خرید لباس با یک راه تازه اینترنتی در دنیا مد!

فروشگاه اینترنتی خرید لباس و پوشاک دیجی‌استایل
فروشگاه اینترنتی خرید لباس و مد
خانهفروشگاه اینترنتی دیجی استایل

جستجو کنید…

ناوبری
سبک زندگی
استایل
زیبایی
خرید
خبر
گالری
سبکتو بساز

خبراخبار دیجی استایلخرید لباس با یک راه تازه اینترنتی در دنیا مد!
خرید لباس
اشتراک گذاری
خرید لباس با یک راه تازه اینترنتی در دنیا مد!
نسیم چراغلو

۴ دی ۱۳۹۵
۱۳:۴۱

۰ دیدگاه

۲۵۷ بازدید
۳+
خرید لباس های متنوع و گشتن در بین مجموعه‌های جدید کار لذت‌بخشی است که شاید خیلی از ما در مواقع ناراحتی حتی به آن به عنوان نوعی آرام‌بخش نگاه کنیم. اما اگر وقت کافی برای گشتن در پاساژها یا تلف کردن در خیابان‌های شلوغ نداشته باشید یا اگر بخواهید از اصالت کالایی که می‌خرید کاملا مطئمن باشید، چه؟

شما هم برای پیدا کردن و خرید لباس مناسب سایزتان گاهی ساعت‌ها در فروشگاه‌ها و بین رگال و ردیف لباس و کفش سرگردان می‌شوید و در نهایت ناامید و دست خالی بازمی‌گردید؟ شاید بهتر باشد این بار سری به یک فروشگاه اینترنتی بزنید.

خرید اینترنتی یا آنلاین شاید برای شما نیز کمی غریب یا حتی ترسناک باشد یا ترجیح می‌دهید لباس‌ها را از نزدیک ببینید و لمس کنید اما باید قبول کنید که خرید اینترنتی در سال‌های اخیر یک طوفان به پا کرده است.

پس ترستان را کنار بگذارید و یک بار خرید اینترنتی لباس را امتحان کنید. دلایل زیادی برای اینکه گاهی برای آنچه می‌خواهید بخرید سری به یک فروشگاه اینترنتی لباس بزنید وجود دارد.

چرا خرید لباس از یک فروشگاه اینترنتی را امتحان کنیم؟
خرید اینترنتی لباس

انتخاب‌های متنوع در فرصت کوتاه برای خرید لباس
تجربه اینکه پله‌های فروشگاه‌ها را بالا و پایین رفته باشیم و بین ردیف‌های محصولات وقت زیادی را سپری کنیم تنها برای اینکه آنچه که می‌خواهیم یا حداقل چیزی شبیه به آنچه که می‌خواهیم را با قیمتی که کمتر از حقوق چند ماه و البته متناسب با سایز خودمان باشد، پیدا کنیم، خاطره مشترک همه ما است.

همه لباس‌ها روی تن ما شاید خوب نباشند یا شاید سایز لباس‌هایی که می‌خریم در یک طیف از کوچکترین سایز تا بزرگترین سایز قرار دارد. این موضوع شاید بیشتر در مورد خرید لباس زنانه صدق کند بنابراین همه این‌ها باعث می‌شود بخواهید پیش از خریدن، لباس را حتما روی تنتان امتحان کنید.

نکته فوق‌العاده در مورد خرید خرید اینترنتی لباس این است که سایزهای یک لباس با سانتی‌متر و اندازه‌های دقیق مشخص شده‌اند پس نگران اینکه یک لباس مجلسی زنانه یا کت مردانه به خوبی روی تنتان قرار می‌گیرد نباشید.

نکته دیگر این است که خرید اینترنتی وقت شما را تلف نمی‌کند. دیگر لازم نیست تمام یک بعداز ظهر را در فروشگاه‌ها بچرخید مگر اینکه به این کار به عنوان یک تفری نگاه کنید.

می‌توانید در هر ساعتی از روز یا شب فروشگاه اینترنتی لباس را چک کنید و به سرعت لباس سایز خودتان را انتخاب و خریداری کنید.

