چطور با مدل آرایش ۲۰۱۷ زیباتر شویم؟

فروشگاه اینترنتی خرید لباس و پوشاک دیجی‌استایل
فروشگاه اینترنتی خرید لباس و مد
خانهفروشگاه اینترنتی دیجی استایل

جستجو کنید…

ناوبری
سبک زندگی
استایل
زیبایی
خرید
خبر
گالری
سبکتو بساز

سبک زندگیچطور با مدل آرایش ۲۰۱۷ زیباتر شویم؟
مدل آرایش ۲۰۱۷ در فروشگاه اینترنتی دیجی استایل
اشتراک گذاری
چطور با مدل آرایش ۲۰۱۷ زیباتر شویم؟
نیلوفر فلاحی

۲ اسفند ۱۳۹۵
۱۲:۲۹

۰ دیدگاه

۲۰۳۱ بازدید
۱۲+
مدل آرایش ۲۰۱۷ درست مثل مدل لباس امسال مسیری را به شما نشان می‌دهد که در عین حال که ساده است نیازی نیست وقت زیادی را برای آن صرف کنید، می‌توانید زیباتر از همیشه هم به نظر برسید، از سایه‌ها تا صورت‌های بدون کرم پودر با مد آرایشی امسال همراه شوید.

سال قبل با تناژ کاملی از رنگ‌های رژ لب همراه بود؛ از قرمز و صورتی و نارنجی معمول گرفته تا مشکی و آبی و زرد، ۲۰۱۶ سال رژ لب‌های رنگی بود. در کنار آن سایه روشن زدن صورت یکی از مهمترین انواع مدل آرایش بود، مدلی که به ما یاد می‌داد با استفاده از کرم پودر و کانسیلر و برنزه کننده های مختلف برجستگی‌ها طبیعی روی صورت ایجاد کنیم. اما همه این‌ها را فراموش کنید چراکه مدل آرایش ۲۰۱۷ رنگ‌ها و طرح‌های تازه‌ای برای آرایش صورت دارد.

مدل آرایش ۲۰۱۷ از مرحله آرایش غلیظ با زیرسازی‌ها و کرم‌های سنگین عبور کرده است و به جای آن یک زیبایی طبیعی با کمترین تلاش برای آرایش کردن را به ارمغان آورده است.

مد آرایش امسال نه تنها در مورد آرایش طبیعی و ساده است بلکه در عین حال پر از رنگ و مدل‌های متفاوت هم هست.­ خط چشم های خاص در آرایش چشم و سایه و رژ لب هایی که ظاهرتان را تازه و متفاوت نشان می‌دهد در کنار رنگ‌هایی که در آرایش صورت ۲۰۱۷ به کار گرفته می‌شود تا حد امکان به کمترین میزان ممکن مورد استفاده قرار می‌گیرند و همین باعث می‌شود که آرایش امسال را آرایشی “فوق طبیعی” بدانیم.

بهار و تابستان امسال با مدل های آرایش خاصی که دارد فصل دختران تنبل و زنان شجاعی است که می‌خواهند در کمترین زمان ممکن آراسته به نظر برسند و وقت زیادی را برای آرایش کردن جلوی آینه نگذارند.

آرایش بدون آرایش با کرم پودر بورژا

آرایش “بدون آرایش” همه آن چیزی است که می‌خواهید
گاهی رسیدن به یک صورت طبیعی و زیبا که کاملا بدون آرایش و ساده به نظر برسد و در عین حال هیچ نقصی نداشته باشد به اندازه یک آرایش غلیظ صورت وقت می‌برد. با این حال فراموش نکنید که آرایش ساده نه تنها مدل آرایش بهار و تابستان امسال است بلکه آرایشی است که زمان ندارد و برای همیشه زیبا به نظر می‌رسد.

