داستان نبولا

فروشگاه اینترنتی خرید لباس و پوشاک دیجی‌استایل
فروشگاه اینترنتی خرید لباس و مد
خانهفروشگاه اینترنتی دیجی استایل

جستجو کنید…

ناوبری
سبک زندگی
استایل
زیبایی
خرید
خبر
گالری
سبکتو بساز

خبرجدیدترین اخبار روز مد و پوشاکداستان نبولا
نبولا
اشتراک گذاری
داستان نبولا
نسیم چراغلو

۲۷ مهر ۱۳۹۵
۱۵:۲۶

۰ دیدگاه

۷۷ بازدید
۰
نبولا کفشی که نفس می کشد
برای آنها که زندگی کردن را انتخاب می‌کنند- نه فقط زنده ماندن را. برای آنها که در خیالشان به وسیله‌ی ابری نامریی که فکر را آزاد و حرکت را ممکن می‌کند، محافظت می‌شوند.ساعت ۷ صبح است. وقت بیدار شدن. صبحانه را برای بچه‌ها آماده کن. بله سوفی، تو هم همین طور.
بچه‌ها را به مدرسه ببر، سپس برای عکاسی تا استودیو بدو. پروژه‌ی تو، “چهره‌های پاریس”خوب پیش می‌رود. در مسیرت تا استودیو، هنوز کمی وقت داری تا به نانوایی محبوبت سری بزنی و دو سه تا نان کره‌ای مادلین بگیری. حتی آرزو می‌کردی می‌شد از آن خانمی که دست‌هایش پر از کره است و لپ‌هایش شبیه نان خامه‌ای است عکسی بگیری. حتما یک روز این کار را خواهی کرد. بریتانی، تو امروز در لس‌آنجلس قرار عکاسی داری: تو براری عکاسی پنج مدل داری و هنوز فقط سه لباس داری. زندگی پر از هرج و مرج یک متخصص مد. هنوز مطمئن نیستی می‌توانی قبل از کار به استخر بروی یا نه.، بنابراین تصمیم می‌گیری صبح خیلی زود بروی. همیشه فکر می‌کنی نمی‌توانی کسی را پیدا کنی، اما یک مسابقه‌ی کشتی در آب انتظار تو را می‌کشد. تو برای کشتی آنجا نیستی، پس می‌گذاری بقیه‌ی افراد این کار را انجام بدهند.

دیرت شده، وقت نداری موهایت را خشک کنی اما به سرحالی راکی بعد از سه ساعت تمرین هستی. خوشحالی چرا که باید برای رفتن سر کار عجله کنی.اولین مدلت نمی‌آید. دستیارت می‌ترسد اما تو نه. همیشه یک راه حل وجود دارد، اینطور نیست؟