شاید بگویید اینکه پیش از خریدن لباس را نپوشیده‌اید کمی برایتان سخت باشد، اما نکته این جاست که یک فروشگاه اینترنتی لباس با کیفیت بالا، راهنمای سایز دقیقی دارد که به شما در انتخاب سایز مناسب کمک می‌کند. پس به نظر نمی‌رسد با این وجود خرید اینترنتی لباس چندان کار دشواری باشد.

به هر حال اگر در انتخاب سایز نیز اشتباه کرده باشید، دنیا به آخر نمی‌رسد. شما می‌توانید آنچه را که خریده‌اید در بازه مشخص زمانی تعویض کنید.

خرید لباس اینترنتی

خرید لباس با قیمتی مناسب
بسیار شنیده شده است که خرید اینترنتی لباس در نهایت گران تمام می‌شو، بله برخی فرشگاه‌های اینترنتی لباس ، لباس های لوکس و گران قیمت را می‌فروشند و گاهی هم لازم است برای دریافت لباس خریداری شده تان هزینه حمل و نقل نیز بدهید.

اما اگر از جای درست خرید اینترنتی‌ خود را انجام دهید، نه تنها برایتان گران نمی‌شود بلکه از گشتن در فروشگاه‌هایی که مطمئن نیستید نمایندگی کالاهایی باشد که می‌خرید، بیشتر می‌ارزد.

خرید لباس زنانه نه تنها گاهی بیش از اندازه گران خواهد بود بلکه شاید پس از آنکه به خانه برمی‌گردید، در نهایت از خرید خود راضی هم نباشید. خرید اینترنتی از یک فروشگاه اینترنتی لباس می‌تواند به شما کمک کند نه تنها لباس‌ها باکیفیت را با اطمینان از اصل بودنشان بخرید بلکه قیمتی که برای آن می‌پردازید نیز نسبت به کالایی که دریافت می‌کنید، حتی ارزان نیز باشد.

در مورد خرید لباس مردانه نیز همین قانون وجود دارد، وقتتان را برای خریدن لباس در پاساژها تلف نکرده‌اید و البته خریدن یک لباس مردانه با کیفیت که برای مدت‌ها می‌توانید از آن استفاده کنید از خریدن لباس مردانه باکیفیت پایین اگرچه با قیمت ارزان‌تر، به صرفه‌تر است.

فروشگاه اینترنتی

پولتان را جای درستی خرج می‌کنید
می‌توانیم برای پیدا کردن لباس فروشگاه‌ها را بگردیم، لباس را پرو کنیم و دنبال سایز مناسب بگردیم و پول آن را پرداخت کنیم. یک فروشگاه اینترنتی هر قدر هم راهنمای سایز دقیقی داشته باشد، شاید به اندازه پوشیدن لباس به شما آرامش ندهد. اما نکته این جا است که معمولا مغازه‌ها و فروشگاه‌ها به شما تضمین چندان یدر مورد آنچه که خریده‌اید نمی‌دهند.

بهتر است از جایی خرید کنید که اصالت و کیفیت خریدتان را تضمین می‌کنند و در صورت بروز مشکل حاضرند مسئولیت آن را بر عهده بگیرند. یک فروشگاه اینترنتی معتبر جای مناسبی است که می‌توانید در آنجا پولتان را خرج لباس کنید.

خرید اینترنتی لباس درست مثل یک حرفه‌ای
سایز خودتان را بدانید
همه می‌دانیم که سایزها بسته به برند و مارک کالا و جایی که دوخت انجام شده باشد، متفاوت است. اگر حضوری خرید کنید، هزینه این تفاوت سایزها این است که سری به اتاق پرو بزنید و لباس را بپوشید. اما اگر آنلاین خرید می‌کنید و این امکان وجد ندارد اولین قدم این است که به یک فروشگاه اینترنتی لباس با راهنمای سایز معتبر مراجع کنید.

البته یک سوی این قضیه راهنمای سایز است، نکته دیگر این است که خودتان سایزتان را دقیق اندازه گیری کرده باشید. سایز دور سینه و بالاتنه، سایز باست و دور کمر و اندازه بغل شلوار همه آن چیزهای اساسی است که برای خرید اینترنتی لباس باید بدانید.