سراغ رنگ‌های طبیعی برای آرایش صورت بروید و البته وقتتان را با کلنجار رفتن با لوازم آرایشی مختلف تلف نکنید، لازم نیست مثل یک آرایشگر حرفه‌ای کرم‌های مختلف را روی صورتتان ترکیب کنید بلکه با یک فرمول ساده آرایش کنید.

رژ لب را کنار بگذارید و به جای آن از بالم لب یا برق لب استفاده کنید، برای آرایش چشم استفاده از یک ریمل حجم دهنده یا بلند کننده مژه‌ها کافی است، به اندازه‌ای از ریمل استفاده کنید که مژه‌ها به هم نچسبند.

مدل آرایش صورت در فروشگاه اینترنتی دیجی لباس

مدل آرایش ۲۰۱۷ بدون هیچ کرم پودری
اگر دوست ندارید از کرم پودر استفاده کنید، نگران نباشید، مدل آرایشی امسال هم به شما همین توصیه را می‌کند. پوست طبیعی خودتان را با تمام لکه‌ها و خال‌های کوچک روی آن دوست داشته باشید.

اگر نگران برخی لکه‌های روی پوست صورتتان هستید، تنها از کمی کانسیلر استفاده کنید، کمی کانسیلر در بخش دور چشم برای از بین بردن کبودی زیر چشم و کمی از آن روی لکه‌ها پوست کافی است. می‌توانید از BB Concealer میسلین (MISSLYN) استفاده کنید که در عین داشتن پوشانندگی بالا کاملا طبیعی به نظر می‌رسد.

برای بقیه بخش‌های آرایش می‌توانید از سایه‌های رنگ هلویی یا صورتی ملایم در رژ لب یا رژ گونه استفاده کنید.

مشاهده کانسیلر میسلین
مشاهده کانسیلرهای میسلین

انواع لوازم آرایشی در فروشگاه اینترنتی دیجی استایل

ملایم و زیبا با رژ گونه های رنگی
برای آنکه کمی به صورت خود رنگ اضافه کنید از رژگونه استفاده کنید، می‌توانید سراغ رنگ‌های طبیعی و ساده مثل هلویی بروید یا کمی پررنگ‌تر انتخاب کنید و یک رژ گونه قرمز پررنگ یا صورتی جیغ استفاده کنید.

کمی جسورانه‌تر هم می‌توان عمل کرد، مثلا از همان رژگونه به عنوان سایه هم استفاده کرد و یک تناژ رنگ طبیعی و یک دست را در آرایش صورت خود به سادگی به دست بیاورید.

آرایش چشم ۲۰۱۷

سایه چشم های جسورانه و پر رنگ
کافی ست بقیه آرایش صورتتان را ساده نگه دارید و حتی می‌توان گفت از رژ گونه یا رژ لب استفاده نکنید تا جای کافی برای استفاده از یک سایه چشم پررنگ و جسورانه را داشته باشید.

یک سایه چشم رنگی متناسب با رنگ لباس و البته هماهنگ با رنگ پوست خودتان انتخاب کنید و از آن به یک شکل کاملا طبیعی یا با شکل‌های نامنظم یا حتی هندسی مثل حالت یک مستطیل یا خط پشت چشمتان استفاده کنید.

فقط این نکته را رعایت کنید که استفاده از یک سایه چشم قوی به آرایش کم بقیه صورت نیاز دارد. از یک کرم کاملا طبیعی استفاده کنید و رژ گونه را کاملا ساده نگه دارید. به جای رژ لب از براق کننده لب یا بالم استفاده کنید.

ترند سایه چشم دیگر در مدل آرایش ۲۰۱۷ استفاده از سایه چشم‌های پاستلی است، رنگ‌های فانتزی را به آرایش خود وارد کنید و از سایه‌هایی با رنگ‌های صورتی یا سبز و یا آبی پاستلی استفاده کنید. این مدل سایه چشم را می‌توانید در بین رنگ‌های سایه چشم کاتریس (Catrice) پیدا کنید.

