بر اساس مشاهده کارمندان تیتز اس اس (titrss)

مطلب قیلی را ببینید

هر آنچه باید درباره بیلدهای ۱۶۲۵۱ و ۱۶۲۴۱ ویندوز ۱۰ بدانیم

۱
زومیت
فناوری
بررسی
ویدیو
زوم پلاس
آموزش
راهنمای خرید
اپلیکیشن و وب
خودرو

موضوعات داغ
گلکسی اس ۸
ال جی جی ۶
پژو ۲۰۰۸
رنو ساندرو
درباره زومیت
تبلیغات

۱۷
سیستم عامل
هر آنچه باید درباره بیلدهای ۱۶۲۵۱ و ۱۶۲۴۱ ویندوز ۱۰ بدانیم
میلاد میرکانی
نویسنده: میلاد میرکانی
شنبه, ۷ مرداد ۹۶ ساعت ۱۲:۰۰
هر آنچه باید درباره بیلدهای ۱۶۲۵۱ و ۱۶۲۴۱ ویندوز ۱۰ بدانیم
فیس‌بوک تلگرام ذخیره
ویندوز ۱۰ با بیلد شماره‌ی ۱۶۲۵۱ و ۱۶۲۴۱ منتشر شده است و با وجود اینکه به‌روزرسانی جزئی محسوب می‌شود، حاوی برخی تغییرات است.

تبلیغاتتازه های سینماقیمت گوشی سامسونگ آموزش جامع برنامه‌نویسی iOS
با وجود اینکه مایکروسافت اکنون تمرکز خود را روی رفع باگ‌ها و افزایش پایداری نسخه‌ی بعدی ویندوز ۱۰ و انتشار عمومی آن قرار داده است؛ اما در همین زمان در حال انتشار نسخه‌های آزمایشی آن‌ها با بهبودها و تغییرات است. این بار، ویندوز ۱۰ با بیلد شماره‌ی ۱۶۲۵۱ در حال انتشار برای حلقه‌ی فست اینسایدرها است و با وجود اینکه یک به‌روزرسانی جزئی محسوب می‌شود، حاوی برخی تغییرات است.

در این نسخه، ویندوز ۱۰ قابلیت جدیدی برای جفت شدن گوشی اندروید به کامپیوتر شخصی و ارسال صفحات وب بین آن‌ها معرفی کرده است. کورتانا اکنون می‌تواند از طریق دستورات صوتی، دستگاه شما را خاموش کند و نتایج جستجوی وب را بدون نیاز به باز کردن مرورگر نمایش دهد. تجربه‌ی بوت ویندوز نیز به همراه قابلیت‌های فراوان دیگر بهبود یافته است.

علاوه بر این، اخیرا مایکروسافت بیلد شماره‌ی ۱۶۲۴۱ را به‌عنوان بخشی از به‌روزرسانی کریترز پاییز (رد استون ۳) منتشر کرده و از تغییرات کوچکی شامل طراحی فلوئنت، تسک منیجر جدید و واقعیت ترکیبی رونمایی کرده است.

در این مطلب، نگاه عمیقی می‌اندازیم به قابلیت‌ها و تغییرات صورت‌گرفته در دو پیش‌نمایش اخیر ویندوز ۱۰ و آن‌ها را با یکدیگر بررسی می‌کنیم.

کورتانا
کورتانا در حال دریافت به‌روزرسانی جدیدی است که برخی بهبودهای قابل توجه به آن اضافه می‌کند. در بیلد شماره‌ی ۱۶۲۵۱، می‌توانید با استفاده از دستورات صوتی، دستگاه ویندوز ۱۰ خود را خاموش یا ریستارت کنید، ویندوز را قفل یا از آن خارج شوید.

دستورات صوتی جدید شامل موارد زیر هستند:

Hey Cortana, restart PC
Hey Cortana, turn off PC
Hey Cortana, sign out
Hey Cortana, lock PC
زمانی که اقدام به ارسال دستوری می‌کنید، باید با گفتن «Yes»، اکثر آن‌ها را تأیید کنید.

Shutdonw PC Cortana Command

این دستورات جدید، در صفحه‌ی قفل نیز قابل ارسال هستند؛ اما پیش از آن باید گزینه‌ی Lock Screen را در صفحه‌ی تنظیمات کورتانا فعال کنید.

به‌جای ارسال صوتی دستورات، می‌توانید با باز کردن کورتانا و از طریق نوشتن نیز آن‌ها را ارسال کنید.

