۰ و ویندوز ۱۰ اس برای سرفیس پرو و سرفیس لپ‌ تاپ ارائه می‌شود
 • ۱۰ نکته مهم برای خرید مانتو دخترانه
 • ۱۰ باید و نباید استفاده از زیورآلات زنانه با مد ۹۶
 • این ۱۰ مدل لباس مردانه و اکسسوری را بخرید!
 • چرم مشهد و یک حراج خیلی خوب!
 • ۱۰ مدل کفش مردانه که این تابستان لازم دارید!
 • جیونی اس ۱۰: گوشی هوشمندی با دوربین‌ دوگانه در پشت و جلو
 • مایکروسافت و کوالکام در کامپیوتکس ۲۰۱۷ بیشتر از ویندوز ۱۰ مبتنی بر ARM می‌گویند
 • ۱۰ خودروی برتر دنیا با بودجه‌ی ۱۸ هزار دلار
 • ۱۰ خودروی برتر دنیا با بودجه‌ی ۱۸ هزار دلار
 • آیا حاضرید در شیب دار ترین خیابان مسکونی دنیا زندگی کنید؟
 • ۱۰ خرداد: آغاز پروژه ساخت کشتی تایتانیک
 • تماشا کنید: قدرت اسنپدراگون ۸۳۵ در اجرای ویندوز ۱۰ و اپلیکیشن‌های ویندوزی
 • نمایشگر آیفون ۸ چه خصوصیاتی خواهد داشت
 • مایکروسافت با همکاری اینتل پشتیبانی از eSIM را به دستگاه‌های مبتنی بر ویندوز ۱۰ اضافه می‌کند
 • ایسوس از دو تبلت میان‌رده‌ی جدید ذنپد ۱۰ رونمایی کرد
 • گوگل به اپلیکیشن های جذابی که برای دستیار گوگل اسیستنت ساخته شوند ۱۰ هزار دلار جایزه می دهد
 • سامسونگ تلویزیون ۷۵ اینچی QLED با قیمت ۱۰ هزار دلار عرضه می‌کند
 • سامسونگ تلویزیون ۷۵ اینچی QLED با قیمت ۱۰ هزار دلار عرضه می‌کند
 • آپدیت اینستاگرام در ویندوز ۱۰: آپلود و ارسال عکس از طریق وب کم
 • ۱۰ نکته برای طراحی یک لوگوی تأثیرگذار
 • استفاده از شبکه ۵G در خودروهای خودران از ۱۰ سال آینده
 • مایکروسافت نسخه جدیدی از ویندوز ۱۰ با نام Workstation توسعه می‌دهد
 • رابط کاربری جدید ویندوز ۱۰ با نام CShell فاش شد
 • رابط کاربری جدید ویندوز ۱۰ با نام CShell فاش شد
 • اپل: ۹۶ درصد کاربران iOS 10 از آن کاملا راضی هستند
 • فهرست ۱۰ خودروساز ارزشمند دنیا منتشر شد
 • به تعداد محدود: ویندوز ۱۰ اورجینال رایگان با خرید آنتی ویروس کسپرسکی
 • نحوه مسدود کردن دسترسی سرویس های ویندوز ۱۰ به اینترنت
 • اچ تی سی یو ۱۱ بهتر از اچ‌ تی سی ۱۰ و وان ام ۹ فروش می‌رود