برای آنکه هم از سایه در آرایش چشم خود استفاده کرده باشید و هم همچنان به اندازه کافی ساده باشید بهتر است سراغ سایه‌های براق پشت چشم بروید، یک رنگ ملایم براق را انتخاب کنید یا به سادگی تنها از یک سایه براق بدون رنگ در پشت چشم و گوشه‌های چشم خود استفاده کنید.

مشاهده سایه چشم کاتریس
مشاهده سایه چشم‌های کاتریس

عکس آرایش چشم دودی

آرایش چشم دودی همچنان روی مد ۲۰۱۷
آرایش چشم دودی یکی از آن آرایش‌های کاملا کلاسیک به شمار می‌رود و می‌تواند گفت هر سال بخشی از مد آرایشی است و مدل آرایش ۲۰۱۷ هم از این قاعده مستثنی نیست. در حالیه که بقیه آرایش صورتتان را ساده و کم‌رنگ نگه می‌دارید برای چشم‌ها سراغ همه رنگ‌های مشکی بروید، یک سایه چشم مشکی بعلاوه خط چشم و ریمل مشکی همه آن چیزی است که برای آرایش دودی نیاز دارید.

اگر چشم‌های حساسی دارید بی توجه به آن از هر مداد چشم یا خط چشمی استفاده نکنید، آرت دکو (Artdeco) مداد چشم ضد حساسیت را برای کسانی که چشم‌هایشان ممکن است به مواد به کار رفته در یک مداد آرایشی حساسیت نشان دهد طراحی کرده است که به چشم‌ها آسیب نمی‌زند.

مشاهده مداد چشم آرت دکو
مشاهده مداد چشم‌های آرت دکو

ابروهای پهن همچنان دوست داشتی‌اند
یکی از روش‌های ساده نگه داشتن آرایش و صورت این است که فرم طبیعی ابروها را حفظ کنید. ابروهای پهن و پر یکی از مدهای آرایشی سال ۲۰۱۷ است مدی که سال گذشته هم در آرایش برترین مدل‌ها می‌شد، دید. برای آنکه هم ابروهای پر و طبیعی داشته باشید و هم مرتب به نظر برسید کافی است کمی به ابروها فرم کلی داده و همیشه تارهای ابروها را مرتب و به یک سمت شانه کنید و فرم دهید.

می‌توانید از کمی سایه ابرو یا مداد ابرو هم برای ایجاد این فرم کلی در ابروها و پر کردن بخش‌های خالی ابرو استفاده کنید.

مدل آرایش ۲۰۱۷ به شما می‌گوید اگرچه لازم است در هر موقعیتی متناسب با شرایط ظاهر آراسته و زیبایی داشته باشید نیازی نیست که تمام وقت خود را مقابل آینه برای آرایش کردن بگذرانید، کافی است از چند مدل ساده آرایشی استفاده کنید تا هم زیبا و جذاب به نظر برسید و هم به اندازه کافی طبیعی تا آنجا که به نظر برسد کاملا بدون آرایش هستید.

برای داشتن یک آرایش تمیز و مناسب اولین قدم این است که لوازم آرایشی با کیفیت را خریداری کنید، سراغ مارک های لوازم آرایشی معتبر بروید و لوازم آرایشی بهداشتی را به گونه‌ای انتخاب کنید که علاوه بر زیبایی به پوست آسیب وارد نکنند.

فروشگاه اینترنتی دیجی استایل این امکان را به شما می‌دهد که به سادگی به برندهای آرایشی مختلف از جمله بورژا (bourjois)، انی (ENNY)، ایزادورا(Isadora) یا بیو (BeYu) دسترسی داشته باشید و با مقایسه لوازم آرایشی مختلف و مطالعه ویژگی‌های دقیق هر کدام متناسب با پوست خود بهترن انتخاب را کنید.

برچسب‌ها :بدون آرایشبورژالوازم آرایشیمدل آرایش ۲۰۱۷

نویسنده :‌ نیلوفر فلاحی
مطالب مرتبط

مدل آرایش تابستانی
آماده برای یک آرایش تابستانی به صرفه با تخفیف ویژه
۲۲۸ بازدید
مدل آرایش ۹۶
“بدون آرایش” برای مدل آرایش ۹۶ !
۱۰۱۹ بازدید
دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.