علاوه بر این، کورتانا در نسخه‌ی جدید خود می‌تواند پیش‌نمایش‌های جستجوی وب را بدون نیاز به باز کردن مرورگر نمایش دهد. به‌محض اینکه شروع به نوشتن کنید، صفحه‌ی کوچکی مشاهده خواهید کرد که به‌صورت خودکار باز می‌شود و اطلاعات مربوط به جستجوی شما را نمایش می‌دهد. در حال حاضر، کورتانا پاسخ دقیقی ارائه نمی‌دهد و آن صفحه‌ی کوچک باز نمی‌شود؛ اما با این حال می‌توانید با کلیک روی دکمه‌ی فلش کنار نتایج، پیشنهادات مربوط را مشاهده کنید.

Cortana Search Preview

تنظیمات
در بیلد شماره ۱۶۲۵۱، اپلیکیشن تنظیمات نیز برخی تغییرات و قابلیت‌های جدید به همراه دارد.

گوشی (Phone)

اکنون در تنظیمات ویندوز ۱۰، بخش جدید به نام فون قرار دارد. این قسمتی از قابلیت جدیدی است که ویندوز ۱۰ با بیلد شماره‌ی ۱۶۲۵۱ در حال معرفی آن است. در این بخش می‌توانید با جفت کردن گوشی اندروید خود با کامپیوتر شخصی، از تجربیات بین دستگاهی (کراس دیوایس) بهره‌مند شوید.

Phone Settings Windows 10

برای امتحان کردن آن، روی گزینه‌ی افزودن گوشی (Add a Phone) کلیک کنید، شماره‌ی تلفن مورد نظر خود را وارد کنید، سپس یک پیام کوتاه حاوی دستورالعمل‌هایی برای نصب اپلیکیشن Microsoft Apps، روی گوشی اندروید خود دریافت می‌کنید.

Manage Phone Windows 10 16251

Link Phone PC Windows 10 16251

زمانی که اتصال گوشی به کامپیوتر انجام گرفت، می‌توانید با اجرای مرورگر و گزینه‌ی اشتراک‌گذاری و سپس انتخاب Continue on PC، صفحه‌ی وب گوشی خود را به کامپیوتر ارسال کنید.

پس از تأیید حساب کاربری مایکروسافت، باید از بین دو گزینه‌ی Continue now یا Continue later، یکی را انتخاب کنید. در صورت انتخاب گزینه‌ی اول، صفحه‌ی وب شما به‌صورت خودکار در مرورگر اج کامپیوتر باز می‌شود.

Windows 10 Phone Link Android

متأسفانه این قابلیت جدید، فعلا فقط با مرورگر اج قابل اجرا است و اگر از مرورگر دیگری نظیر کروم، به‌عنوان مرورگر پیش‌فرض خود استفاده می‌کنید، ویندوز به صورت خودکار از اج استفاده خواهد کرد.

این قابلیت، در حال حاضر تنها اجازه‌ی از سرگیری مرور صفحات وب از گوشی روی کامپیوتر را می‌دهد، اما مایکروسافت قطعا عملکردهای بیشتری را به آن اضافه خواهد کرد. همچنین این قابلیت فعلا از گوشی‌های اندرویدی پشتیبانی می‌کند؛ اما پشتیبانی از آیفون نیز به‌زودی از راه خواهد رسید.

نوار وظیفه (Taskbar)

صفحه‌ی مخصوص نوار وظیفه در قسمت تنظیمات به آدرس Settings -> Personalization -> Taskbar تغییرات جدیدی ارائه می‌دهد. اکنون می‌توانید گزینه‌ی People را در این بخش مشاهده کنید.

Taskbar People Settings 16251

گزینه‌های ورود به ویندوز (Sign-in Options)

صفحه‌ی مربوط به گزینه‌های ورود (Sign-in options) در قسمت Settings -> Accounts به‌روزرسانی شده است. در بیلد شماره‌ی ۱۶۲۵۱، زیر عنوان Privacy، گزینه‌ی زیر قابل مشاهده است:

Use my sign-in info to automatically finish setting up my device after an update or restart

این گزینه‌ی جدید، به ویندوز ۱۰ اجازه می‌دهد پس از روشن شدن کامپیوتر و برای اتمام راه‌اندازی دستگاه، به‌صورت خودکار وارد محیط ویندوز شود.

Signin Options Automatically Windows10

به‌منظور بهبود سرعت بوت، ویندوز ۱۰ قادر خواهد بود اپلیکیشن‌های دسترسی و دیگر اپ‌هایی که امکان راه‌اندازی مجدد در این حالت دارند، بازگردانی کند.

