رنگ مد سال ۲۰۱۷ ، از سبز تا بنفش در لباس و دکوراسیون

فروشگاه اینترنتی خرید لباس و پوشاک دیجی‌استایل
فروشگاه اینترنتی خرید لباس و مد
خانهفروشگاه اینترنتی دیجی استایل

جستجو کنید…

ناوبری
سبک زندگی
استایل
زیبایی
خرید
خبر
گالری
سبکتو بساز

گالریتصاویررنگ مد سال ۲۰۱۷ ، از سبز تا بنفش در لباس و دکوراسیون
رنگ مد سال ۲۰۱۷رنگ مد سال ۲۰۱۷رنگ مد سال ۲۰۱۷رنگ مد سال ۲۰۱۷رنگ مد سال ۲۰۱۷رنگ مد سال ۲۰۱۷رنگ مد سال ۲۰۱۷رنگ مد سال ۲۰۱۷رنگ مد سال ۲۰۱۷رنگ مد سال ۲۰۱۷رنگ مد سال ۲۰۱۷رنگ مد سال ۲۰۱۷رنگ مد سال ۲۰۱۷رنگ مد سال ۲۰۱۷رنگ مد سال ۲۰۱۷رنگ مد سال ۲۰۱۷رنگ مد سال ۲۰۱۷رنگ مد سال ۲۰۱۷رنگ مد سال ۲۰۱۷رنگ مد سال ۲۰۱۷رنگ مد سال ۲۰۱۷رنگ مد سال ۲۰۱۷رنگ مد سال ۲۰۱۷
رنگ مد سال ۲۰۱۷ رنگ مد سال ۲۰۱۷ رنگ مد سال ۲۰۱۷ رنگ مد سال ۲۰۱۷ رنگ مد سال ۲۰۱۷ رنگ مد سال ۲۰۱۷ رنگ مد سال ۲۰۱۷ رنگ مد سال ۲۰۱۷ رنگ مد سال ۲۰۱۷ رنگ مد سال ۲۰۱۷ رنگ مد سال ۲۰۱۷ رنگ مد سال ۲۰۱۷ رنگ مد سال ۲۰۱۷ رنگ مد سال ۲۰۱۷ رنگ مد سال ۲۰۱۷ رنگ مد سال ۲۰۱۷ رنگ مد سال ۲۰۱۷ رنگ مد سال ۲۰۱۷ رنگ مد سال ۲۰۱۷ رنگ مد سال ۲۰۱۷ رنگ مد سال ۲۰۱۷ رنگ مد سال ۲۰۱۷ رنگ مد سال ۲۰۱۷
اشتراک گذاری
رنگ مد سال ۲۰۱۷ ، از سبز تا بنفش در لباس و دکوراسیون
نسیم چراغلو

۲۲ آذر ۱۳۹۵
۱۷:۱۳

۱۱ دیدگاه

۱۰۷۴۳ بازدید
۹۲+
رنگ مد سال ۲۰۱۷ آنطور که موسسه پنتون انتخاب کرده است سبز خواهد بود. این رنگ در تمام مدل طراحی های امسال قرار است دیده شود، از لباس مد روز تا دکوراسیون داخلی یا حتی خودرو.

نمایشگر ویدیو

مدل کت مجلسی زنانه

البته در کنار سبز پنتون، طراحان رنگ‌های دیگری هم برای مد سال ۱۳۹۶ انتخاب کرده‌اند. این‌ رنگ‌ها نیز قرار است بخشی از رنگ مد سال باشند.

بیشتر بخوانید: ۱۰ رنگ اصلی ۲۰۱۷ را بشناسید

چرا سبز رنگ سال است؟
سبز با الهام از طبیعت و برای یکسان شدن روح لباس‌ها با لباس طبیعت از سوی موسسه پنتون انتخاب شده است، موسسه‌ای که سال‌ها است به انتخاب رنگ مد سال می‌پردازد و طراحان مد دنباله روی رنگی که انتخاب کرده است، می‌شوند.

سبز امسال پنتون با هاله‌ای از زرد ترکیب شده که باعث می‌شود رنگی ملایم و لطیف به وجود بیاید. این رنگ، بیشتر بهاره و تابستانه به شمار می‌رود و انتظار می‌رود در کلکسیون‌ برندهای مطرح مد و لباس دیده شود.

