اعضای یک باند که به بهانه خرید خودرو از سایت دیوار، اقدام به ربودن صاحب خودرو و سرقت اتومبیل وی می کردند، دستگیر شدند. به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری آنا، چهاردهم آبان ماه امسال فردی با مراجعه به کلانتری 147 گلبرگ به ماموران اعلام کرد که چند نفر به بهانه خرید خودرو سواری اش اقدام به ربایش وی و نهایتا ...
محبوبه کاظمی دولابی طراح و کارآفرین گردشگری هنری هدف از برگزاری حراج خوشنویسی خط را توسعه و ترویج هنر ایرانی اسلامی در سطح ملی و بین المللی عنوان کرد. به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری آنا، محبوبه کاظمی دولابی گفت: دومین دوره ی حراج باران با تمرکز بر والاترین هنر ایرانی و اسلامی (خط و خوشنویسی از سنت تا مدرن و ...
بیرجند - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی گفت: امسال اصلاح و رفع نقص 12 نقطه پر تصادف استان در دستور کار است و اجرای این مهم نیاز به 14 میلیارد و 400 میلیون تومان اعتبار دارد.نوشته اصلاح ۱۲ نقطه پر تصادف خراسان جنوبی در دستور کار قرار گرفت اولین بار در سایت های ...
شامگاه یکشنبه 19 آذرماه ساعاتی از انتشار متن کامل بودجه 97 نگذشته است که واکنش به بخشی از مصوبات این لایحه به پست ثابت هنرمندان در فضای مجازی تبدیل می‌شود.نوشته من از رای‌ام پشیمان نیستم اولین بار در سایت های خبری. پدیدار شد.
نوشته لغو ویزای ایران و عمان، به زودی اولین بار در سایت های خبری. پدیدار شد.
به تازگی اعلام شده است که بازی جدیدی از سری Adventure Time برای عرضه در سال میلادی در دست ساخت و توسعه قرار داردنوشته بازی جدیدی از سری Adventure Time، سال آینده میلادی منتشر خواهد شد اولین بار در سایت های خبری. پدیدار شد.
پاکدشت- مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری پاکدشت از آتش سوزی ساختمان ۵ طبقه در این شهر خبر داد.نوشته آتش سوزی در ساختمان ۵ طبقه در پاکدشت اولین بار در سایت های خبری. پدیدار شد.
آسمان چهارمحال و بختیاری طی سه روز آینده، صاف تا کمی ابری، گاهی همراه با وزش باد پیش بینی می‌شود.نوشته پیش بینی آسمانی صاف تا کمی ابری اولین بار در سایت های خبری. پدیدار شد.
تسنیم نوشت:هشتاد و دومین مرحله از یارانه‌های نقدی ساعت ۲۴ مورخ ۲۶ آذر (روز یکشنبه) به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود. نوشته یارانه آذر یکشنبه واریز می‌شود اولین بار در سایت های خبری. پدیدار شد.
سایت آزمایشگاه ملی "لارنس لیور مور" از انتشار ۶۲ فیلم از آزمایشات اتمی آمریکا طی سال‌های ۱۹۴۵ تا ۱۹۶۲ خبر داد.نوشته تصاویری از آزمایش مخوف اتمی آمریکا در اقیانوس آرام اولین بار در سایت های خبری. پدیدار شد.