نام *

ایمیل *
شش − سه =

دیدگاه
ارسال دیدگاه
سایر عنوان‌ها
منتخب سردبیر
حراج آخر فصل دیجی استایل
خانم‌ها! آقایان! حراج آخر فصل شروع شد!
۲۸۰۴ بازدید
سبکتو بساز
سبکتو پیدا کن!
۱۱۰۷ بازدید

۱۴ مد برتر کیف و کفش ۲۰۱۷ را خریداری کنید
۱۲۳۸ بازدید
ال سی وایکیکی
۵ درس خوش پوشی از ال سی وایکیکی
۱۶۷۹ بازدید
عطر مردانه اصل
راهنمای تابستانی انتخاب عطر و ادکلن مردانه
۸۵۶ بازدید
مشاهده عنوان‌های بیشتر
ایرانی بپوشیم
Michael Kors
درسا
مجله اینترنتی دیجی استایل
درباره مجله اینترنتی دیجی استایل
با دیجی استایل آشنا شوید
شرایط بازنشر محتوا
دیجی کالا
کالاهای برگزیده در فروشگاه
کت کوتاه زنانهصندل چرم زنانهتی شرت نخی یقه گرد مردانهسرهمی نخی دخترانهدامن ویسکوز کوتاه زنانه BOHO BEAUTYکوله پشتی روزمره بزرگسال Power 3 Medium
آخرین های اینستاگرام دیجی‌استایل

تا ۵۰درصد تخفیف برند سلیو?⠀

شروع خرید از برندcelio⠀?
www.digistyle.com/Celio⠀

برای مشاهده و خرید این مدل کد زیر را در قسمت سرچ سایت دیجی‌استایل وارد نمایید.⠀
?:P34218⠀

#سلیو⠀
#خرید_لباس⠀
#لباس_مردانه⠀
#تخفیف⠀
#دیجی_استایل⠀
#celio⠀
#menclothes⠀
#digistylecom•
تا ۵۰درصد تخفیف برند نیولوک?⠀

یک فرصت عالی برای خرید از این برند?⠀
www.digistyle.com/New-Look⠀

برای مشاهده این مدل بلوز کد زیر را در قسمت سرچ سایت دیجی‌استایل وارد نمایید.⠀
?:P20857⠀

#نیولوک⠀
#تخفیف⠀
#خرید_لباس⠀
#خرید_اینترنتی⠀
#دیجی_استایل⠀
#newlook⠀
#off⠀
#sale⠀
#digistylecom•
مسابقه بزرگ دابسمش •
مسابقه بزرگ دابسمش •
???
تا ۵۰درصد تخفیف پایان‌فصل انواع زیورآلات زنانه!⠀
شروع خرید زیورآلات زیبا و خاص?⠀
www.digistyle.com/women-jewelry⠀

برای مشاهده این گردنبند، کد زیر را در قسمت سرچ سایت دیجی‌استایل وارد نمایید.⠀
?:P12685⠀

#زیورآلات⠀
#گردنبند⠀
#دستبند⠀
#گوشواره⠀
#دیجی_استایل⠀
#womenjewelry⠀
#jewelry⠀
#off⠀
#digistylecom•
?
تا ۵۰درصد تخفیف پایان‌فصل دون لندن!⠀

شروع خرید ازDune London⠀?
www.digistyle.com/Dune-London⠀

برای مشاهده و خرید این مدل، کد زیر را در قسمت سرچ سایت دیجی‌استایل وارد نمایید.⠀
?:P39780⠀

#دون_لندن⠀
#خرید_کیف⠀
#خرید_کفش⠀
#تخفیف⠀
#دیجی_استایل⠀
#dunelondon⠀
#shoes⠀
#bags⠀
#digistylecom
برای دنبال کردن مجله اینترنتی دیجی‌استایل و اطلاع از آخرین نوشته ها و اخبار داغ، ایمیل خود را وارد کنید