مدل کت زنانه سبز

اما مد و لباس تنها زمینه نفوذ رنگ مد سال ۲۰۱۷ نیست، بلکه در دکوراسیون داخلی و وسایل و لوازم خانه گرفته تا طراحی خودرو هم می‌توان این رنگ را دید.

رنگ سبز یکی از آن رنگ‌هایی است که به دلیل طبیعت خاصی که دارد به راحتی با رنگ‌های دیگر ست می‌شود و می‌توان آن را برای یک تیپ ساده مینیمالیستی به کار برد یا در ترکیبی شلوغ از رنگ‌ها از آن استفاده کرد.

رنگ مد سال ۲۰۱۷ در مانتو زنانه
زنان بیشتر از همه به دنبال ست کردن رنگ مد سال و استفاده از آن در انواع لباس زنانه علاقه‌مندند و مانتو یکی از مهمترین لباس‌هایی است که رنگ سال ۲۰۱۷ در آن می‌تواند کاربرد داشته باشد.

مانتو زنانه مدل ۹۶

به کاربردن رنگ سبز در مانتو بسیار راحت است چون برای مثال می‌توان یک مانتو دخترانه یا زنانه سبز رنگ را به راحتی با یک شلوار جین ست کرد یا آن را با یک شلوار کتان یا دامن برای تیپ مهمانی پوشید.

رنگ‌های متنوعی از شال هم با رنگ سبز همخوانی دارد. برای ایجاد کنتراست می‌توانید سراغ شالی با طرح‌های قرمز روشن بروید.

مدل مانتو زنانه
مشاهده مانتوهای زنانه سبزرنگ

مدل مانتو ۹۶ دخترانه

اگر علاقه‌ای به کنتراست ندارید می‌توانید از یک شال آبی رنگ برای مانتو زنانه سبز خود استفاده کنید. یک ست راحت‌تر این است که شال سبز رنگی با تناژ تیره‌تر یا روشن‌تر را انتخاب کنید.

شال و کلاه زنانه سبز

شال زنانه و رنگ مد سال
می‌توانید رنگ سال را در شال خود به کار ببرید و آن را با هر رنگ مانتو و شلواری ست کنید. شال سبز به خوبی با مانتو سرمه‌ای یا مشکی ست می‌شود، علاوه بر آنکه آن را می‌توانید با یک مانتو سبز هم بپوشید.

شال زنانه مد ۲۰۱۷

شال سبز شما می‌تواند یک شال طرح‌دار روزمره یا یک شال حریر مجلسی مناسب مهمانی باشد.

بیشتر بخوانید: خرید شال و روسری متناسب با رنگ پوست

مدل شال و روسری زنانه
مشاهده شال و روسری‌های زنانه سبزرنگ

پیراهن زنانه و دامن مد سال ۲۰۱۷
سبز یکی از آن رنگ‌هایی است که به راحتی در لباس‌های روزمره یا مجلسی کاربرد پیدا می‌کند.

مدل دامن زنانه ۲۰۱۷

هم می‌توانید یک دامن روزمره سبزرنگ را برای مهمانی‌های بعد از ظهر انتخاب کنید و هم می‌توانید آن را در یک پیراهن مجلسی به کار ببرید.

پیراهن مجلسی یا روزمره سبز رنگ را با کفش پاشنه بلند مشکی ست کنید. برای آن از زیورآلات زنانه ساده‌تر استفاده کنید تا رنگ پیراهن بیشتر در مرکز توجه باشد.

مدل دامن زنانه
مشاهده دامن‌های زنانه سبزرنگ

مدل لباس زنانه ۹۶

زیورآلات زنانه سبز رنگ
سنگ‌های سبزرنگ در انواع زیورآلات زنانه از دستبند تا گوشواره و گردنبند دیده می‌شوند. این زیورآلات می‌توانند بزرگ باشند یا ظریف و دارای حالت مینیمالیستی.

دستبند زنانه سبز

زیورآلات بزرگ با سنگ سبز، مناسب لباس مجلسی هستند. بهتر است لباس مجلسی شما یک لباس کم زرق و برق باشد تا زیبایی زیورآلات سبزتان بیشتر دیده شود.

گردنبند زنانه سبزرنگ

زیورآلات ظریف‌تر را می‌توانید با تیپ مهمانی یا روزمره‌ و به همراه لباس‌های شلوغ ست کنید.