جان، در همین اثنا، تو در شانگهای هستی. تازه دفترت را ترک کرده‌ای و حالا می‌خواهی با اولین قطار به خانه بروی و شام درست کنی. امشب نوبت توست. بعد می‌توانی تصمیم بگیری که وقتت را با دوستانت (که در واقع هرگز وقت نکرده‌ای آن‌ها را ببینی) بگذرانی یا کتاب بخوانی. می‌توانستی در قطار مطالعه کنی، اما همیشه تلفنت زنگ می‌خورد.
چرا وقتی می‌توانی هر دو را انجام دهی، بین آن‌ها انتخاب کنی؟ شاید بهتر است دوستانت را امشب ببینی و فردا مطالعه کنی. به همین راحتی.
سوفی، بریتانی و جان تصمیمات شجاعانه‌ای گرفتند: آن‌ها دویدن با ذهن را متوقف کردند؛ مفهوم “حالا” و “بعدا” را از هم تفکیک کردند. تصمیم گرفتند ابرقهرمان‌های مدرن باشند. می‌خواهند کسانی باشند که در طول روز بسیار پرمشغله‌اند، اما انتخاب کردند که زندگی کنند- نه این که فقط زنده باشند. برای دوری از هرج و مرج روزمره، قوه‌ی تخیلشان را به کار گرفتند، تا به وسیله‌ی ابری نامریی که فکر را آزاد و حرکت را ممکن می‌کند، محافظت شوند.
از آنجا که همه‌ی ابرقهرمان‌ها سزاوار لباس مناسب هستند، شرکت جیاکس (Geox) ساخت کفش آن‌ها را به عهده گرفته است.
جیاکس، به عنوان “شریک رسمی تمامی ابرقهرمان‌ها”، همه‌کسانی را که تصمیم گرفته‌اند آرامش خود را حفظ کنند، حمایت می‌کند. در عجله سودی وجود ندارد.
کفش نبیولا از یک ایده سرچشمه گرفته: ایده‌ی پرواز برای احساس سبکی، و لذت بردن از هر لحظه به جای این که آن لحظه را از دست بدهی. حقیقتا این‌ها زنان و مردان بزرگ جامعه‌ی امروزند: آن‌ها که در میان روزمرگی‌شان لذت را می‌یابند، آن‌ها که بازدهی و سادگی را می‌پسندند. آن‌ها که لذت‌ راحتی و شیک‌پوشی را انتخاب می‌کنند، همه‌جا و همه‌وقت. کفش جدید نبیولا در برای تمام روز عالی است، از صبحانه تا شام، از دوشنبه تا یکشنبه.نبیولا یک روز استراحت نیاز ندارد.به یک ظاهر راحت و عادی، حال و هوای ورزش می‌دهد، و لباس‌های جدی‌تر را کمی راحت‌تر می‌کند. حتی می‌توان آن را به عنوان یک دمپایی هم پوشید، چرا که پشت آن صاف می‌شود: می‌توانید آن را بیرون و داخل خانه‌تان بپوشید.
در دنیایی در هم و پر از دستورات و فرآیندهایی که باید پیروی شوند، جیاکس سادگی را انتخاب می‌کند. کفش نبیولا از بیرون طراحی ساده‌ و از داخل به طور موفقیت‌آمیزی طراحی پیچیده دارد. آستر داخلی آن با جداکننده، طوری است که میان پا و روی کفش فضای آزاد ایجاد می‌کند. گرما می‌تواند از طریق این فضا از بالا خارج شود و با این کار فرآیند طبیعی تظیم دمای بدن را آسان‌تر و حس خوب داشتن پاهایی خشک را فراهم کند. علاوه بر آن، کف کفش، که از شبکه‌ای از ابرهای نرم که روی هم قرار گرفته‌اند درست شده (در قسمت پاشنه تخت و در نواحی دیگر، مدور)، طوری طراحی شده تا هنگام راه رفتن، استواری پا را بهینه کند. قهرمان‌های مدرن، عملی بودن را تحسین می‌کنند: به همین دلیل است که کفش نبیولا، بسیار سبک است و می‌توان آن را تمام طول سال پوشید. آماده‌ی پرواز شوید و چالش‌های جدید را با موفقیت پشت سر بگذارید.

«نبولا» ساخته شده تا در دنیا راه بروید. مثل ابرها؛ نه فصل می‌شناسد و نه محدودیت،هر روز آن را بپوشید، هر کجا. تکنولوژی «نبولا» سبکی و قابلیت تنفس را ضمانت می‌کند، با تنظیم درجه حرارت بدن، انگار روی ابرها راه می‌روید.

neboola

پایداری
شکل مبتکرانه‌ی واحد عملکرد در کفش (صافی در پاشنه و گردی در نواحی دیگر) به گونه‌ای طراحی شده تا پایداری پا (شامل ران، ساق و کف پا) را هنگام حرکت به بهترین درجه‌ی مطلوب برساند و با این کار کنترل تعادل بیشتر شود.

سبکی
ترکیب مبتکرانه‌ی الاستومرها و پلیمرها که کف کفش را تشکیل می‌دهند، هم‌چنین موادی که در رویه‌ی کفش به کار رفته است از لحاظ سبکی و راحتی به نبولا سطح عملکرد بالا عرضه می‌کند.

مهندسی تنفس سه‌بعدی
نبولا تکامل مفهوم سنتی قابلیت تنفس است. از تکنولوژی مبتکرانه‌ای بهره برده که تنفس استثنایی کل پا را از هر طرف ضمانت می‌کند.سیستم تنفس توری شامل:وجود حفره در کف کفش،لایه‌های محافظ و غشای سرتاسری است.

سیستم تنفس داخلی
آستر مخصوص داخلی با جداکننده‌ها، بین کفش و رویه فضای آزادی ایجاد می‌کند. گرمای اضافی خارج می‌شود، فرایند طبیعی تنظیم درجه حرارت بدن را راحت می‌کند و خشکی پاها حس خوشایندی به فرد می‌دهد.