ایمیل خود را اینجا وارد کنید
ثبت ایمیل
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید
استفاده از مطالب مجله اینترنتی دیجی استایل فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت آوازه نو پوشان پارسی (فروشگاه اینترنتی دیجی استایل) است.Digistyle.com – 2017 © Copyright

تهیه شده توسط تیم سایت تیتر اس اس (titrss)

منبع/resource

Related Posts
 • عرضه روغن موتورهای بی کیفیت را به ۱۲۴ گزارش دهید
 • در جلسه غیرعلنی با رئیس‌کل بانک‌مرکزی چه گذشت؟ / پرداخت معوقات سپرده‌گذاران کاسپین
 • همه سپرده‌گذاران افضل توس، وحدت و البرز پول می‌گیرند
 • تکلیف بدهی های دولت و شهرداری باید روشن شود
 • تولید سه محصول جدید سیتروئن در ایران
 • مهدی آشنا مدیر اجرایی عکس جشنواره تئاتر فجر شد
 • پوتین فعالیت رسانه‌های آمریکایی در روسیه را محدود می کند
 • کمک‌های مردمی واصل‌شده به دفتر رهبری به حساب بنیاد مسکن واریزشد
 • شکارچیان خرس قهوه‌ای در طالقان به اشد مجازات محکوم شدند
 • حضور ۳۰۰ شرکت بزرگ پژوهشی در نمایشگاه هفته پژوهش البرز
 • توسعه همه‌جانبه کشور مدنظر قرار دارد
 • تعامل کافی میان صنعت و دانشگاه وجود ندارد
 • ۶۰۰ طرح پژوهشی در نمایشگاه هفته پژوهش البرز ارائه می‌شود
 • رونمایی از پنج طرح برتر مخترعان بسیجی البرز در هفته بسیج
 • دولت برای طرح‌های علمی اعتبار ویژه‌ای‌ پیش‌بینی کرده است
 • تولید واکسن‌های غیرعفونی در دستور کار موسسه رازی است
 • شناسایی دپوی مواد مخدر در البرز/کشف ۱۲۸ کیلو تریاک
 • کشف ۲۷ کیلو حشیش در کرج/یک نفر دستگیر شد
 • نمایشگاه هفته پژوهش البرز با حضور «نوبخت» افتتاح شد
 • نسل جوان باید با فرهنگ ولایت آشنا شود
 • تصمیم جدیدی درباره تعطیلی پنجشنبه‌ها در البرز اتخاذ نشده است
 • جاده طالقان – هشتگرد سال آینده زیر بار ترافیک می‌رود
 • ۱۷۹ طرح ملی به استان‌ها واگذار می‌شود
 • ۵.۳ درصد سرمایه‌گذاری صنعتی کشور در البرز به ثبت رسیده است
 • تملک اراضی پروژه اتوبان همت طی دو ماه آینده انجام می‌شود
 • متغیر بودن اعتبارات استانی البرز/افزایش اعتبارات ملی در دستور کار
 • دشمنان به دنبال جایگزینی برای داعش در منطقه هستند
 • معاون رئیس‌جمهور وارد استان البرز شد
 • سومین تیم امدادی هلال‌احمر البرز به کرمانشاه اعزام شد
 • بارش برف در جاده چالوس/همراه داشتن زنجیرچرخ الزامی است
 • آتش‌سوزی در سیرک کرج/مأموران آتش‌نشانی سلامت هستند
 • آن‌هایی که با بسیج مخالفت می‌کنند با استکبارستیزی مخالفت می‌کنند
