در ادامه قصد داریم تا 7 مورد از متمول‌ترین و قدرتمندترین زن و شوهرهای جهان که در مجموع ثروتی بیشتر از 260 میلیارد دلار دارند را معرفی کنیم.

اربعین تا اربعین

۱۷ آبان ۱۳۹۶
«اربعین تا اربعین» عنوان مستندی تولیدی از گروه معارف شبکه پنج سیماست که روز پنج شنبه 18 آبان ماه ساعت 20 بر روی آنتن می رود.
سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در گزارشی به مناسبت تولد علی کریمی، از این اسطوره فوتبال به عنوان «مارادونای آسیا» یاد کرد و به مرور اتفاقات ورزشی او پرداخته است.
نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس‌آباد در مجلس شورای اسلامی ضمن تشریح کمبودهای موجود در حوزه انتخابیه خود از شرکت‌های ورشکسته و بیکاری در توریستی‌ترین بخش مازندران سخن گفت.
به دستور مقام قضایی با حضور عوامل شهرداری منطقه ۸ و نیروی انتظامی پاساژ نبوت در خیابان شهید آیت به علت ناایمنی پلمپ شد.
احسان خواجه‌امیری با انتشار پستی در اینستاگرامش از برگشت دوباره خود به ورزش خبر داد.
بعد از انتشار خبری مبنی بر کتک کاری زوج ایرانی در پرواز قطر به اندونزی که منجر به فرود اضطراری این هواپیما شد، پلیس هند اعلام کرد این زوج حالت طبیعی نداشته اند.
«باید رفت» عنوان مستند تولیدی از گروه معارف شبکه پنج سیماست که روز پنج شنبه و جمعه (18 و 19 آبان) بر روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.
به تازگی عکسی از مجری شبکه تلویزیونی «شمشاد» افغانستان در شبکه های مجازی دست به دست می چرخد که حکایت از واقعیتی تلخ دارد.

آقای مربی ۲۰۱۸

۱۷ آبان ۱۳۹۶
حالا که چند وقتی است حسابی مهارت‌های خود را در فیفا و PES محک زده‌اید، شاید بد نباشد به Football Manager 2018 که این هفته منتشر می‌شود هم سری زده و در نقش آقای مربی بیش از 2500 تیم از حدود 50 کشور جهان، مهارت‌های مدیریتی خود را محک بزنید.