این قابلیت جدید به‌صورت پیش‌فرض فعال است؛ اما امکان غیر فعال کردن آن از همان آدرس ذکرشده وجود دارد.

در کنار این بهبودهای جدید، ویندوز در حال افزودن دو سوییچ اضافه به دستورات خاموش کردن است که می‌توانید در قسمت Command Prompt از آن‌ها استفاده کنید:

shutdown /sg: خاموش کردن کامپیوتر، اجرای مجدد تمام اپلیکیشن‌های ثبت‌شده در بوت بعدی
shutdown /g: خاموش کردن کامل کامپیوتر و اجرای مجدد. اجرای مجدد تمام اپلیکیشن‌های ثبت‌شده پس از بوت شدن سیستم
حالت گیم
صفحه‌ی گیم در قسمت Settings -> Game به‌روزرسانی نشده است؛ اما قابلیتی که شرح آن در زیر می‌آید، برای برخی از بازی‌ها به‌صورت پیش‌فرض فعال است.

True Play

در قسمت گیمینگ در تنظیمات، گزینه‌ی Game Monitor به TruePlay تغییر نام داده است. این گزینه‌ حاوی سیستمی برای مقابله با کد تقلب در ایکس‌باکس لایو است؛ اما هنوز فعال نیست و هیچ اطلاعاتی از نحوه‌‌ی کارکرد آن توسط مایکروسافت اعلام نشده است.

Window 10 Trueplay

عمومی (General)

در قسمت Settings -> Privacy و صفحه‌ی عمومی (General) گزینه‌ای به نام «Show me suggested content in the Settings app» قرار گرفته؛ اما ظاهرا کارکرد آن در حال حاضر با مشکل مواجه است.

General Suggested Content Settings app 10

به‌روزرسانی ویندوز (Windows Update)

صفحه‌ی تنظیمات پیشرفته در بخش به‌روزرسانی ویندوز در تنظیمات، دیگر حاوی گزینه‌ی زیر نیست:

Use my sign in info to automatically finish setting up my device after an update

زیرا این گزینه به صفحه‌ی تنظیمات ورود به ویندوز منتقل شده است که جزئیات مربوط به آن عملکرد آن را شرح دادیم.

Window Update Advanced Options Windows-10

ورودی (Input)
تجربه‌ی تایپ با یک دست در ویندوز ۱۰ با بهبود‌هایی جزئی همراه شده است. در بیلد شماره‌ی ۱۶۲۵۱، برای جلوگیری از لمس اشتباه، صفحه‌کلید قدری بزرگ‌تر و با حاشیه‌های ضخیم‌تر طراحی شده است.

این صفحه‌کلید لمسی اکنون، از چیدمان کامل صفحه‌کلید برای زبان‌های بیشتر، شامل انگلیسی، فرانسه، ایتالیایی، آلمانی و اسپانیایی پشتیبانی می‌کند. صدای کلید‌ها نیز بر اساس بازخوردها‌، ملایم‌تر شده است.

Onehanded Keyboard Windows 10 16251

در تاچ‌پد‌های دقیق (Precision)، اسکرول دوانگشتی نرم‌تر شده است و زمان استفاده از قلم و فشار دادن دکمه‌ی کناری آن، امکان انتخاب و کشیدن آیکون‌ها نیز فراهم می‌شود.

تغییرات سیستم
طراحی فلوئنت

در بیلد شماره‌ی ۱۶۲۴۱، لایه‌ی نویز متریال اکریلیک و بخشی از المان شفافیت طراحی فلوئنت، ملایم‌تر شده است.

Windows 10 Destkop Fluent Design Acrylic

تسک منیجر

اکنون در بیلد شماره‌ی ۱۶۲۴۱، تب جدیدی به نام Processes در تسک منیجر افزوده شده است که طبقه‌بندی مناسب برای پردازش‌های مرورگر اج را ارائه می‌دهد.

Microsoft Edge Processes Tab Windows10_2

افزون بر این، تب Performance نیز شامل چند گزینه‌ی جدید برای بخش پردازشگر گرافیکی است. از بیلد شماره‌ی ۱۶۲۴۱ به بعد، نام پردازنده‌ی گرافیکی در سمت چپ نمایش داده می‌شود.

GPU Performance Task Manager

این بخش جدید اکنون دید چندموتوره را نمایش می‌دهد که به‌وسیله‌ی آن می‌توانیم عملکرد چهار موتور فعال پردازشگر گرافیکی را مشاهده کنیم.

همچنین در این بخش می‌توانیم مجموع شمارشگر متنی حافظه‌ی گرافیکی، نسخه‌ی دایرکت‌ایکس و بالاترین مقدار Feature level را مشاهده کنیم.