مدل زیورآلات زنانه
مشاهده زیورآلات زنانه سبزرنگ

آرایش با رنگ مد سال ۲۰۱۷
اگرچه به کاربردن رنگ سبز در رژ لب برای یک مهمانی عادی چندان کاربردی ندارد و شاید تنها در تبلیغات آرایشی بتوان این رنگ رژ لب را دید، اما سبز حتما در سایه چشم کاربرد زیادی دارد.

مدل آرایش ۲۰۱۷

رنگ سبز سایه اگر با رنگ چشم شما همخوانی داشته باشد می‌تواند زیبایی چشمان شما را دو چندان کند. این رنگ را با لباس شب ساده استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: خط چشم مناسب برای رنگ چشم‌های شما کدام است؟

آرایش چشم
مشاهده سایه چشم‌های سبزرنگ

مدل آرایش چشم ۲۰۱۷

همچنین اگر می‌خواهید در رنگ موی خود کمی خلاقیت داشته باشید، رنگ سبز انتخاب فانتزی جالبی است.

طرح لاک ناخن سبز

لاک ناخن سبز رنگ را فراموش نکنید، این ساده‌ترین و روزمره‌ترین انتخاب برای آرایش مد سال ۲۰۱۷ است.

مدل لاک ناخن
مشاهده لاک ناخن سبزرنگ

مدل پیراهن مردانه

تیپ مردانه سبز با مد سال ۲۰۱۷
مردانی که به مد سال و زیبایی استایل خود اهمیت می‌دهند هم می‌توانند، سراغ رنگ مد سال در لباس‌های خود بروند.­

بیشتر بخوانید: خوشتیپ و متفاوت شدن با ۸ نکته

مدل کراوات مردانه سبز

این رنگ از کت و شلوار تا پیراهن و کراوات می‌تواند کاربرد داشته باشد.

مدل تی شرت مردانه

برای اینکه با رنگ و مدل سال ۹۶ همراه شوید و سبز بپوشید ، باید قوانین ست کردن رنگ سبز در لباس مردانه با رنگ‌های دیگر را بدانید.

مدل تی شرت مردانه
مشاهده تی شرت‌های مردانه سبزرنگ

مدل پاپیون پسرانه

برای مثال رنگ سبز در یک تیپ مردانه با رنگ سرمه‌ای و آبی همخوانی دارد. برای تیپ روزمره یک شلوار جین سبز را انتخاب کنید و برای تیپ نیمه رسمی با کراوات سبز رنگ، سراغ کت و شلوار سرمه‌ای یا پیراهن مردانه با رنگ آبی کمرنگ بروید.

بیشتر بخوانید: آموزش تصویری بستن کراوات با چهار مدل گره کلاسیک + ویدئو

کتانی اسپرت مد ۲۰۱۷

کفش و کتانی زنانه و مردانه با مد ۲۰۱۷
سبز کاربرد زیادی در دنیای کفش‌ها دارد، این رنگ می‌تواند در انواع کتانی، کفش ورزشی، بوت و نیم بوت یا حتی کفش پاشنه بلند به کار رود.

کفش پاشنه بلند مجلسی

اگر یک کفش پاشنه بلند سبز رنگ خریده‌اید می‌توانید آن را با لباس مجلسی زنانه مشکی و ساده و زیورآلات سبز ست کنید.

مدل بوت

کفش روزمره و کتانی سبز به خوبی با شلوار جین ست می‌شود و می‌تواند در تیپ زنانه یا مردانه کاربرد داشته باشد.

مدل کتانی مردانه
مشاهده کتانی‎های مردانه سبزرنگ

مدل کیف دستی زنانه

کیف سبز رنگ برای مد سال ۲۰۱۷
می‌توانید یک ست کیف و کفش سبز انتخاب کنید یا کیف سبز خود را با کفش مشکی ست کنید و در یکی از لباس‌های خود طرح سبز را وارد کنید، این بستگی به سلیقه و دقت شما در انتخاب تیپ دارد.

مدل کوله پشتی زنانه

یک کیف سبز می‌تواند کیف دستی زنانه ای باشد که در مهمانی می‌اندازید و آن را با سایر اکسسوری‌ها ست کرده‌اید یا یک کیف کوله پوشتی مردانه برای تیپ روزمره!

مدل کیف دستی و دوشی زنانه
مشاهده کیف دستی و دوشی زنانه سبزرنگ

خرید کیف زنانه

رنگ مد سال ۲۰۱۷ را ست کنید!
برای ست کردن رنگ مد سال ۲۰۱۷ با رنگ‌های دیگر باید بدانید که سبز با چه رنگ‌هایی بیشتر جور در می‌آید، مکمل رنگ سبز همانطور که بسیاری از ما می‌دانیم قرمز است.