 • نیروهای بسیج ایستادگی مقابل دشمنان را سرلوحه قرار می دهند
 • حضور رهبر انقلاب در مناطق زلزله‌زده امید را بین مردم زنده کرد
 • هنرمندان برای ترویج فرهنگ بسیجی تلاش کنند
 • انحراف پراید در محور کندوان یک کشته برجا گذاشت
 • بارش برف در محور کندوان/تردد با مشکلی مواجه نیست
 • شناسنامه اجتماعی بسیج در همه عرصه‌ها نمایان است
 • دانلود انیمیشن Fairy Tail: Dragon Cry 2017
 • دانلود انیمیشن Loving Vincent 2017
 • معرفی انیمیشن سینمایی Godzilla Monster Planet 2017
 • دانلود انیمیشن Barbie: Dolphin Magic 2017 با کیفیت ۷۲۰p
 • بارش باران پاییزی در ۸ استان کشور/ پیش‌بینی وضعیت جوی در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی
 • هتل های خوب کشور تا سال ۲۰۱۷ رزرو شده اند
 • فحاشی یک نماینده به ظریف در صحن مجلس
 • مشخصات و تصاویر جدیدی از موتو ایکس ۲۰۱۷ منتشر شد
 • ارزش بازار اپل در فصل اول ۲۰۱۷، ۱۴۴ میلیارد دلار افزایش یافت
 • ارزش بازار اپل در فصل اول ۲۰۱۷، ۱۴۴ میلیارد دلار افزایش یافت
 • سود سامسونگ در سه ماهه اول سال ۲۰۱۷ رکوردشکنی می‌کند
 • اپل واچ سری ۳ نیمه دوم سال ۲۰۱۷ عرضه می‌شود
 • ۱۵ محصول خلاقانه تکنولوژی در سال ۲۰۱۷ از نگاه رد دات
 • گرندپری چین ۲۰۱۷ مسابقات فرمول یک
 • نسخه‌ای خاص از نیسان روگ ۲۰۱۷ مجهز به شنی
 • برای اولین بار از سال ۲۰۱۲، میزان فروش پی سی در فصل اول ۲۰۱۷ با رشد همراه شد
 • ۵ استارتاپ یادگیری عمیق که باید در سال ۲۰۱۷ دنبال کنید
 • پیش‌نمایش گرندپری بحرین ۲۰۱۷؛ کسب اولین پل پوزیشن والتری بوتاس
 • گرندپری بحرین ۲۰۱۷ فرمول یک؛ پیشتازی فراری و سباستین فتل
 • نمایشگاه شانگهای ۲۰۱۷ و خودروهایی که معرفی می‌شوند
 • پیش فروش کیا اسپورتیج ۲۰۱۷ جی‌تی لاین وارد مرحله دوم شد
 • نمایشگاه شانگهای ۲۰۱۷ و خودروهایی که معرفی می‌شوند
 • مرسدس‌ بنز کلاس اس ۲۰۱۷ با پیشرانه‌های جدید رونمایی شد
 • ال‌ جی گوشی‌ های (K8 (2017 و Stylus 3 را به بازار ایران وارد می‌کند
 • اینتل پردازنده‌ های کافی لیک را سه‌ماهه سوم ۲۰۱۷ عرضه می‌کند
 • گزارش مالی سامسونگ در سه‌ماهه اول ۲۰۱۷: بالاترین سود کسب‌شده از سال ۲۰۱۳
 • میتسوبیشی لنسر ۲۰۱۷ با پیشرانه‌ی ۲.۴ لیتر
 • گزارش مالی ال جی در سه‌ماهه‌ی اول ۲۰۱۷: کسب بالاترین سود عملیاتی در ۸ سال اخیر
 • برترین اپلیکیشن‌های اپ استور و گوگل پلی در زمستان ۲۰۱۷ از نظر سنسورتاور