مایکروسافت اج

در بیلد شماره‌ی ۱۶۲۵۱ و ۱۶۲۴۱، مرورگر مایکروسافت اج دستخوش تغییراتی شده است و دیگر امکان پین کردن تب‌های مخفی به نوار وظیفه وجود ندارد. اگر پیش از به‌روزرسانی، تب‌های مخفی خود را پین کرده‌اید، اکنون آن‌ها در حالت معمولی باز می‌شوند.

علاوه بر این، اج دیگر مقیاس صفحات وب را زمان استفاده از حالت تبلت با دید محدود، تغییر نمی‌دهد. حالت اسکن گوینده نیز به‌صورت پیش‌فرض فعال شده است و همچنان می‌توانید با میانبر‌های Caps lock + Space، آن را فعال یا غیر فعال کنید.

Microsoft Edge Build 16251

واقعیت ترکیبی
مایکروسافت به‌صورت مداوم تمرکز خود بر واقعیت ترکیبی را حفظ کرده و اکنون در بیلد شماره‌ی ۱۶۲۴۱ نیز برخی بهبود‌های تازه ایجاد کرده است.

در این قسمت، واقعیت ترکیبی از کنترلرهای حرکتی و مبتنی بر یواس‌بی پشتیبانی می‌کند و قدرت اتصال را بهبود می‌بخشد.

Mixed Reality Portal App Build 16251

آیکون اپلیکیشن پورتال واقعیت ترکیبی به‌روزرسانی شده و تجربه‌ی دورنوردی با ایجاد بهبودهای جدید، بصری‌تر و ادراکی‌تر شده است.

اکنون اگر امکان استفاده از هدست یو‌اس‌بی ۳ باشد، این اپلیکیشن کاربر را مطلع می‌کند. همچنین پشتیبانی از ASMedia و دیگر کنترلرهای یواس‌بی شخص ثالث و استریم ۳۶۰ درجه‌ای محتوای ۴K را نیز بهبود می‌بخشد.

جمع‌بندی
درحالی‌که این دو نسخه، یک به‌روزرسانی جزئی برای ویندوز ۱۰ محسوب می‌شوند؛ شامل چندین بهبود و تغییر خوشایند هستند. با این حال، این نسخه‌ها هنوز پیش‌نمایش به‌حساب می‌آیند و حاوی باگ و نواقص مختلفی هستند؛ در نتیجه پیشنهاد نمی‌کنیم که آن‌ها را روی دستگاه اصلی خود نصب کنید.

منبع WINDOWSCENTRAL
تگ ها MICROSOFT UPDATE EDGE CORTANA WINDOWS 10
تبلیغاتسئوپنل اس ام اسبازی اندروید
مقاله های مرتبط
مدیر سابق اپل: مایکروسافت می‌توانست از فاجعه ویندوزفون جلوگیری کند
مدیر سابق اپل: مایکروسافت می‌توانست از فاجعه ویندوزفون جلوگیری کند

چگونه مایکروسافت در عرصه کامپیوتر به یک مبتکر تبدیل شد
چگونه مایکروسافت در عرصه کامپیوتر به یک مبتکر تبدیل شد

قابلیت Continue on Pc مایکروسافت برای کاربران آیفون فعال شد
قابلیت Continue on Pc مایکروسافت برای کاربران آیفون فعال شد

مطالب پیشنهادی از سراسر وبنیرو گرفته از کاپریلا
مجموعه فیلم‌های آموزشی برنامه‌های کاربردی کامپیوتر
مجموعه فیلم‌های آموزشی برنامه‌های کاربردی کامپیوتر

مجموعه فیلم‌های آموزشی دانش آموزی و نوجوانان
مجموعه فیلم‌های آموزشی دانش آموزی و نوجوانان

آموزش جامع مهارت‌های اساسی کامپیوتر ICDL
آموزش جامع مهارت‌های اساسی کامپیوتر ICDL

مطالب پیشنهادی از سراسر وبپیشنهاد توسط
چگونه از سفید شدن موهای خود جلوگیری کنیم؟
چگونه از سفید شدن موهای خود جلوگیری کنیم؟
در ترکیه چه چیزهایی از کجا بخریم؟
در ترکیه چه چیزهایی از کجا بخریم؟
نصف قیمت بخرید! حراج پایان فصل ال سی وایکیکی در دیجی استایل
نصف قیمت بخرید! حراج پایان فصل ال سی وایکیکی در دیجی استایل