مدل پیراهن زنانه ۲۰۱۷

برای آنکه تناسب بین سبز و قرمز رعایت شود می‌توانید سبز و قرمزی را انتخاب کنید که غلظت رنگی آن‌ها نزدیک به هم باشد به این ترتیب هر دو به یک اندازه دیده می‌شوند.

اگر رنگ قرمزی که انتخاب کرده‌اید، رنگدانه‌های قوی داشته باشد در این صورت سبز به عنوان پس زمینه دیده شده و قرمز بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرد.

مدل لباس زنانه ۲۰۱۷ رنگ

سبز به چه رنگی می‌آید؟
ترکیب سبز و قرمز به ویژه در لباس زنانه کاربرد دارد. سبز و قرمز ترکیبی کامل و بدون نقص است که بدون داشتن تخصص ویژه‌ای در زمینه مد می‌توانید آن دو را کنار هم گذاشت و ست کرد، یک ترکیب محافظه کارانه و در عین حال شیک و زیبا.
ترکیب دیگری که بسیاری از استایلیست‌ها برای قرار دادن کنار سبز به کار می‌برند رنگ آبی است که در نمودار دایره‌ای رنگ‌ها درست در کنار سبز قرار می‌گیرد.
پررنگ بودن یا کمرنگ بودن آبی یا سبز به کار رفته در ترکیب رنگی تیپ شما می‌تواند باعث شود توجه بیشتری به یکی از این دو رنگ شود.
اما اگر می‌خواهید تعادل را بین سبز و آبی حفظ کنید بهترین راه این است که از تناژ مشابهی از رنگ سبز و آبی استفاده کنید. یعنی آبی کم رنگ را با سبز کمرنگ یه رنگ مد سال ۲۰۱۷ است ست کنید و آبی پررنگ را کنار سبز پررنگ قرار دهید.
اما اگر می‌خواهید ترکیب ساده‌تری داشته باشید سبز را کنار رنگ‌های ملایم یا طبیعی قرار دهید.
کرم انتخاب خوبی است که به راحتی با سبز هماهنگ می‌شود و البته برای تیپ بهاره ترکیب زیبایی را به وجود می‌آورد. سبز را می‌توانید کنار طوسی هم قرار دهید، سبز رنگ مد سال ۲۰۱۷ با طوسی کم‌رنگ به خوبی هماهنگ می‌شود.
مدل کوسن مبل سبز

دکوراسیون سبز
اگر می‌خواهید تغییری به فضای خانه خود بدهید و برای مثال دکور اتاق را سبز بچینید، امسال وقتش رسیده است!

لطافت سبز ۱۵-۰۳۴۳ که به عنوان رنگ مد سال انتخاب شده است باعث می‌شود برای فضای خانه به اندازه کافی ساده باشد و لطافت و زندگی را وارد خانه کند.

رنگ مد سال ۲۰۱۷

این بستگی به سلیقه و انتخاب شما دارد که برای دکوراسیون خانه خودتان سراغ رنگ‌های تند می‌روید و یا ترجیح می‌دهید رنگ‌های ملایم و روشن را انتخاب کنید، اما قوانین دکوراسیون خانه می‌گوید رنگ‌های روشن برای تابستان و رنگ‌های تند و خیره کننده مناسب زمستان است تا فضای خانه شما گرم به نظر برسد.
پس برای تابستان امسال رنگ ملایم سبز مد سال انتخاب مناسبی است، به شرطی که در کنار رنگ‌های ملایم دیگر مانند کرم، استخوانی یا شیری ملایم قرار بگیرد.
می‌توانید مبلمان خود را تغییر دهید یا به سادگی سراغ تغییر یک یا چند بخش کوچک از وسایل خانه بروید که در عین حال کم‌خرج‌تر است و روح خانه را تحت تاثیر قرار می‌دهد.
یک ست آشپزخانه جدید با رنگ سبز ملایم فضای آشپزخانه را تغییر می‌دهد.
خرید کوسن با رویه‌ی سبز ملایم می‌تواند روح کل خانه را تحت تاثیر قرار دهد. حتی می‌توانید چند شمع کوچک تزیینی در دکوراسیون خانه بگذارید که رنگ سبز روشن داشته باشند.
اگر می‌خواهید با مد سال ۹۶ همراه شوید و از فضای خانه تا فضای کمد لباس خود را همگام با مد روز تغییر دهید باید بدانید که بنفش۲۱۱۷-۳۰ مور، موشی SW6039 شروین ویلیامز و البته سبز ۱۵-۰۳۴۳ پنتون همه انتخاب های رنگ‌ مدل سال ۲۰۱۷ هستند.
فروشگاه اینترنتی دیجی‌استایل با جدیدترین مجموعه لباس مد روز شما را با رنگ سال همراه می‌کند در کلکسیون‌های زنانه، مردانه و بچگانه دنبال رنگ سال بگردید.

