بر اساس مشاهده کارمندان تیتز اس اس (titrss)

مطلب قیلی را ببینید

۵ روش کاربردی برای حفظ و نگهداری وردپرس

سبد خرید شما خالی است!

شروع خرید

۰۲۱-۲۲۷۷۲۹۲۰

قالب وردپرس
شرکتی
خبری
فروشگاهی
تک‌صفحه ای
شخصی
چندمنظوره
تکنولوژی
خلاق
ویدیویی
دانلود
سرگرمی
عروسی
موبایل
بازی
خرید قالب وردپرس
افزونه وردپرس
سئو
فرم ساز
ووکامرس
شبکه های اجتماعی
کاربری
کاربردی
گالری
تبلیغات
EDD
ابزارک
تقویم
رسانه
فروشگاهی
مربوط به تم
خرید افزونه وردپرس
مقالات آموزشی
آموزش وردپرس
آموزش ووکامرس
آموزش ویدیویی
بادی پرس
کد های وردپرس
جلسات آموزشی وردپرس
جلسات آموزشی ووکامرس
دوره‌ی غیرحضوری
دوره جامع وبمستران هوشمند
آموزش طراحی فروشگاه اینترنتی
آموزش طراحی سایت
همه‌ی آموزشها
آموزش حضوری
وبمستران هوشمند ۸
نظرات ویدیویی وبمستران هوشمند
ژاکت
ژاکت
قالب وردپرس
افزونه وردپرس
ژاکت‌بلاگ
سفارش طراحی سایت

ثبت‌نام کنید
ورود
خانه
آموزش وردپرس
۵ روش کاربردی برای حفظ و نگهداری وردپرس

۵ روش کاربردی برای حفظ و نگهداری وردپرس
دسته‌بندی‌ها: آموزش وردپرس، وردپرس
۱ مرداد ۱۳۹۶
۴۸۵ بازدید
۵ از ۲ رای

حفظ و نگهداری وردپرس

تقریبا همه چیز مستلزم نگهداری است. ماشین، خانه، کامپیوتر و حتی خودتان! وب سایت وردپرسی هم مستثنا از این مساله نیست. البته، شما می توانید تعمیر و نگهداری هر یک از این موارد را رها کنید، اما این کار موجب بروز مشکلاتی خواهدشد.
به عنوان مثال به وب سایت وردپرس خود مراجعه کنید. هنگامی که برای اولین بار راه اندازی و نصب می شود، همه چیز به طور منظم است و شما در اجرای کسب و کارتان مشغول به کار هستید، و برای ماه ها، وب سایت شما اجرا می شود اما در طول زمان، نشانه هایی از کندی شروع می شود که حفظ و نگهداری وردپرس را
می طلبد. ضعیف می شود در بدترین حالت سرعت وب سایت شما کاهش می یابد و یا به دلیل تعمیر و نگهداری ضعیف هک می شود!
حفظ و نگهداری وردپرس

وردپرس یک پلت فرم شگفت انگیز که دارای کارکرد آسان، انعطاف پذیر، مقرون به صرفه و بسیار توسعه پذیر می باشد. با این همه واقعیت این است که نیاز بهحفظ و نگهداری وردپرس وجود دارد. وظایف تعمیر و نگهداری وردپرس بسیار ساده است و باصرف مدت زمانی اندک میتوانید سرعت سایت خود را به میزان قابل توجهی بهبود ببخشید.
عملکرد پشتیبان گیری و نسخه های بک آپ خود را بررسی کنید

backup-حفظ و نگهداری وردپرس

با وجود تذکرهای بسیار، باز هم سایت هایی وجود دارند که پشتیبان گیری را فراموش میکنند. ابزارهای حمایتی بسیاری برای بک آپ گیری در وردپرس وجود دارند و اکثر آنها تنها نیاز به یک بار راه اندازی دارند ازجمله : BackupBuddy، BlogVault و VaultPress. همچنین می توانید از یک شرکت میزبان مانند FlyWheel یا WP Engine استفاده کنید که پشتیبانی به عنوان بخشی از برنامه های میزبانی آنها می باشد.
در آخر اینکه که پشتیبان گیری یکی از مهمترین کارهای حفظ و نگهداری وردپرس است که بایدانجام دهید.
پلاگین ها، تم ها و فایل های اصلی را به روز نگه دارید

