اردبیل- ایرنا- نماینده مردم شهرستانهای اردبیل ، سرعین ، نمین و نیر در مجلس شورای اسلامی گفت :تا زمانیکه سند راهبردی اشتغال استان اردبیل تدوین نشود هر فردی ساز خودش را خواهد زد و مشکل بیکاری نیز در استان حل نخواهد شد.
اردبیل - ایرنا- استاندار اردبیل از مدیران این استان خواست تا در کوتاه ترین زمان ممکن بسته های ویژه سرمایه گذاری را در بخش های مدیریتی خود آماده کنند.
سایت هواداران لیگ برتر فوتبال سوئد با انتشار آماری از ملی پوش ایرانی تیم اسکیلستونا به عنوان یکی از ۵ دروازه بان برتر فصل نام برد.
یاسوج- ایرنا- استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: رعایت پیوست های زیست محیطی در اجرای طرح های عمرانی در این استان ضروری است
تیم فوتبال فرانتک اشکذر در چارچوب لیگ برتر فوتبال استان یزد توانست در ورزشگاه آزادی خاتم از سد میزبان خود عبور کند.
گروه حوزه های علمیه: مراجع تقلید در قالب پاسخ به استفتاء، نظر خود را درباره زیارت اربعین و پیاده روی با فضیلت آن بیان کردند.
تهران- ایرنا- شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان و آژانس همکاری‌های بین‌المللی دولت ژاپن (جایکا) پیش نویس تفاهمنامه همکاری‌های فنی را برای اجرای طرح کاهش آب بدون درآمد امضا کردند که در مرحله نخست به طور آزمایشی در خوانسار پیاده می شود.
اراک - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی گفت: لغو و یا هر گونه تغییر در طرح های بالا دستی شهری در حوزه اختیارات شهرداری نیست.
یازدهمین هفته از لیگ برتر فوتبال انگلیس با تداوم نتایج مثبت برنلی و توقف نیوکاسل ادامه پیدا کرد.
اصفهان-ایرنا- تیم جوانان سپاهان در چارچوب هفته ششم لیگ برتر فوتبال با یک گل تیم ذوب آهن را شکست داد و فاتح دربی جوانان فوتبال اصفهان شد.