برچسب‌ها :پنتونرنگ سال ۲۰۱۷رنگ مد سالمد

نویسنده :‌ نسیم چراغلو
مطالب مرتبط

برند دیور
۷۰ سال برتری برای دیور و جشنی برای زن‌ها!
۲۶۵ بازدید
مدل لباس بهاره ۲۰۱۷
مدل لباس بهاره ، ایده‌های رنگی رنگی
۱۳۴۶ بازدید
رنگ سال ۲۰۱۷ مجله اینترنتی دیجی استایل
۱۰ رنگ اصلی ۲۰۱۷ را بشناسید
۲۲۱۲ بازدید
greenary, رنگ سال, سبز چمنی, ۲۰۱۷, پنتون
رنگ سال ۲۰۱۷ چه رنگی است و چه کسی این رنگ را انتخاب می کند
۲۹۶۴ بازدید
مطالب مرتبط بیشتر
دیدگاه کاربران ۱۱ دیدگاه

روشنک
۴+
خوب بود ولی میشه ساله بعدی رنگ قرمز باشه ممنون میشم با تشکر
۲۶ اسفند ۱۳۹۵

۲۰:۳۶
پاسخ

ahmad
۲+
سلام
ممنونم بابت سایت پویا و زیباتون.
۱۹ اسفند ۱۳۹۵

۱۲:۳۲
پاسخ

ahmad
۲+
سلام
بابت مطالب پویاتون ممنون موفق باشید.
۱۹ اسفند ۱۳۹۵

۱۲:۳۰
پاسخ

علی
۳+
عالی بود
میشه مطلبی در خصوص ست کردن رنگ سبز با رنگ های دیگه داشته باشین؟
۱۷ اسفند ۱۳۹۵

۱۰:۰۲
پاسخ

مهسا
۵+
عالی و مفید بود ممنون از شما
۱۶ اسفند ۱۳۹۵

۲۰:۳۹
پاسخ

مریم
۴+
خیلی ممنون مطالبتون واقعا عالیه ، به جز رنگ سبز رنگهای دیگری هم مد هست؟
۱۶ اسفند ۱۳۹۵

۱۷:۵۷
پاسخ

نسیم چراغلو
۴+
ممنون از اینکه ما را برای خواندن انتخاب کردید ، در لینک زیر می توانید با رنگ های بیشتری که امسال ترند شده اند آشنا شوید .
https://www.digistyle.com/mag/%D8%B1%D9%86%DA%AF-%D8%B3%D8%A7%D9%84-2017-%D9%88-%D8%A8%D9%87%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%DA%A9%D9%87-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%B1%D9%88%D8%B3%D8%AA/
۱۶ اسفند ۱۳۹۵

۱۷:۵۹
پاسخ

پریا
۴+
تلفیق سبز با تم بنفش فکر میکنم زیبایی وصف ناپذیری داره..
ممنون از مطلب سبزتون
عالی بود ..
۱۶ اسفند ۱۳۹۵

۱۷:۵۰
پاسخ

نغمه
۵+
همیشه تو لباسام یه جایی واسه رنگ سبز هست، خیلی خوبه که الان اطلاعات دقیق تری راجع به این رنگ دارم
تصاویری هم که استفاده کردین، خیلی ایده های خوبی بهم داد
مچکرم ?
۱۶ اسفند ۱۳۹۵

۱۶:۵۶
پاسخ

نوشین
۵+
ممنون از مطلب خوبتون.سبز رنگ مورد علاقه ی منه و حتما از نکاتی که پیشنهاد دادین تو استایل تابستونیم استفاده می کنم.
۱۶ اسفند ۱۳۹۵

۱۶:۲۵
پاسخ

gandom
۵+
بسیار عالی
خیلی خوبه که ترکیب های رنگی که متناسب با رنگ سال هستند رو هم در مطلب گذاشتید
۱۶ اسفند ۱۳۹۵

۱۶:۲۳
پاسخ
دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.