وردپرس یک پلت فرم امن نرم افزاری است و در آن امنیت کاملا جدی گرفته می شود. تقریبا ۲۵ کارشناس در تیم وردپرس حضور دارند که مقوله امنیت را مدیریت می کنند.
با وجود وضعیت امنیتی قوی، وردپرس هنوز به حمله آسیب پذیر است. یکی از بهترین راههای پیشگیری این است که تمامی فایلها و سیستم وردپرس خود را به روز نگه دارید.
هسته وردپرس

حتی به روز رسانی های جزئی وردپرس نیز بسیار مهم است. به عنوان مثال، ممکن است به روز رسانی از نسخه ۴٫۱ به ۴٫۱٫۲ را مشاهده کنید و فکر کنید که مهم نیست. در حقیقت، این به روز رسانی های جزئی مورد نیاز است زیرا آنها برای اشکالات و باگ های بحرانی و آسیب پذیر امنیتی پچ شده اند. این به روز رسانی های کوچک را نادیده نگیرید! آنها تنها چند ثانیه برای پردازش زمان میگیرند. اما به حفظ و نگهداری وردپرس کمک شایانی خواهند کرد.
فایل های پلاگین

پس از اطمینان از بروز رسانی نسخه وردپرسی، به لیست افزونه ها بروید و مطمئن شوید که همه آنها به روز هستند. پلاگین ها می توانند منبع قابل توجه آسیب پذیری های بالقوه باشند، به ویژه اگر ضعیف نگهداری شوند، با این حال تیم امنیتی وردپرس اغلب با توسعه دهندگان پلاگین برای حل و فصل آسیب پذیری های شناخته شده کار می کنند. پس برای حفظ امنیت باید تمامی فایل ها به روز نگه داشته شوند.
فایل های مربوط به پوسته

اگر از یک پوسته قدیمی استفاده می کنید، مجددا بایستی فایل ها را بروز نگه دارید. پوسته ها (همراه با پلاگین ها) خطر امنیتی بیشتری را متوجه وردپرس میکنند. در هر لحظه به روز رسانی پوسته در دسترس است، ایده خوبی است که آن را در اسرع وقت پردازش کنید و با این کار گامی در حفظ و نگهداری وردپرس بردارید.
حذف پلاگین و تم های غیرکاربردی و بلا استفاده

بسیاری از افراد فقط برای تست کردن چند پوسته مختلف و چندین افزونه را در وردپرس خود نصب میکنند. در نهایت، شما در مورد ترکیب ایده آل پوسته ها و پلاگین ها تصمیم می گیرید اما پوسته ها و پلاگین های غیر قابل استفاده را فراموش نکنید!

پلاگین های بلا استفاده باعث بروز مشکلاتی خواهند شد. ازجمله:
پلاگین های فعال غیرقابل استفاده ممکن است منجر به ناسازگاری یا ایجاد مشکلاتی برای تشخیص منبع ناسازگاری ها شوند.
هر تم و افزونه در سایت شما سطح حمله احتمالی هکرها را افزایش می دهد. تم های کمتر و افزونه های چندگانه به معنی آسیب پذیری بالقوه کمتری است.
نصب های وردپرسی شلوغ و غیر سازماندهی باعث میشوند که مسائل مهم مربوط به سازماندهی وردپرس را نادیده بگیرید.
حداقل چند بار در سال، باید موارد فعال و غیر فعال در وردپرس را بررسی کنید یعنی از سازماندهی آن اطمینان حاصل کنید و موارد بلا استفاده را جهت حفظ و نگهداری وردپرس پاک کنید.