۱۷ دیدگاه۱۵۰۰ کاراکتر باقی مانده
دیدگاه خود را وارد کنید…
ارسال دیدگاه
نمایش دیدگاه‌ها

زوم‌ پلاس
صعود به برج ایفل بدون طناب
صعود به برج ایفل بدون طناب

کوه آدمخوار؛ پدیده‌ای شگفت‌انگیز در بولیوی
کوه آدمخوار؛ پدیده‌ای شگفت‌انگیز در بولیوی

۷ مرداد: زادروز و سالگرد درگذشت ولادیمیر کازمیچ زورکین یکی از پیشگامان صنعت تلویزیون
۷ مرداد: زادروز و سالگرد درگذشت ولادیمیر کازمیچ زورکین یکی از پیشگامان صنعت تلویزیون

معرفی بازی موبایل Rider
معرفی بازی موبایل Rider

هزینه سفر به دور دنیا چقدر است؟
هزینه سفر به دور دنیا چقدر است؟

پازل: ساعت پنجم
پازل: ساعت پنجم

تریلر جدید فیفا ۱۸ با محوریت نحوه جایگیری و حرکات بازیکنان
تریلر جدید فیفا ۱۸ با محوریت نحوه جایگیری و حرکات بازیکنان

بهترین بازی های اندروید و آیفون هفته اول مرداد ۱۳۹۶
بهترین بازی های اندروید و آیفون هفته اول مرداد ۱۳۹۶

کامیلو؛ ساحلی از زباله در هاوایی
کامیلو؛ ساحلی از زباله در هاوایی

۶ مرداد: تولد چارلز هارد تاونز
۶ مرداد: تولد چارلز هارد تاونز

جدیدترین بررسی‌ها
بررسی گلکسی بوک ۱۰.۶ سامسونگ
بررسی گلکسی بوک ۱۰.۶ سامسونگ

بررسی وان پلاس ۵
بررسی وان پلاس ۵

بررسی سرفیس پرو ۲۰۱۷ مایکروسافت
بررسی سرفیس پرو ۲۰۱۷ مایکروسافت

جدیدترین مطالب
پتنت آمازون، امکان خرید به‌وسیله واقعیت افزوده را فراهم می‌کند
پتنت آمازون، امکان خرید به‌وسیله واقعیت افزوده را فراهم می‌کند

تیگو ۷ توسط مدیران خودرو به صورت رسمی رونمایی شد
تیگو ۷ توسط مدیران خودرو به صورت رسمی رونمایی شد

روش‌هایی برای حفظ انگیزه
روش‌هایی برای حفظ انگیزه

مدیر سابق اپل: مایکروسافت می‌توانست از فاجعه ویندوزفون جلوگیری کند
مدیر سابق اپل: مایکروسافت می‌توانست از فاجعه ویندوزفون جلوگیری کند

چگونه مایکروسافت در عرصه کامپیوتر به یک مبتکر تبدیل شد
چگونه مایکروسافت در عرصه کامپیوتر به یک مبتکر تبدیل شد

شایعات منتشرشده، حکایت از عملکرد خیره‌کننده پردازنده آیفون ۸ دارند
شایعات منتشرشده، حکایت از عملکرد خیره‌کننده پردازنده آیفون ۸ دارند

مدیر تلگرام: نسخه‌های غیر رسمی تلگرام ناامن هستند
مدیر تلگرام: نسخه‌های غیر رسمی تلگرام ناامن هستند

بیشتر بخوانید
شاتر

عکس‌های ۳۶ گیگاپیکسلی از مناطق باستانی
تماشا کنید: عملکرد شاتر دوربین کانن ۷D با نرخ ۱۰٫۰۰۰ فریم بر ثانیه
تصاویری سورئال از ونکوور
۵۰ تصویر برگزیده از فضا (بخش اول)
حیوانات جهان را چگونه می‌بینند؟
مقالات خودرو

دلایل برتری مینی ون‌ها بر کراس اوورها
نقاط ضعف برخی از محبوب ترین خودروهای جهان
نیسان ایکس تریل جدید ترین شاسی بلند بازار ایران
تنها کوپه های ارزان تر از ۳۰ هزار دلار
۵۰ خودرو که جهان را تغییر دادند (قسمت سوم)
کجارو

اوت لت (outlet) چیست؟
بعد از ۳۰ سالگی کجا سفر کنیم
روز جهانی دوقلوها و بزرگترین گردهمایی آن‌ها در آمریکا
۱۰ شهر جهان که تمیزترین خیابان ها را دارند
سفارت اوکراین و دریافت ویزای این کشور
زومجی