نام *

ایمیل *
نُه × دو =

دیدگاه
ارسال دیدگاه
سایر عنوان‌ها
منتخب سردبیر
حراج آخر فصل دیجی استایل
خانم‌ها! آقایان! حراج آخر فصل شروع شد!
۲۸۰۴ بازدید
سبکتو بساز
سبکتو پیدا کن!
۱۱۰۷ بازدید

۱۴ مد برتر کیف و کفش ۲۰۱۷ را خریداری کنید
۱۲۳۸ بازدید
ال سی وایکیکی
۵ درس خوش پوشی از ال سی وایکیکی
۱۶۸۱ بازدید
عطر مردانه اصل
راهنمای تابستانی انتخاب عطر و ادکلن مردانه
۸۵۷ بازدید
مشاهده عنوان‌های بیشتر
ایرانی بپوشیم
Michael Kors
درسا
مجله اینترنتی دیجی استایل
درباره مجله اینترنتی دیجی استایل
با دیجی استایل آشنا شوید
شرایط بازنشر محتوا
دیجی کالا
کالاهای برگزیده در فروشگاه
کت کوتاه زنانهصندل چرم زنانهتی شرت نخی یقه گرد مردانهسرهمی نخی دخترانهدامن ویسکوز کوتاه زنانه BOHO BEAUTYکوله پشتی روزمره بزرگسال Power 3 Medium
آخرین های اینستاگرام دیجی‌استایل
برای دنبال کردن مجله اینترنتی دیجی‌استایل و اطلاع از آخرین نوشته ها و اخبار داغ، ایمیل خود را وارد کنید

ایمیل خود را اینجا وارد کنید
ثبت ایمیل
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید
استفاده از مطالب مجله اینترنتی دیجی استایل فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت آوازه نو پوشان پارسی (فروشگاه اینترنتی دیجی استایل) است.Digistyle.com – 2017 © Copyright

تهیه شده توسط تیم سایت تیتر اس اس (titrss)