پاک کردن پایگاه داده

از بانک اطلاعاتی خود به عنوان آشپزخانه مجازی یاد کنید! هنگامی که برای اولین بار کار با آشپزخانه خود را آغاز کردید را به یاد دارید؟ هر کشو و هر کابینت سازماندهی شده بود، همه چیز در یک محل مرتب و کاملا بدون درهم برهم ریختگی و اغتشاش بود. این مثال به نوعی مانند پایگاه داده وردپرس شما است که برای اولین بار آن را راه اندازی کردید. اما با گذشت زمان،روند سازماندهی کاهش یافته است. هر بار موارد جدیدی به پایگاه داده اضافه میشوند. یکی از ویژگی های پایگاه داده همین است. یعنی توجه به سازماندهی!

خوب، فقط با کمی بررسی، می توانید این مشکل را حل کنید و وب سایت خود را در این روند سریعتر کنید. آیتم های اصلی مورد توجه عبارتند از:

Spam Comments (نظرات هرزنامه): هروب سایت دارای سیل بی پایان از نظرات اسپم است برخی مدیران وردپرسی آنها را دوست دارد و تا پایان ۳۰ روز که به خودکار از بین میروند صبر میکنند! بعضی از وبسایت ها نظرات زیادی در خصوص هرزنامه دریافت می کنند که در پایان هر هفته بهتر است آنها را حذف کنید.

ویرایش پست: اگر شما پست خود را در ویرایشگر وردپرس نوشتید، باید بدانید که وردپرس به طور خودکار هر بازبینی پست را در پایگاه داده ذخیره می کند. بسته به تعداد ویرایشهای کوچکی که برای هر صفحه و پست ایجاد میکنید، می توانید این کار را به سرعت انجام دهید. چرا سایت شما ۲۰۰ پست و ۸۰۰ نسخه دارد؟ پس پست های ناکارآمد و اضافی را بازبینی کنید. پیش نویس های ناکارآمد را باقی نگذارید.

جدول overhead: هر زمان که چیزی را دی اکتیو میکنید، به عنوان مثال، حذف یک افزونه، معمولا ردیف اطلاعات را از پایگاه داده خود حذف می کنید. با این حال، پایگاه داده شما فضای ذخیره شده برای آن سطرها را برای استفاده های آینده اشغال می کند. این فضای اشغال شده خالی از داده، جداول overhead یا table overhead نامیده می شوند. در مقیاس کوچک، این مورد یک مشکل محسوب نمیشود، اما همانطور که پایگاه داده شما رشد می کند، افزایش روند اشغال فضا می تواند سرعت وب سایت شما را کم کند.

تصویر زیر نمایانگر یک سایت نسبتا شلوغ است و میبینید که در حدود ۳۰ روز چه اتفاقی در وردپرس رخ می دهد. برای حل این مشکل، یک بار در هر ماه می توانید یک پاکسازی سریع و بهینه انجام دهید. این کار را می توان به صورت دستی از طریق phpMyAdmin انجام داد اما روش ساده تر این است که از یک پلاگین محبوب مانند WPSweep استفاده کنید که با روش کار این افزونه در مقاله های قبلی همیار وردپرس آشنا شدیم.

Table Overhead-حفظ و نگهداری وردپرس
بررسی کردن ساختار لینک های داخلی

لینک های داخلی باعث خزیدن Googlebot (ربات جستجوگر گوگل) در وب سایت ما میشوند. برای یک وب سایت وردپرس کوچک، بررسی تک تک این لینک ها موضوع بزرگی نیست. و به طور دستی میتوان این لینک ها را بررسی کرد. اما از آنجا که وب سایت شما رشد می کند، نباید وقت خود را با آزمایش هر یک از لینک های شخصی تلف کنید. گزینه هایی برای بررسی این لینک ها وجود دارد که موجب صرفه جویی در وقت شما می شود و علاوه بر حفظ ساختار لینک داخلی، مطمئن میشوید که این لینک ها به درستی کار میکنند. و در نتیجه حفظ و نگهداری وردپرس را تضمین می کنید.
Google Search Console (کنسول جستجوی گوگل)