نقد فیلم آباجان
پیش نمایش بازی Injustice 2
معرفی تمامی شخصیت‌ های بازی Tekken 7، از جین کازاما تا هوارانگ
نقد سریال Fargo؛ قسمت هشتم، فصل سوم
هفته نامه ویدیویی ۶۰: از برندگان E3 2017 تا دعوت آکادمی اسکار از سینماگران ایرانی
داغ‌ترین مقالات هفته

تعرفه اینترنت نامحدود به تصویب رسید
تعرفه اینترنت نامحدود به تصویب رسید

۱۳۹۶/۰۵/۰۱
تومان واحد رسمی پول ایران شد
تومان واحد رسمی پول ایران شد

۱۳۹۶/۰۵/۰۲
نگاهی به رابط کاربری گلکسی اس ۸ سامسونگ
نگاهی به رابط کاربری گلکسی اس ۸ سامسونگ

۱۳۹۶/۰۴/۲۷
کمی از تکنولوژی فاصله بگیرید

تماشا کنید: قدرت استتار خارق‌العاده حیوانات در طبیعت
تماشا کنید: قدرت استتار خارق‌العاده حیوانات در طبیعت

۱۳۹۶/۰۳/۲۴
چالشی سرگرم کننده: مار را پیدا کنید
چالشی سرگرم کننده: مار را پیدا کنید

۱۳۹۶/۰۲/۰۹
پروژه‌های عکاسی: جریان شوخ‌ طبعی در دنیای اسباب‌ بازی‌ ها
پروژه‌های عکاسی: جریان شوخ‌ طبعی در دنیای اسباب‌ بازی‌ ها

۱۳۹۶/۰۲/۰۹
گروه ها

بررسی ویدیویی
موبایل
بازی اندروید
اپلیکیشن و وب
زنگ تفریح
هایلایت
بررسی
خانواده زومیت

زومیت
کجارو
زومجی
جواب ۲۴
زورل
عضویت در خبرنامه

تایید
ایمیل خود را وارد کنید.
زومیت
زومیت توسط سرورهای شاتل میزبانی و پشتیبانی می‌شود
تولید و توسعه نرم‌افزار زومیت توسط شرکت آویژه انجام می‌شود.

زومیت در شبکه های اجتماعی

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب زومیت تنها با کسب مجوز مکتوب امکان پذیر است.درباره ماتبلیغات در زومیتتماس با ما

لیست مطالب سایت

دسترسی سریع به دسته بندی ها

تهیه شده توسط تیم سایت تیتر اس اس (titrss)