منبع/resource

Related Posts
 • عرضه روغن موتورهای بی کیفیت را به ۱۲۴ گزارش دهید
 • در جلسه غیرعلنی با رئیس‌کل بانک‌مرکزی چه گذشت؟ / پرداخت معوقات سپرده‌گذاران کاسپین
 • همه سپرده‌گذاران افضل توس، وحدت و البرز پول می‌گیرند
 • تکلیف بدهی های دولت و شهرداری باید روشن شود
 • تولید سه محصول جدید سیتروئن در ایران
 • مهدی آشنا مدیر اجرایی عکس جشنواره تئاتر فجر شد
 • پوتین فعالیت رسانه‌های آمریکایی در روسیه را محدود می کند
 • کمک‌های مردمی واصل‌شده به دفتر رهبری به حساب بنیاد مسکن واریزشد
 • شکارچیان خرس قهوه‌ای در طالقان به اشد مجازات محکوم شدند
 • حضور ۳۰۰ شرکت بزرگ پژوهشی در نمایشگاه هفته پژوهش البرز
 • توسعه همه‌جانبه کشور مدنظر قرار دارد
 • تعامل کافی میان صنعت و دانشگاه وجود ندارد
 • ۶۰۰ طرح پژوهشی در نمایشگاه هفته پژوهش البرز ارائه می‌شود
 • رونمایی از پنج طرح برتر مخترعان بسیجی البرز در هفته بسیج
 • دولت برای طرح‌های علمی اعتبار ویژه‌ای‌ پیش‌بینی کرده است
 • تولید واکسن‌های غیرعفونی در دستور کار موسسه رازی است
 • شناسایی دپوی مواد مخدر در البرز/کشف ۱۲۸ کیلو تریاک
 • کشف ۲۷ کیلو حشیش در کرج/یک نفر دستگیر شد
 • نمایشگاه هفته پژوهش البرز با حضور «نوبخت» افتتاح شد
 • نسل جوان باید با فرهنگ ولایت آشنا شود
 • تصمیم جدیدی درباره تعطیلی پنجشنبه‌ها در البرز اتخاذ نشده است
 • جاده طالقان – هشتگرد سال آینده زیر بار ترافیک می‌رود
 • ۱۷۹ طرح ملی به استان‌ها واگذار می‌شود
 • ۵.۳ درصد سرمایه‌گذاری صنعتی کشور در البرز به ثبت رسیده است
 • تملک اراضی پروژه اتوبان همت طی دو ماه آینده انجام می‌شود
 • متغیر بودن اعتبارات استانی البرز/افزایش اعتبارات ملی در دستور کار
 • دشمنان به دنبال جایگزینی برای داعش در منطقه هستند
 • معاون رئیس‌جمهور وارد استان البرز شد
 • سومین تیم امدادی هلال‌احمر البرز به کرمانشاه اعزام شد
 • بارش برف در جاده چالوس/همراه داشتن زنجیرچرخ الزامی است
 • آتش‌سوزی در سیرک کرج/مأموران آتش‌نشانی سلامت هستند
 • آن‌هایی که با بسیج مخالفت می‌کنند با استکبارستیزی مخالفت می‌کنند
 • نیروهای بسیج ایستادگی مقابل دشمنان را سرلوحه قرار می دهند
 • حضور رهبر انقلاب در مناطق زلزله‌زده امید را بین مردم زنده کرد
 • هنرمندان برای ترویج فرهنگ بسیجی تلاش کنند
 • انحراف پراید در محور کندوان یک کشته برجا گذاشت
 • بارش برف در محور کندوان/تردد با مشکلی مواجه نیست
 • شناسنامه اجتماعی بسیج در همه عرصه‌ها نمایان است
 • دانلود انیمیشن Fairy Tail: Dragon Cry 2017
 • دانلود انیمیشن Loving Vincent 2017
 • معرفی انیمیشن سینمایی Godzilla Monster Planet 2017
 • دانلود انیمیشن Barbie: Dolphin Magic 2017 با کیفیت ۷۲۰p
 • بارش باران پاییزی در ۸ استان کشور/ پیش‌بینی وضعیت جوی در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی
 • هتل های خوب کشور تا سال ۲۰۱۷ رزرو شده اند
 • فحاشی یک نماینده به ظریف در صحن مجلس
 • مشخصات و تصاویر جدیدی از موتو ایکس ۲۰۱۷ منتشر شد
 • ارزش بازار اپل در فصل اول ۲۰۱۷، ۱۴۴ میلیارد دلار افزایش یافت
 • ارزش بازار اپل در فصل اول ۲۰۱۷، ۱۴۴ میلیارد دلار افزایش یافت
 • سود سامسونگ در سه ماهه اول سال ۲۰۱۷ رکوردشکنی می‌کند
 • اپل واچ سری ۳ نیمه دوم سال ۲۰۱۷ عرضه می‌شود
 • ۱۵ محصول خلاقانه تکنولوژی در سال ۲۰۱۷ از نگاه رد دات
 • گرندپری چین ۲۰۱۷ مسابقات فرمول یک
 • نسخه‌ای خاص از نیسان روگ ۲۰۱۷ مجهز به شنی
 • برای اولین بار از سال ۲۰۱۲، میزان فروش پی سی در فصل اول ۲۰۱۷ با رشد همراه شد