اولین مکان بررسی و جستجو در کنسول جستجوی گوگل شماست. اگرچه Googlebot هر خطایی را دریافت نمی کند، اما به سادگی به GSC سر بزنید و در سمت چپ ناوبری به Crawl >> Crawl Errors رجوع کنید. در اینجا لیستی از تمامی اشتباهات شناسایی شده توسط Google را خواهید یافت. شما می توانید هر یک را بررسی کرده و هر کدام را برای حل و فصل در کنسول. علامت گذاری کنید.

در تصویر زیر می بینید که Googlebot چندین خطای ۴۰۴ را شناسایی کرده است. خیلی مهم است که هر یک از این خطاها را رفع کنید. نه تنهاخطای ۴۰۴ خزنده Googlebot را سرگردان می کند، مهمتر از همه، این خطا یک تجربه کاربری ضعیف از شما به دیگران نشان می دهد. به علاوه، ممکن است برخی از آن ۴۰۴ ها به یک صفحه مهم یا فروش مهم پیوند داشته باشند. پس باید به بررسی لینک های داخلی نیز بپردازیم.

url error-حفظ و نگهداری وردپرس

همچنین دراین زمینه برنامه های بسیاری وجود دارند که به سادگی آدرس مورد نظر را دریافت و در یک دوره بسیار کوتاه، یک لیست از مشکلات بالقوه ارائه میدهند. که می توانید داده های خود را با توجه به لیست خروجی مرتب کنید و به اصلاح مسائل ذکرشده بپردازید و نهایتا حفظ و نگهداری وردپرس را انجام دهید.
اهمیت نگهداری وردپرس

همان طور که بررسی کردیم حفظ و نگهداری وردپرس نیازمند صرف زمان زیاد یا کار دشواری نیست. هر یک از موارد فوق را می توان در عرض چند دقیقه کوتاه و با کمترین دانش فنی فنی تکمیل کرد.

مساله مهم درحفظ وب سایت وردپرس، تنظیم برنامه ها است تا هر وظیفه به صورت منظم و درست انجام شود. اگر موارد ذکر شده و وظایف نگهداری ساده را رعایت کنید، وب سایتی سریع، کارآمد و کاربر پسند خواهد داشت.

موفق باشید

امنیت وردپرس، سرعت وردپرس، وردپرس، پاک سازی داخل پایگاه داده
م. اسماعیلی
۲ ماه عضو همیار وردپرس | ۱۲ امتیاز
سنگی که طاقت ضربه های تیشه را نداره تندیس زیبا نخواهد شد . برای موفقیت تلاش کنیم…
راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم 🙂 کانال تلگرام همیار وردپرس

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند:

۲۰۱,۴۶۹ نفر
پاسخ دهید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.

هرگاه دیدگاهم تایید شد، من را از طریق ایمیل مطلع کن
دیدگاه‌های این نوشته
جدید
شاخص

دیدگاهی برای این مقاله وجود ندارد.
مطالب زیر را حتما بخوانید

افزایش امنیت وردپرس
۵ نکته کلیدی برای افزایش امنیت وردپرس…

۱,۵۰۵ بازدید
حساب کاربری در وردپرس
دسترسی به حساب کاربری در وردپرس از طریق cpanel

۷۵۹ بازدید
جایگاه وردپرس در دنیا در سال ۱۳۹۶(اینفوگرافیک)