منبع/resource

Related Posts
 • با ۱۰ روستای پلکانی ایران آشنا شوید
 • ۱۰ ساحلی که حتما باید ببینید
 • ۱۰ کوه باعظمت که می‌توانید به آن ها صعود کنید
 • ۱۰ کشور پر بازدید جهان را بشناسید
 • ۱۰ دلیل عمده مرگ و میر در جهان را بشناسید
 • ۱۰ پارک ملی تقریبا غیرقابل بازدید دنیا کدامند؟ (قسمت اول)
 • پزشک بابلی مجتمع ۱۰ واحدی برای زوج‌های بی‌بضاعت ساخت
 • بروزرسانی Creators ویندوز ۱۰ در ۱۶ فروردین از طریق ابزار Update Assistant در دسترس خواهد بود
 • ادعای اینتل مبنی بر تولید تراشه ۱۰ نانومتری با قیمت پایین و عملکرد بهینه
 • دستیار دانلود آپدیت Creators ویندوز ۱۰ فاش و شماره ساخت این بروزرسانی مشخص شد
 • چگونه آپدیت Creators ویندوز ۱۰ را هم‌اکنون نصب کنیم
 • ۱۰ خودروی تمام برقی از مرسدس بنز در راه هستند
 • هواوی پی ۱۰ و پی ۱۰ پلاس ماه آینده به بازار ایران می‌آیند
 • مایکروسافت بروزرسانی Creators ویندوز ۱۰ را منتشر کرد
 • میزو در سال جدید ۱۰ درصد از کارمندان خود را تعدیل کرده است
 • بررسی برخی آموزش های ذهنی خاص برای کاهش خطرات زوال عقل طی ۱۰ سال
 • پشتیبانی از ویندوز ۱۰ اولیه در ۱۹ اردیبهشت پایان خواهد یافت
 • ۱۰ ویژگی فاش شده از آیفون ۸ اپل
 • ۱۰ نکته بازاریابی شبکه های اجتماعی برای تازه کارها
 • ۱۰ نکته‌ی لازم برای شرکت در کار گروهی
 • سامسونگ: نسل دوم فرایند تولید تراشه‌‌ ۱۰ نانومتری آماده بهره‌برداری است
 • مایکروسافت با ویندوز ۱۰ کلاد به رقابت با کروم بوک‌ گوگل می‌‌رود
 • تاریخ به‌روزرسانی بعدی ویندوز ۱۰ مشخص شد
 • بررسی ویدیویی پی ۱۰ هواوی
 • پیش ثبت نام الکامپ ۱۳۹۶ از یکشنبه ۱۰ اردیبهشت
 • فناوری جدید بهینه‌سازی مصرف باتری در ویندوز ۱۰
 • صدوقی: درآمد گروه اقتصادی همراه اول پارسال ۱۰ هزار و ۷۴۹ میلیارد تومان بود
 • چرا ویندوز ۱۰ سریع‌تر از ویندوز ۷ در حال فراگیر شدن است
 • ۶۰ ثانیه: آغاز انتشار عمومی آپدیت Creators‌ برای ویندوز ۱۰ موبایل
 • توصیه‌ی مایکروسافت: نسخه Creators ویندوز ۱۰ را خودتان نصب نکنید
 • گوشی پیکسل ۲ گوگل زودتر از موعد معرفی می‌شود
 • مشکلات هواوی برای استفاده از دو تراشه حافظه در پی ۱۰ تشدید شد
 • تصمیم فولکس‌ واگن برای فروش دوکاتی قطعی شد
 • ویندوز ۱۰ اس معرفی شد
 • اشتراک رایگان نسخه آموزشی ماینکرفت برای خریداران لپ تاپ مبتنی بر ویندوز ۱۰ اس
 • مایکروسافت واقعیت افزوده را به صورت مستقیم به ویندوز ۱۰ می‌آورد
 • هایلایت ۲۵۰: رونمایی مایکروسافت از ویندوز ۱۰ اس و سرفیس لپ تاپ
 • ارتقاء سرفیس لپ تاپ به ویندوز ۱۰ پرو تا سال ۲۰۱۸ رایگان است
 • ویندوز ۱۰ اس؛ پاسخ مایکروسافت به سیستم عامل کروم
 • امکان تغییر مرورگر پیش فرض در ویندوز ۱۰ اس وجود ندارد
 • هایلایت ۲۵۱: رونمایی اچ پی و ایسر از لپ‌ تاپ های ارزان قیمت مبتنی بر ویندوز ۱۰ اس
 • هایلایت ۲۵۱: رونمایی اچ پی و ایسر از لپ‌ تاپ های ارزان قیمت مبتنی بر ویندوز ۱۰ اس
 • با اولین لپ‌تاپ‌های اقتصادی مبتنی بر ویندوز ۱۰ اس آشنا شوید
 • سرویس Video Indexer مایکروسافت، متن ویدیوها را به ۱۰ زبان مختلف خروجی می‌دهد
 • ویندوز ۱۰ S مرورگر کروم یونیورسال را هم اجرا نمی کند
 • سامسونگ از گیر وی آر تا سال آینده ۱۰ میلیون دستگاه می‌فروشد
 • قابلیت placeholder تحت عنوان Files On Demand به بخش وان درایو ویندوز ۱۰ بازگشت
 • مایکروسافت چندین ویژگی بین پلتفرمی ویندوز ۱۰ را معرفی کرد
 • مایکروسافت امکان کپی محتوا از ویندوز ۱۰ و جایگذاری در اندروید و iOS را فراهم کرد