تناسب پویا
نواحی ارتجاعی در جلو طوری طراحی شده تا تناسب حرکتی و گام‌هایی صحیح را تضمین کند. نبولا کفشی است که با پا سازگار می‌شود، نه پا با آن.

انعطاف‌پذیری طبیعی و زیرسازی بهینه
با وجود سیستم واحد عملکرد سه‌بعدی، کف کفش طوری طراحی شده که از نقاط طبیعی تماس پا پیروی کند و زیرسازی و انعطاف‌پذیری ایده‌آل را تضمین کند که باعث می‌شود روزتان را با انرژی‌ بیشتری سپری کنید.

سیستم تنفس توری
به دلیل وجود سوراخ‌های بسیار بزرگ در کف کفش، همراه با غشای سرتاسری که زیر همه‌ی کفش را پوشانده است، نبولا به خروج دمای مازاد کمک و تنفس در مطلوب‌ترین حالت را ضمانت می‌کند؛ هم‌چنین دارای یک لایه‌ی محافظ مخصوص است که از پاها محافظت می‌کند.

برچسب‌ها :برند کفشبرند نبولامدل کفش زنانهمدل کفش مردانه

نویسنده :‌ نسیم چراغلو
مطالب مرتبط

مدل کفش جی اوکس
با پاهایتان نفس بکشید
۷۰۵ بازدید
مدل کفش مردانه تابستانی ۲۰۱۷
۱۰ مدل کفش مردانه که این تابستان لازم دارید!
۱۶۷۹ بازدید

کفش زنانه‌ ای که از جنس بهار است!
۱۵۸۳ بازدید
خرید کفش مردانه جدید و مد روز از سایت فروش اینترنتی کفش و لباس دیجی استایل
مدل کفش مردانه و ۷ نکته ضروری برای مردان خوش تیپ
۱۲۹۰ بازدید
مطالب مرتبط بیشتر
دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.

نام *

ایمیل *
۵ − ۱ =

دیدگاه
ارسال دیدگاه
سایر عنوان‌ها
منتخب سردبیر
حراج آخر فصل دیجی استایل
خانم‌ها! آقایان! حراج آخر فصل شروع شد!
۲۸۰۴ بازدید
سبکتو بساز
سبکتو پیدا کن!
۱۱۰۷ بازدید

۱۴ مد برتر کیف و کفش ۲۰۱۷ را خریداری کنید
۱۲۳۸ بازدید
ال سی وایکیکی
۵ درس خوش پوشی از ال سی وایکیکی
۱۶۸۱ بازدید
عطر مردانه اصل
راهنمای تابستانی انتخاب عطر و ادکلن مردانه
۸۵۷ بازدید
مشاهده عنوان‌های بیشتر
ایرانی بپوشیم
Michael Kors
درسا
مجله اینترنتی دیجی استایل
درباره مجله اینترنتی دیجی استایل
با دیجی استایل آشنا شوید
شرایط بازنشر محتوا
دیجی کالا
کالاهای برگزیده در فروشگاه
کت کوتاه زنانهصندل چرم زنانهتی شرت نخی یقه گرد مردانهسرهمی نخی دخترانهدامن ویسکوز کوتاه زنانه BOHO BEAUTYکوله پشتی روزمره بزرگسال Power 3 Medium
آخرین های اینستاگرام دیجی‌استایل
برای دنبال کردن مجله اینترنتی دیجی‌استایل و اطلاع از آخرین نوشته ها و اخبار داغ، ایمیل خود را وارد کنید

ایمیل خود را اینجا وارد کنید
ثبت ایمیل
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید
استفاده از مطالب مجله اینترنتی دیجی استایل فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت آوازه نو پوشان پارسی (فروشگاه اینترنتی دیجی استایل) است.Digistyle.com – 2017 © Copyright

تهیه شده توسط تیم سایت تیتر اس اس (titrss)

منبع/resource

Related Posts
  • کفش کتانی آدیداس به محبوبیت سوپراستار
  • مدل آرایش شما چه چیزی درباره‌تان می‌گوید؟
  • امکان اختصاصی دیجی استایل برای شیرازی‌ها
  • اندروید ۰ به‌عنوان نسخه ۸ اندروید منتشر می‌شود