اگر مطمئن نیستید از کجا باید شروع کنید سری به راهنمای اندازه‌ گیری بزنید.

خرید لباس مجلسی

راهنمای سایز را کامل بخوانید
قبل از هر کاری دقیق کام راهنمای سایز را بخوانید. اگر هم نگاهی به راهنمای سایز گذاشته شده در سایت خود مارکی که می‌خواهید بخرید بد نیست در این صورت کاملا از خرید اینترنتی خود مطمئن خواهید بود چراکه امکان دارد راهنمای سایز قرار داده شده در سایت یک راهنمای عمومی باشد و برای یک کالای خاص با مارک مشخصی کارآمدی لازم را نداشته باشد.

به اینکه سایز خود را در یک راهنمای عمومی سایز در اینترنت چک کنید، بسنده نکنید و حتما اندازه‌ها را در راهنمای سایز روی سایتی که از آن خرید می‌کنید بخوانید.

فروشگاه لباس

نظرات و توضیحات روی سایت خرید اینترنتی را بخوانید
از نظرات کاربران سایت و البته توضیحات سایت فروش اینترنتی استفاده کنید، این نوشته اطلاعات مفیدی را در مورد لباسی که می‌خرید یا خرید کفش به صورت اینترنتی در اختیار شما قرار می‌دهد.

توضیحاتی که روی سایت نوشته می‌شود معمولا به شما جزییات دقیق کالا، حوه نگهداری و شستشو و البته راهنمایی در مورد اینکه کالایی که می‌خرید برای چه موقعیت‌هایی مناسب است را در اختیار شما می‌گذارد.

خرید اینترنتی لباس

جنس‌ها را بشناسید و به الیاف توجه کنید
دانستن جنس برای خرید کفش یا لباس درست به اندازه دانستن سایز مهم است. به نگاه کردن به عکس اکتفا نکنید. جنس پارچه به کار رفته در لباس یا زیره و رویه کفش برای شما به صورت دقیق و جزیی در یک سایت معتبر فروش اینترنتی توضیح داده می‌شود.

توضیحاتی که در این بهش نوشته می‌شود به شما این دید را می‌دهد که زیر دست لباس چطور است یا روی تن چطور قرار می‌گیرد. حتی می‌توانید به جنس یکی از لباس‌هایی که در کمدتان دارید توجه کنید و ببینید لباس مورد علاقه‌تان چه الیافی دارد. سعی کنید سراغ الیاف شبیه به آن بروید.

مدل لباس

به شرایط تعویض یا پس دادن توجه کنید
بهتر است پس از خرید اینترنتی لباس مجلسی مورد علاقه تان بدانید چه حقوقی دارید و اگر هر مشکلی با خرید گران قیمتی که انجام داده‌اید پیش آمد باید دقیقا چه کارهایی را انجام بدهید.

با قوانین پس دادن کالا آشنا باشید چون شرایط خرید اینترنتی متفاوت است، نکته مثبت این است که خرید اینترنتی این امکان را به شما می‌دهد که در موقعیت‌های مختلف آنچه خریده‌اید را پس بدهید یا تعویض کنید اما باید بدانید دقیقا در کدام موقعیت‌ها.

این‌ها همه نکات، مزایا و البته محدودیت‌های خرید اینترنتی است. خرید لباس زنانه از روی یک عکس در اینترنت بدون توجه به نکات گفته شده و توجه به جزییات شاید در نهایت نتیجه دلچسبی نداشته باشد اما اگر مثل یک حرفه‌ای خرید کنید شاید لذتی بیش از خرید حضوری ببرید.

برای خرید لباس مردانه حتما به این فکر کنید که آیا چیزی که می‌خرید را می‌توانید با بقیه لباس‌های داخل کمدتان ست کنید یا نه و بهتر است بدانید که چیزی که می‌خرید را کجا قرار است بپوشید.

یک فروشگاه اینترنتی معتبر در نهایت مهمترین چیزی است که برای خرید اینترنتی دلچسب لازم است بشناسید.