۱,۲۱۹ بازدید
بهبود عملکرد وردپرس
۱۱ ترفند ساده برای بهبود عملکرد سایت وردپرس

۶۸۵ بازدید
تست سرعت وردپرس
۱۱ ابزار حرفه ای و رایگان برای تست سرعت وردپرس

۹۵۱ بازدید
۵ روش آسان برای جلوگیری از سرقت پهنای باند در…

۷۳۱ بازدید
حفظ امنیت وردپرس
روش های کاربردی برای حفظ امنیت وردپرس

۴۱۷ بازدید
پیکربندی منبع باز Docker در وردپرس
پیکربندی منبع باز Docker برای توسعه محلی در…

۳۲۷ بازدید

محبوبترین‌های آموزش آنلاین

آموزش کامل کار با وردپرس
۳۹
هزار تومان
۲۴۵۷
دانشجو
۳,۹۰۰ تومان اعتبار هدیه
اطلاعات بیشتر
آموزش ووکامرس، فروشگاه‌ساز وردپرس
۳۹
هزار تومان
۸۵۲
دانشجو
۳,۹۰۰ تومان اعتبار هدیه
اطلاعات بیشتر
۰ تا ۱۰۰ آموزش طراحی سایت
۲۲۹
هزار تومان
۶۴۲
دانشجو
۲۲,۹۰۰ تومان اعتبار هدیه
اطلاعات بیشتر
آموزش سئوی وردپرس از طریق محتوای بهینه
۱۹۰
هزار تومان
۴۹۴
دانشجو
۱۹,۰۰۰ تومان اعتبار هدیه
اطلاعات بیشتر
چگونه هوشمندانه سایت خود را مدیریت کنیم؟
۴۹
هزار تومان
۴۵۸
دانشجو
۴,۹۰۰ تومان اعتبار هدیه
اطلاعات بیشتر
٠ تا ١٠٠ آموزش طراحی فروشگاه اینترنتی – آموزش طراحی قالب ووکامرس
۳۳۹
هزار تومان
۴۲۳
دانشجو
۳۳,۹۰۰ تومان اعتبار هدیه
اطلاعات بیشتر

مشاهده همه آموزش‌های آنلاین
افزونه وردپرس
شروع دوره وبمستران هوشمند ۸

با عضویت در همیار وردپرس

• به طور مستقیم دانلود کنید
• ۱۰ امتیاز هدیه دریافت نمائید
• از پنل کاربری پیشرفته لذت ببرید

همین الآن، عضو شوید
logo-samandehi
مطالب برتر این ماه

دانلود به ازای پرداخت با وردپرس easy digital
۴,۶۰۶ بازدید
گالری عکس حرفه ای در وردپرس
گالری عکس فوق حرفه ای در وردپرس با Photo Gallery by…
۴,۲۲۸ بازدید
فرم ارتباط با ما در وردپرس
ساخت فرم ارتباط با ما در وردپرس با Contact Form by…
۳,۷۹۰ بازدید
سیستم چت آنلاین در وردپرس
ایجاد سیستم چت آنلاین در وردپرس با Live Chat by…
۳,۲۱۵ بازدید
۷ دلیل کلیدی برای تغییر هاست وردپرس
۲,۹۱۵ بازدید

تاکنون ۹۴۳۲ نفر در ۳۰ دوره‌ی آنلاین همیاروردپرس شرکت کرده‌اند!
شرکت در دوره‌های آنلاین
داستان یک آرزو

همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی فارسی وردپرس می بود تا علاوه بر یادگیری ساده تر وردپرس ، از پیشنهادات آموزشی آن استفاده میکردم. آن آرزو، اکنون، “همیار وردپرس” نام دارد.
علی حاجی‌محمدی
بنیان‌گذار همیار وردپرس
دانلود اپ همیار وردپرس
دانلود از کافه بازار

استخدام
تبلیغات
قالب وردپرس
پرداخت آنلاین
لوگو
کسب درآمد از اینترنت
درباره ما
ارتباط با ما

آدرس: تهران-پاسداران – بوستان دوم -خیابان گیلان غربی – بن بست مریم – پلاک ۲ -طبقه اول- واحد ۱
تلفن: ۰۲۱-۲۲۷۷۲۹۲۰

