محمد باقر نوبخت معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه عصر چهارشنبه از پروژه راه آهن گیلان بازدید کرد.
تصاویر، کشف مواد مخدر تریاک جاسازی شده در تیغه بیل مکانیکی توسط نیروی انتظامی شهر کرمانشاه را نشان می دهد .(عکاس: سامان رحمتیان)
هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه صبح چهارشنبه (17 آبان) از طرح های صنعتی جاده بیستون و شهرستان هرسین بازدید کرد. او همچنین از شهرک های کرناچی، پردیس و جعفرآباد شهر کرمانشاه هم بازدید کرد و از نزدیک در جریان مشکلات این شهرک ها قرار گرفت. (عکاس: بهمن
سمنان- ایرنا- استان سمنان با داشتن انواع بناهای تاریخی، بیشترین ظرفیت در بازسازی خانه‌های تاریخی را با کاربری امروزی برای جذب گردشگر دارد.

طبیعت پائیزی نهاوند

۱۷ آبان ۱۳۹۶
طبیعت پائیزی نهاوند ایرنا- همدان- شهرستان نهاوند از مناطق سرسبز ایران و استان همدان است که هرساله میزبان شمار زیادی از گردشگران داخلی و خارجی است. عکس از: وحید سیفی
شهرکرد-ایرنا- مراسم یادبود سه شهید تازه تفحص شده نیروی انتظامی چهارمحال و بختیاری روز چهارشنبه در مصلای شهرکرد برگزار شد.
‌استاندار هرمزگان در جلسه‌ای سه‌ساعته به‌پای مشکلات و سخنان کشاورزان استان هرمزگان نشست و برای برخی از این مشکلات راهکارهای زودبازده چاره‌اندیشی کرد.
‌استاندار هرمزگان گفت: جزیره قشم استعدادهای فراوانی برای سرمایه‌گذاری دارد و مستعد سرمایه‌گذاری‌های بزرگ است.
‌معاون پژوهشی دانشگاه هرمزگان گفت: در معاونت پژوهشی سعی کردیم برنامه محور و هدفمند مسائل پژوهشی را پیش ببریم و با نگاه به نقشه جامع علمی کشور، برنامه وزیر علوم و تحقیقات و اسناد بالا دستی و برنامه راهبردی دانشگاه تلاش کردیم دانشگاه از نسل یک به نسل سه تبدیل کنیم.
یک عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در خصوص وضعیت محصورین، اظهار کرد: خوشبختانه در وضعیت محصورین تسهیلاتی در نظر گرفته‌شده و رفع تدریجی حصر با فراهم شدن شرایط لازم در حال انجام است و خانواده آن‌ها در حال بازدید از محصورین هستند و به‌طورکلی این روند فرجام خوبی دارد.