از خرید اینترنتی کفش و کتانی تا لباس زنانه و مردانه یا حتی لباس بچگانه و نوزادی از یک فروشگاه اینترنتی مناسب با مجموعه‌ای از لباس‌های با کیفیت و پیشنهادهای استثنایی شاید از خرید حضوری نیز آسان‌تر باشد.

وقت را از دست ندهید و سری به دیجی‌استایل بزنید، یک فروشگاه اینترنتی که علاوه بر کیفیت به مد روز و اصالت کالا نیز اهمیت می‌دهد و برای شما حقوق ویژه‌ای قائل است.

برچسب‌ها :خرید اینترنتی لباسخرید لباس زنانهخرید لباس مردانهفروشگاه اینترنتی لباس دیجی استایل

نویسنده :‌ نسیم چراغلو
مطالب مرتبط

لباس زنانه برای زنان قد کوتاه
زنان کوچک چه بپوشند؟
۲۹۴ بازدید
خرید لباس زنانه
۷+۲ نکته برای خرید لباس زنانه
۵۷۷ بازدید
استایل مردانه
پنج اشتباه فاحش در پوشیدن لباس مردانه
۲۶۷۳ بازدید
مدل پالتو و کاپشن مردانه در فروشگاه اینترنتی لباس دیجی استایل
پالتو و کاپشن مردانه درست اندازه خودتان!
۸۷۷ بازدید
مطالب مرتبط بیشتر
دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.

نام *

ایمیل *
۴ ×
= چهار

دیدگاه
ارسال دیدگاه
سایر عنوان‌ها
منتخب سردبیر
حراج آخر فصل دیجی استایل
خانم‌ها! آقایان! حراج آخر فصل شروع شد!
۲۸۰۴ بازدید
سبکتو بساز
سبکتو پیدا کن!
۱۱۰۷ بازدید

۱۴ مد برتر کیف و کفش ۲۰۱۷ را خریداری کنید
۱۲۳۸ بازدید
ال سی وایکیکی
۵ درس خوش پوشی از ال سی وایکیکی
۱۶۸۱ بازدید
عطر مردانه اصل
راهنمای تابستانی انتخاب عطر و ادکلن مردانه
۸۵۷ بازدید
مشاهده عنوان‌های بیشتر
ایرانی بپوشیم
Michael Kors
درسا
مجله اینترنتی دیجی استایل
درباره مجله اینترنتی دیجی استایل
با دیجی استایل آشنا شوید
شرایط بازنشر محتوا
دیجی کالا
کالاهای برگزیده در فروشگاه
کت کوتاه زنانهصندل چرم زنانهتی شرت نخی یقه گرد مردانهسرهمی نخی دخترانهدامن ویسکوز کوتاه زنانه BOHO BEAUTYکوله پشتی روزمره بزرگسال Power 3 Medium
آخرین های اینستاگرام دیجی‌استایل
برای دنبال کردن مجله اینترنتی دیجی‌استایل و اطلاع از آخرین نوشته ها و اخبار داغ، ایمیل خود را وارد کنید

ایمیل خود را اینجا وارد کنید
ثبت ایمیل
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید
استفاده از مطالب مجله اینترنتی دیجی استایل فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت آوازه نو پوشان پارسی (فروشگاه اینترنتی دیجی استایل) است.Digistyle.com – 2017 © Copyright

تهیه شده توسط تیم سایت تیتر اس اس (titrss)