 • ۵ استارتاپ یادگیری عمیق که باید در سال ۲۰۱۷ دنبال کنید
 • پیش‌نمایش گرندپری بحرین ۲۰۱۷؛ کسب اولین پل پوزیشن والتری بوتاس
 • گرندپری بحرین ۲۰۱۷ فرمول یک؛ پیشتازی فراری و سباستین فتل
 • نمایشگاه شانگهای ۲۰۱۷ و خودروهایی که معرفی می‌شوند
 • پیش فروش کیا اسپورتیج ۲۰۱۷ جی‌تی لاین وارد مرحله دوم شد
 • نمایشگاه شانگهای ۲۰۱۷ و خودروهایی که معرفی می‌شوند
 • مرسدس‌ بنز کلاس اس ۲۰۱۷ با پیشرانه‌های جدید رونمایی شد
 • ال‌ جی گوشی‌ های (K8 (2017 و Stylus 3 را به بازار ایران وارد می‌کند
 • اینتل پردازنده‌ های کافی لیک را سه‌ماهه سوم ۲۰۱۷ عرضه می‌کند
 • گزارش مالی سامسونگ در سه‌ماهه اول ۲۰۱۷: بالاترین سود کسب‌شده از سال ۲۰۱۳
 • میتسوبیشی لنسر ۲۰۱۷ با پیشرانه‌ی ۲.۴ لیتر
 • گزارش مالی ال جی در سه‌ماهه‌ی اول ۲۰۱۷: کسب بالاترین سود عملیاتی در ۸ سال اخیر
 • برترین اپلیکیشن‌های اپ استور و گوگل پلی در زمستان ۲۰۱۷ از نظر سنسورتاور
 • هواوی با رشد عرضه طی زمستان ۲۰۱۷ در حال نزدیک شدن به اپل در بازار جهانی است
 • گزارش مالی آلفابت در سه ماهه‌ی اول ۲۰۱۷: افزایش ۲۹ درصدی سوددهی به لطف تبلیغات
 • گزارش مالی آلفابت در سه ماهه‌ی اول ۲۰۱۷: افزایش ۲۹ درصدی سوددهی به لطف تبلیغات
 • گزارش مالی مایکروسافت در سه‌ماهه‌ی اول ۲۰۱۷؛ ۵.۷ میلیارد دلار سود خالص
 • گوپرو از ضرردهی پایین‌تر از حد انتظار در زمستان ۲۰۱۷ گزارش داد
 • کوالکام پیش‌بینی درآمد زمستان ۲۰۱۷ را به دلیل اقدامات اپل کاهش داد
 • سونی موبایل در زمستان ۲۰۱۷ به سوددهی رسیده است
 • رشد ۷۶ درصدی سود فیسبوک در زمستان ۲۰۱۷ رکوردشکنی کرد
 • هواوی بیش از ۳۴ میلیون دستگاه گوشی هوشمند در زمستان ۲۰۱۷ به فروش رسانده است
 • فیس‌لیفت سانگ‌ یانگ کوراندو ۲۰۱۷ معرفی شد
 • فیس‌لیفت سانگ‌ یانگ کوراندو ۲۰۱۷ معرفی شد
 • از کنفرانس بیلد ۲۰۱۷ مایکروسافت چه انتظاراتی داریم؟
 • پنج نکته‌ای که در مورد تویوتا جی‌ تی ۸۶ مدل ۲۰۱۷ نمی‌دانید
 • کوالکام: گوشی‌های مجهز به Quick Charge 4.0 از اواسط سال ۲۰۱۷ عرضه می‌شوند
 • فروش گوشی‌‌ های سامسونگ زمستان ۲۰۱۷ در چین نصف شد
 • اپل دعوتنامه نطق اصلی WWDC 2017 را برای ۱۵ خرداد ماه ارسال کرد
 • نرم‌افزار SQL Server 2017 با پشتیبانی از لینوکس معرفی شد
 • تماشا کنید: کنفرانس روز دوم بیلد ۲۰۱۷ مایکروسافت در ۱۴ دقیقه
 • هایلایت ۲۵۸: مروری بر خبرهای مهم روز دوم کنفرانس بیلد ۲۰۱۷ مایکروسافت
 • موتو ایکس ۲۰۱۷؛ اولین گوشی موتورولا با دوربین دوگانه
 • نظرسنجی زومیت: کدام سرویس یا محصول جدید مایکروسافت در بیلد ۲۰۱۷ جذاب‌تر بود؟
 • ۶۰ درصد از فروش پنل‌ نمایشگر سامسونگ در زمستان ۲۰۱۷ اولد بود
 • موتو ایکس ۲۰۱۷ موتورولا، موتو ایکس ۴ نام دارد
 • از کنفرانس توسعه‌دهندگان گوگل I/O 2017 چه انتظاراتی داریم؟
 • ال جی اولین گوشی مجهز به نمایشگر اولد خود را در سه‌ماهه سوم ۲۰۱۷ روانه بازار می‌کند
 • پوشش زنده زومیت از کنفرانس گوگل I/O 2017 (تمام شد)
 • پوشش زنده زومیت از کنفرانس گوگل I/O 2017 (تمام شد)
 • مشخصات کامل سرفیس پرو (۲۰۱۷)، جانشین سرفیس پرو ۴
 • مایکروسافت از برتری سرفیس پرو ۲۰۱۷ نسبت به مک‌ بوک‌ اپل می‌گوید
 • هایلایت ۲۶۸: از معرفی سرفیس پرو ۲۰۱۷ تا رقابت کم‌ مصرف‌ترین خودروهای بنزینی جهان
 • گوگل: تا پایان سال ۲۰۱۷، ده میلیون دستگاه گوشی مجهز به دی دریم عرضه خواهد شد
 • رنگ سال ۲۰۱۷ چه رنگی است و چه کسی این رنگ را انتخاب می کند
 • مد ۲۰۱۷ و همه کفش و لباس‌هایی که امسال میبینید!