 • هواوی با رشد عرضه طی زمستان ۲۰۱۷ در حال نزدیک شدن به اپل در بازار جهانی است
 • گزارش مالی آلفابت در سه ماهه‌ی اول ۲۰۱۷: افزایش ۲۹ درصدی سوددهی به لطف تبلیغات
 • گزارش مالی آلفابت در سه ماهه‌ی اول ۲۰۱۷: افزایش ۲۹ درصدی سوددهی به لطف تبلیغات
 • گزارش مالی مایکروسافت در سه‌ماهه‌ی اول ۲۰۱۷؛ ۵.۷ میلیارد دلار سود خالص
 • گوپرو از ضرردهی پایین‌تر از حد انتظار در زمستان ۲۰۱۷ گزارش داد
 • کوالکام پیش‌بینی درآمد زمستان ۲۰۱۷ را به دلیل اقدامات اپل کاهش داد
 • سونی موبایل در زمستان ۲۰۱۷ به سوددهی رسیده است
 • رشد ۷۶ درصدی سود فیسبوک در زمستان ۲۰۱۷ رکوردشکنی کرد
 • هواوی بیش از ۳۴ میلیون دستگاه گوشی هوشمند در زمستان ۲۰۱۷ به فروش رسانده است
 • فیس‌لیفت سانگ‌ یانگ کوراندو ۲۰۱۷ معرفی شد
 • فیس‌لیفت سانگ‌ یانگ کوراندو ۲۰۱۷ معرفی شد
 • از کنفرانس بیلد ۲۰۱۷ مایکروسافت چه انتظاراتی داریم؟
 • پنج نکته‌ای که در مورد تویوتا جی‌ تی ۸۶ مدل ۲۰۱۷ نمی‌دانید
 • کوالکام: گوشی‌های مجهز به Quick Charge 4.0 از اواسط سال ۲۰۱۷ عرضه می‌شوند
 • فروش گوشی‌‌ های سامسونگ زمستان ۲۰۱۷ در چین نصف شد
 • اپل دعوتنامه نطق اصلی WWDC 2017 را برای ۱۵ خرداد ماه ارسال کرد
 • نرم‌افزار SQL Server 2017 با پشتیبانی از لینوکس معرفی شد
 • تماشا کنید: کنفرانس روز دوم بیلد ۲۰۱۷ مایکروسافت در ۱۴ دقیقه
 • هایلایت ۲۵۸: مروری بر خبرهای مهم روز دوم کنفرانس بیلد ۲۰۱۷ مایکروسافت
 • موتو ایکس ۲۰۱۷؛ اولین گوشی موتورولا با دوربین دوگانه
 • نظرسنجی زومیت: کدام سرویس یا محصول جدید مایکروسافت در بیلد ۲۰۱۷ جذاب‌تر بود؟
 • ۶۰ درصد از فروش پنل‌ نمایشگر سامسونگ در زمستان ۲۰۱۷ اولد بود
 • موتو ایکس ۲۰۱۷ موتورولا، موتو ایکس ۴ نام دارد
 • از کنفرانس توسعه‌دهندگان گوگل I/O 2017 چه انتظاراتی داریم؟
 • ال جی اولین گوشی مجهز به نمایشگر اولد خود را در سه‌ماهه سوم ۲۰۱۷ روانه بازار می‌کند
 • پوشش زنده زومیت از کنفرانس گوگل I/O 2017 (تمام شد)
 • پوشش زنده زومیت از کنفرانس گوگل I/O 2017 (تمام شد)
 • مشخصات کامل سرفیس پرو (۲۰۱۷)، جانشین سرفیس پرو ۴
 • مایکروسافت از برتری سرفیس پرو ۲۰۱۷ نسبت به مک‌ بوک‌ اپل می‌گوید
 • هایلایت ۲۶۸: از معرفی سرفیس پرو ۲۰۱۷ تا رقابت کم‌ مصرف‌ترین خودروهای بنزینی جهان
 • گوگل: تا پایان سال ۲۰۱۷، ده میلیون دستگاه گوشی مجهز به دی دریم عرضه خواهد شد
 • رنگ سال ۲۰۱۷ چه رنگی است و چه کسی این رنگ را انتخاب می کند
 • رنگ مد سال ۲۰۱۷ ، از سبز تا بنفش در لباس و دکوراسیون