لیست مطالب سایت

دسترسی سریع به دسته بندی ها

تهیه شده توسط تیم سایت تیتر اس اس (titrss)

منبع/resource

Related Posts
 • Is this REAL reason Trump beat Clinton in US election?.. it’s nothing to do with Wikileaks
 • ‘The door is open’ Irish PM calls for BREXIT U-TURN amid escalating border row
 • Princess Diana’s former private secretary DEFENDS Channel 4 documentary with unseen videos
 • Candid Princess Diana documentary branded a ‘shameful betrayal’ by a former Queen’s aide
 • Charles, William and Kate lead Passchendaele centenary commemoration 100 years on
 • Brexiteers should face ‘CRIMINAL’ charges over campaign pledges, says Sir Alan Sugar
 • Passchendaele: The family that lost 16 members in Ypres slaughter
 • Lucy Davis appears happy and well as she admits she’s ‘at peace’ following bulimia battle
 • MEGATSUNAMI reaching 300 foot high and set off by landslide gives warning to scientists
 • ‘Brexit makes EU less attractive’ Macron handed bombshell blow by key trade advisor
 • ‘No White House chaos!’ Defiant Trump vows administration under control as Kelly sworn in
 • Airline pilots suspended after letting CHILD sit in Captain’s chair and fly plane
 • Tropical Storm Emily path update: Storm track, weather models, live forecasts, latest maps
 • Moped riders throw liquid in man’s face during ‘attempted robbery’
 • JAILED: Cleaner who blackmailed her 80-year-old customer with false sexual assault threat
 • Prudential RideLondon: 67-year-old cyclist dies after suffering cardiac arrest
 • ‘This is DEMOCRACY’ Hague hits back as world leaders ask how UK will ‘get round’ Brexit
 • ‘His skin was burnt’ Family dog dies after owner ‘pours ACID’ over pet Labrador
 • ‘UK negotiating from position of SUPREME WEAKNESS’ Salmond pours scorn on UK-US trade deal
 • دانلود Android SDK Tools v25.2.5 Full Package – بسته ویژه برنامه نویسان و توسعه دهنگان نرم افزارهای اندروید
 • دانلود Nsasoft NBMonitor Network Bandwidth Monitor v1.6.4.0 – نرم افزار مدیریت پهنای باند مصرفی اینترنت
 • دانلود Adoreshare Video Converter Genius v1.2.0.0 – نرم افزار تبدیل فرمت فیلم و فایل های ویدئویی
 • دانلود Pyre – بازی پایر
 • دانلود Packt Functional Data Structures and Algorithms – آموزش کاربردی ساختار داده ها و الگوریتم ها
 • دانلود System Monitor v1.73 MacOSX – نرم افزار نمایش لحظه ای اطلاعات سیستم برای مک
 • دانلود Disney Infinity 3.0 Edition PS3, XBOX 360 – بازی دیزنی بینهایت ۳ برای پلی استیشن ۳ و ایکس باکس ۳۶۰
 • آموزش ایلوستریتور سی سی ۲۰۱۷ از ۰ تا ۱۰۰ به زبان فارسی به همراه تصاویر و فایل های مورد نیاز برای تمرین
 • دانلود Lynda Documentary Photo Techniques with Photoshop and After Effects – آموزش تکنیک های عکاسی مستند با فتوشاپ و افترافکت
 • دانلود مجموعه تصاویر لایه باز گرافیک ریور – بک گراند های متنوع – دی وی دی ۷۴
 • دانلود Your Name 2016 – انیمیشن اسم تو
 • دانلود آهنگ های جدید – هفته چهارم تیرماه ۹۶
 • دانلود بایت شماره ۴۷۰ – ضمیمه فناوری اطلاعات روزنامه خراسان
 • دانلود Danger Zone – بازی منطقه خطر
 • دانلود Planet Coaster – بازی سیاره کاستر
 • دانلود King Of Dirt v2.132 – بازی موبایل پادشاه دوچرخه سواری
