نحوه انتقال برنامه ها بین گوشی های Android از طریق بلوتوث
بلوتوث یکی از…

برای این فرآیند، شما نیاز به یک ابزار کوچک و سبک به نام APK Extractor دارید که برنامه های نصب شده را بر روی دستگاه خود را به فایل های APK فشرده تبدیل می کند که پس از آن می تواند دوباره استخراج و دوباره بر روی دستگاه شخص دیگری نصب کنید . 

نحوه انتقال برنامه ها بین گوشی های Android از طریق بلوتوث

ابتدا اپلیکیشن APK Extractor را از طریق این لینک دانلود و نصب کنید . 
اپ APK Extractor را اجرا کنید . لیست اپلیکیشن های نصب شده روی تلفن همراه نمایش داده می شود . کافیست چک باکس برنامه ای که قصد دارید به اشتراک گذاشته شود یا از طریق بلوتوث انتقال داده شود را انتخاب کنید . به محض انتخاب چک باکس اپلیکیشن پنجره تنظیمات نمایش داده می شود که می توانید گزینه “Bluetooth.” را انتخاب کنید .  در صورتیکه این پنجره نمایش داده نشد بر روی آیکون به اشتراک گذاری بالای صفحه برنامه تب کنید . 

نحوه انتقال برنامه ها بین گوشی های Android از طریق بلوتوث 1

بعد از انتخاب گزینه بلوتوث مطمئن شوید تلفن همراهی که قصد دارید یک برنامه را به آن انتقال بدهید ، بلوتوث آن روشن باشد . در لیست بلوتوث های روشن تلفن همراه شما باید نام گوشی فرد مورد نظر ابتدا جستجو و شناسایی شود . بعد از تب کردن بر روی عنوان بلوتوث گوشی ، دستگاه دریافت کننده یک اعلان با این عنوان که شما میخواهید به آن متصل شوید نمایش میدهد .

هنگامیکه فایل APK از طریق بلوتوث منتقل شد باید فایل نصبی را از طریق پوشه “Download” یا پوشه تنظیمات “ExtractedAPKs” اجرا کنید . 

نحوه انتقال برنامه ها بین گوشی های Android از طریق بلوتوث 2

حالا باید بر روی فایل نصبی APK ضربه بزنید تا مراحل نصب آغاز شود . توجه داشته باشید که از قسمت تنظیمات باید ابتدا منابع ناشناس “Unknown sources” را فعال کنید تا تلفن همراه به برنامه اجازه نصب بدهد .

نحوه انتقال برنامه ها بین گوشی های Android از طریق بلوتوث 3

با انجام سه مرحله بالا به راحتی می توانید برنامه ها را بدون دانلود مجدد بر روی گوشیهای مختلف نصب کنید . 

در صورت مفید بودن این آموزش آن را از طریق کلید G+ (گوگل پلاس ابتدای صفحه ) به اشتراک بگذارید ، همچنین تجربیات و نظرات خودتان در مورد روش های فوق را از طریق بخش نظرات به دیگران اعلام کنید .

Related Posts
  • فعال کردن حالت صدای Mono در تلفن همراه
  • آموزش رمزگذاری و رمز گشایی فایل ها در تلفن همراه اندرویدی
  • نحوه مسدود کردن کاربران در تلفن همراه به صورت دستی و خودکار
  • نحوه نصب برنامه ها در Android بدون فروشگاه Google Play
  • بهترین روش برای اسکن اسناد از طریق تلفن همراه و تبلت
  • دانلود ویدئو آنلاین در اندروید از طریق اپلیکیشن Keepvid
  • اسکن اسناد در اندروید و تبدیل آنها به فایل PDF