منبع/resource

Related Posts
 • داستان نبولا
 • مدل کفش کتانی ایتالیایی‌ها، یک کفش جدید با نام سوپرگا
 • مردان خوشتیپ و زنان شیک چه راز پنهانی دارند؟
 • عینک آفتابی و ۴ دلیل برای استفاده از آن در زمستان
 • چرم مشهد از کیف چرم زنانه تا پالتو چرم مردانه
 • خانه مد راد خانه‌ای برای خاص‌ترین سلیقه مردانه
 • آنو جین، بهترین انتخاب شلوار جین ایرانی
 • کاپشن چرم مردانه را چطور انتخاب کنیم؟
 • خرید اینترنتی کفش و ۷ نکته مهم
 • کفش کتانی آدیداس به محبوبیت سوپراستار
 • شلوار جین مناسب برای فرم‌های مختلف بدن
 • برندگان دیجی استایل در جشنواره بانک محبوب من
 • بهترین مدل کفش مجلسی را انتخاب کنید!
 • بهترین هدیه برای مردان در مناسبت‌های خاص چیست؟
 • بهترین هدیه برای زنان در مناسبت‌های خاص چیست؟
 • شال گردن مردانه را در کمد لباستان جای دهید
 • کفش اسپرت حرفه‌ای و راه‌های شناخت آن
 • خرید شلوار جین مردانه و انواع فیت
 • فروشگاه اینترنتی لباس یا فروشگاه فیزیکی ؟
 • مدل لباس مجلسی زنانه درست مناسب فرم بدن شما
 • کلاه زنانه تا کلاه مردانه، چه بر سر کلاه‌ها گذشته است؟
 • آرایش چشم و مژه‌ها با یک ترفند ویژه
 • خوشتیپ و متفاوت شدن با هشت نکته
 • ۳ دلیل ساده برای خریدن کفش ورزشی نایکی
 • با رنگ مد سال ، آبی لباس پسرانه را دور بزنید!
 • شش نکته برای ست کراوات و پیراهن مردانه
 • کفش‌های زشت دلبر، یک مد روز عجیب
 • آرایش صورت ، ترفندهای استفاده از لوازم آرایش
 • راهنمای خرید عینک آفتابی مردانه بر اساس استایل
 • دنیای پدرانه و پسرانه با یک ست لباس ورزشی متفاوت
 • با رنگ و مدل سال ۹۶ همراه شوید و سبز بپوشید! (زنانه)
 • خوش تیپ ترین مردان مراسم اسکار ۲۰۱۷ کدام‌ها بودند؟
 • مدل کیف مردانه برای خرید ایده‌آل
 • ششمین جشنواره مد و لباس ؛ از مسابقه و نمایش تا حضور بین‌المللی‌ها
 • از کمپ پناهندگی تا مدلینگ با‌ حجاب روی استیج
 • ۵ راز انتخاب هوشمندانه مدل لباس مجلسی بچگانه
 • لباس راحتی زنانه به اندازه لباس مهمانی مهم است!
 • گفت‌وگوی اختصاصی مجله دیجی استایل با نرگس طافی
 • ۵ قانون اکسسوری‌های مردانه از کمربند چرم تا دکمه سر دست
 • مدل آرایش شما چه چیزی درباره‌تان می‌گوید؟
 • امکان اختصاصی دیجی استایل برای شیرازی‌ها
 • عروس ، بایدها و نبایدهای قبل از جشن
 • ۶ توصیه برای دختران و پسران جوان خوش تیپ
 • ۵ ست لباس بچگانه از دل حراج میان فصل مانگو
 • سه پیشنهاد مختلف برای پوشیدن شلوار لگ زنانه
 • کدام رنگ لاک برای پوست شما مناسب‌تر است ؟
 • این هفته، همگام با مردان اسپرت و خوشتیپ
 • کدام مدل لباس اسپرت مردانه برای کوهنوردی مناسب است؟
 • ۶ روش برای هماهنگ کردن مدل عینک آفتابی با لباس‌ها
 • شلوار جین زنانه را با چه چیزهایی بپوشیم؟
 • شلوار جین زنانه را با چه چیزهایی بپوشیم؟
 • مدل آرایش و ترفندهایی برای بزرگ نشان دادن چشم‌ها
 • چرم مشهد و یک حراج خیلی خوب!
 • ۱۴ مد برتر کیف و کفش ۲۰۱۷ را خریداری کنید
 • هدیه‌ی روز دختر را اینترنتی بخرید و بفرستید!
 • چطور بر اساس رنگ پوست لباس بپوشیم ؟
 • ۱۱ لباسی که برای تیپ هنری لازم دارید
 • آماده برای یک آرایش تابستانی به صرفه با تخفیف ویژه
 • ۱۱ لباسی که برای تیپ هنری لازم دارید