 • دانلود Bubble Witch 3 Saga v3.1.7 + Mod – بازی موبایل جادوگر حباب ها ۳
 • دانلود Google Chrome v60.0.3112.78 Stable + Chromium v62.0.3169.0 x86/x64 – نرم افزار مرورگر اینترنت گوگل کروم
 • دانلود Calibre v3.5 x86/x64 – نرم افزار مدیریت کتاب های دیجیتالی: مجموعه ابزارهای نمایش، تبدیل و دسته بندی کتابهای الکترونیکی
 • ۷ تاکتیک موثر در رشد لیست ایمیل در سال ۱۳۹۶ (اینفوگرافیک)
 • سفارشی سازی صفحه ورود به وردپرس با Custom Login
 • ساخت جدول قیمت گذاری در وردپرس با Pricing Table by Supsystic
 • ۹ روش کسب CTR های بالاتر از گوگل در وردپرس
 • تاثیر مثبت طراحی حرفه ای وبسایت (اینفوگرافیک)
 • ۱۰روش برای استفاده از بک لینک های با کیفیت در وردپرس
 • ابزارهای ضروری و مفید برای توسعه قالب ها در ووکامرس (اینفوگرافیک)
 • ۳ روش برای محدود کردن بخش بایگانی در وردپرس
 • دریافت نظرات از کاربران با ارسال ایمیل های نظرسنجی در ووکامرس
 • The Return of the Iconic Rangefinder Camera
 • Shoot 360 Video Like a Pro in 6 Simple Steps
 • I Can Gripe About My Ride-Sharing Company to Passengers, Right?
 • Need a Memorial Day to Remember? Ice-Bike the Northwest Passage
 • Can the American Heartland Remake Itself in the Image of Silicon Valley? One Startup Finds Out
 • The Botmakers Who Rule the Obsessive World of Streetwear
 • One Man’s Quest to Make 20-Year-Old Rum in Just Six Days
 • How to Make the Most of Amazon Echo and Google Home
 • Luc Besson Tests the Outer Limits With Sci-Fi Epic Valerian
 • How to Protect Your Digital Self
 • Inside Cuba’s D.I.Y. Internet Revolution
 • Personality Psychology for Organizational Researchers
 • counseling and Psychotherapy theoriesin context and practice no.1
 • counseling and Psychotherapy theoriesin context and practice no.2
 • counseling and Psychotherapy theoriesin context and practice no.3
 • Grenfell Tower tragedy: ‘Reasonable grounds’ for corporate manslaughter charges say police
 • Pregnant woman’s horror as hospital almost aborts baby in ‘miscarriage’ mistake
 • It was ‘IRRESPONSIBLE’ to allow British public to vote on Brexit, says Richard Dawkins
 • Juncker CANCELS Article 50 staff’s holiday as he hits out at UK’s decision to quit EU
 • ‘Are you sure he voted Remain?’ Diane Abbott skewered over Jeremy Corbyn’s Brexit stance
 • ‘I salute Chávez!’ Corbyn hails brutal regime in archive clip as Venezuela CHAOS continues
 • Philip Hammond: Transitional Brexit deal will continue until AT LEAST 2022
 • Harry visits project aimed at keeping youngsters ‘fit and fed’ during holidays
 • ‘Oligarchy is coming!’ Macron faces nightmare political CLASHES as he PLUMMETS in polls
 • Leonardo da Vinci ‘hid PROOF of aliens’ in the Mona Lisa
 • The Bible was WRONG: Civilisation God ordered to be KILLED still live and kicking
 • Venezuela on brink of CIVIL WAR: US orders embassy staff out of beleaguered state
 • BREAKING: Armed police swoop on ‘man with knife’ as children threatened in church
 • ‘No more royal babies’ Kate and William told NOT to have any more children
 • WATCH: British hen party ‘drinking & screaming like creatures’ cheered off Ryanair flight