مستند بسیار جذاب Spy In The Wild یکی از معدود مستند هایی است که تمام تلاش خود را کرده تا تعادل زندگی حیوانات مختلف را در طی فیلمبرداری از بین نبرد و از همین رو است که عنوان Spy In The Wild را به خود اختصاص داده است چرا که در این مستند تلاش شده است تا دوربین های مختلف را بدون هیچ مزاحمتی به سراسر محل زندگی جانداران مختلف فرستاده شوند و از زندگی خصوصی آنها بدون دخالت انسان فیلمبرداری شود. در این مستند تمام تلاش ها به کار گرفته شده است تا موجوداتی مشابه نمونه های واقعی ساخته شود و دوربین های مختلفی در این عروسک ها جایگذاری شود و به محل زندگی این جانداران فرستاده شود. از این رو حیوانات شک کمتری نسبت به محیط فیلمبرداری دارند و زندگی طبیعی خود را انجام می دهند. از این رو مستند Spy In The Wild یکی از طبیعی ترین مستند هایی است که تا به حال از حیات وحش و زیست بوم حیوانات مختلف گرفته شده است.

سایر توضیحات: مستند بسیار جذاب Spy In The Wild سعی دارد تا با استفاده از روش های مختلف به محل زندگی جانداران مختلف برود و از زندگی طبیعی آنها فیلمبرداری کند. این مستند یکی از بی شمار محصولات شبکه BBC One است که توسط David Tennant روایت می شود. سری اول این مستند در ۵ بخش اصلی و در ۵ قسمت مختلف به شرح زیر تولید شده است:

سری اول مستند Spy In The Wild:

قسمت اول (عشق): در این قسمت به بررسی عشق و دوستی میان گونه های مختلف نظیر پنگوئن ها و نیز شامپانزه ها می پردازد. نکته جالب توجه در این قسمت این است که شامپانزه ها فکر می کنند موجود بی جان یعنی همان دوربین فیلم برداری یکی از همزادان آنهاست و فکر می کنند که جان خود را از دست است.

دانلود Spy in the Wild

قسمت دوم (هوش و ذکاوت): در این قسمت جاسوس های ما سعی دارند تا میزان هوش و ذکاوت موجود در حیوانات مختلف را نسبت به شکار و زندگی به تصویر بکشند. در این قسمت شما مشاهده می کنید که گونه هایی که در نزدیکی انسان به زندگی می پردازند چطور خود را با زندگی بشر تطبیق می دهند.

دانلود Spy in the Wild

قسمت سوم (دوستی): در این قسمت شما مشاهده می کنید که چطور حیوانات و گونه های مختلف در قسمت های مختلفی از زندگی به یکدیگر تکیه می کنند و چطور در شرایط سخت به یازی یکدیگر می شتابند. نجات گروهی از گرگ ها در یک منظره بسیار خطرناک و نیز صدای یک جغد برای هشدار به هم نوعانش دو نمونه از این کاوش ها است.

دانلود Spy in the Wild

قسمت چهارم (شرارت): بدون شک در میان حیوانات نیز مسائلی پیش خواهد آمد که نظم گروهی را برهم خواهد زد و یا تنی چند از آنها قوانین گروه را می شکنند. در این قسمت به ملاقات گونه از پنگوئن ها، یک پرنده ماهیخوار، یک نوع فیل و … می رویم تا شاهد مجازات خلافکار باشیم.

دانلود Spy in the Wild

قسمت پنجم (ملاقات با جاسوس ها): قسمت پایانی سری اول به این مسئله می پردازد که چطور ایده جاسوسی در میان حیوانات مطرح شد و چطور به این ایده جامه عمل پوشانده شد.

دانلود Spy in the Wild

مشخصات اصلی مستند Spy In The Wild:

زبان پخش: انگلیسی

فرمت فایل: MP4

نرخ فریم ریت: ۲۲ فریم بر ثانیه

مدت زمان هر قسمت: ۵۸ دقیقه

کانال صوتی: استریو

رزولوشن: ۱۶:۹

کیفیت فایل : ۷۲۰p HDTV

کدک ویدئو: x264 CABAC High@L4.1

بیت ریت ویدئو: ۲۷۱۸ کیلوبات بر ثانیه

Spy In The Wild

Related Posts