 • پروژه‌ نئون: مایکروسافت سیستم طراحی فلوئنت را برای ویندوز ۱۰ معرفی کرد
 • ویندوز ۱۰ مبتنی بر معماری آرم، اپلیکیشن های x86 را اجرا می‌کند
 • متروی نیویورک، تنها متروی ۲۴ ساعته جهان
 • TSMC تولید پردازنده‌های A11 را با فناوری ۱۰ نانومتری آغاز کرده است
 • ۱۰ شهر جهان که تمیزترین خیابان ها را دارند
 • بررسی بازی Full Throttle Remastered
 • اچ تی سی یو ۱۱ در برابر اچ تی سی ۱۰؛ چه چیزی تغییر کرده است
 • مقایسه اچ تی سی یو ۱۱ با ال‌جی جی ۶، گوگل پیکسل، هواوی پی ۱۰، گلکسی اس ۸ و آیفون ۷ پلاس
 • تاریخچه کریستال داینامیکس
 • اپ یاهو میل در ویندوز ۱۰ غیر فعال می‌شود
 • واکنش منتقدان به فیلم Alien: Covenant – بیگانه: پیمان
 • تصاویری از گلکسی اس ۸ در حال اجرای ویندوز ۱۰ منتشر شد
 • ۱۰ ایده‌ برای کسب و کار بشر دوستانه
 • ۱۰ نکته در انتخاب نام مناسب برای شرکت
 • هایلایت ۲۶۶: از حمله‌ جاسوس‌افزار Athena به ویندوز ۱۰ تا اتوبوس‌های خودران پراترا
 • ۱۰ ایده‌ برای کسب و کار بشر دوستانه
 • معرفی ۱۰ راهکار تضمینی برای داشتن قلبی سالم در تمام زندگی
 • بررسی ۱۰ عکس برگزیده تلسکوپ فضایی هابل
 • ۱۰ حقیقتی که نظر شما را درباره کارآفرینی تغییر می‌دهند
 • مایکروسافت نسخه‌ای مخصوص از ویندوز ۱۰ برای دولت چین معرفی کرد
 • مایکروسافت: ویندوز ۱۰ اس، ویندوز ۱۰ موبایل را کنار نمی‌زند
 • ویندوز ۱۰ و ویندوز ۱۰ اس برای سرفیس پرو و سرفیس لپ‌ تاپ ارائه می‌شود
 • ۱۰ نکته مهم برای خرید مانتو دخترانه
 • ۱۰ باید و نباید استفاده از زیورآلات زنانه با مد ۹۶
 • این ۱۰ مدل لباس مردانه و اکسسوری را بخرید!
 • چرم مشهد و یک حراج خیلی خوب!
 • ۱۰ مدل کفش مردانه که این تابستان لازم دارید!
 • جیونی اس ۱۰: گوشی هوشمندی با دوربین‌ دوگانه در پشت و جلو
 • مایکروسافت و کوالکام در کامپیوتکس ۲۰۱۷ بیشتر از ویندوز ۱۰ مبتنی بر ARM می‌گویند
 • ۱۰ خودروی برتر دنیا با بودجه‌ی ۱۸ هزار دلار
 • ۱۰ خودروی برتر دنیا با بودجه‌ی ۱۸ هزار دلار
 • آیا حاضرید در شیب دار ترین خیابان مسکونی دنیا زندگی کنید؟
 • ۱۰ خرداد: آغاز پروژه ساخت کشتی تایتانیک
 • تماشا کنید: قدرت اسنپدراگون ۸۳۵ در اجرای ویندوز ۱۰ و اپلیکیشن‌های ویندوزی
 • نمایشگر آیفون ۸ چه خصوصیاتی خواهد داشت
 • مایکروسافت با همکاری اینتل پشتیبانی از eSIM را به دستگاه‌های مبتنی بر ویندوز ۱۰ اضافه می‌کند
 • ایسوس از دو تبلت میان‌رده‌ی جدید ذنپد ۱۰ رونمایی کرد
 • گوگل به اپلیکیشن های جذابی که برای دستیار گوگل اسیستنت ساخته شوند ۱۰ هزار دلار جایزه می دهد
 • سامسونگ تلویزیون ۷۵ اینچی QLED با قیمت ۱۰ هزار دلار عرضه می‌کند
 • سامسونگ تلویزیون ۷۵ اینچی QLED با قیمت ۱۰ هزار دلار عرضه می‌کند
 • آپدیت اینستاگرام در ویندوز ۱۰: آپلود و ارسال عکس از طریق وب کم
 • ۱۰ نکته برای طراحی یک لوگوی تأثیرگذار
 • استفاده از شبکه ۵G در خودروهای خودران از ۱۰ سال آینده
 • مایکروسافت نسخه جدیدی از ویندوز ۱۰ با نام Workstation توسعه می‌دهد
 • رابط کاربری جدید ویندوز ۱۰ با نام CShell فاش شد
 • رابط کاربری جدید ویندوز ۱۰ با نام CShell فاش شد
 • اپل: ۹۶ درصد کاربران iOS 10 از آن کاملا راضی هستند
 • فهرست ۱۰ خودروساز ارزشمند دنیا منتشر شد
 • به تعداد محدود: ویندوز ۱۰ اورجینال رایگان با خرید آنتی ویروس کسپرسکی
 • نحوه مسدود کردن دسترسی سرویس های ویندوز ۱۰ به اینترنت
 • اچ تی سی یو ۱۱ بهتر از اچ‌ تی سی ۱۰ و وان ام ۹ فروش می‌رود